Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Sulęcin

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

sulęciński, gm. Sulęcin, Wędrzyn

LOKALIZACJA

Lokal mieszkalny położony w miejscowości Wędrzyn

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

W trybie sprzedaży przetargowej AMW oferuje lokal mieszkalny 3C/7 położony w Wędrzynie. Mieszkanie o pow. 47,87 m2 składa się z dwóch pokojów, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy o pow. 3,25 m2.

Lokal mieści się na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Lokal jest wyposażony w instalację elektryczną i wodno-kanalizacy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

153 300 zł

3 202 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na mieszkanie

sulęciński, gm. Sulęcin, Wędrzyn

Cena wywoławcza:

153 300 zł

3 202 zł/m²

48 m² 2 pokoje

LOKALIZACJA

Lokal mieszkalny położony w miejscowości Wędrzyn

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Wielowieś

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Wielowieś działka nr: 203/4 o pow. ewid. 0.4100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4100 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,3200 ha; RV/R - 0,0800 ha; N/N - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022731/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 800 zł

3,85 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Wielowieś

Cena wywoławcza:

15 800 zł

3,85 zł/m²

4 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Długoszyn

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Długoszyn działka nr: 158/13 o pow. ewid. 0.0800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0800 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022693/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 850 zł

14,81 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Długoszyn

Cena wywoławcza:

11 850 zł

14,81 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Rychlik

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Rychlik działki nr: 14/14 o pow. ewid. 0.0200, nr: 14/13 o pow. ewid. 0.0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0500 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022695/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 200 zł

24,40 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Rychlik

Cena wywoławcza:

12 200 zł

24,40 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Zarzyń

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Zarzyń działka nr: 270/7 o pow. ewid. 0.0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0700 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00012074/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 700 zł

18,14 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Zarzyń

Cena wywoławcza:

12 700 zł

18,14 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Małuszów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Małuszów działka nr: 64/1 o pow. ewid. 0.3800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3800 ha, w tym w użytkach (RIVa/Br - 0,3800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022694/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 350 zł

10,36 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Małuszów

Cena wywoławcza:

39 350 zł

10,36 zł/m²

3 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Miechów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Miechów działka nr: 114/2 o pow. ewid. 0.0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0700 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022732/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 300 zł

19,00 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Miechów

Cena wywoławcza:

13 300 zł

19,00 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Rychlik

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Rychlik działka nr: 18/18 o pow. ewid. 0.0999. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0999 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0999 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022695/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 150 zł

19,17 zł/m²

999 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Rychlik

Cena wywoławcza:

19 150 zł

19,17 zł/m²

999 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Długoszyn

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Długoszyn działka nr: 158/2 o pow. ewid. 0.0323. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0323 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0323 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022693/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

15,48 zł/m²

323 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Długoszyn

Cena wywoławcza:

5 000 zł

15,48 zł/m²

323 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Miechów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Miechów działka nr: 64 o pow. ewid. 0.1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1300 ha, w tym w użytkach (RIVb/Br - 0,1300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022732/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

3,85 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Miechów

Cena wywoławcza:

5 000 zł

3,85 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Trzebów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Trzebów działka nr: 202/6 o pow. ewid. 0.5029. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5029 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,5029 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022733/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

221 350 zł

44,01 zł/m²

5 029 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Trzebów

Cena wywoławcza:

221 350 zł

44,01 zł/m²

5 029 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sulęcin, I

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Sulęcin I działka nr: 93/7 o pow. ewid. 1.0236. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.0236 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,4873 ha; RIVa/Lz - 0,5363 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022600/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

449 700 zł

43,93 zł/m²

10 236 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sulęcin, I

Cena wywoławcza:

449 700 zł

43,93 zł/m²

10 236 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

Sulęcin, Daszyńskiego

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Daszyńskiego ***, 69-200 Sulęcin, dla którego Sąd Rejonowy w Sulęcinie IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Sulęcinie (adres: ul. Plac Kościelny 1, Sulęcin, 69-200 Sulęcin) prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1U/***/3.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa, położona w Sulęcinie, ul. Daszyńskiego *** (obręb 0046 Sulęcin I), gmina Sulęcin, powiat s...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

297 750 zł

1 398 zł/m²

213 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Sulęcin, Daszyńskiego

Cena wywoławcza:

297 750 zł

1 398 zł/m²

213 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

sulęciński, gm. Sulęcin, Wędrzyn

LOKALIZACJA

Lokal mieszkalny położony w miejscowości Wędrzyn

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

W trybie sprzedaży przetargowej AMW oferuje lokal mieszkalny 10B/20 położony w Wędrzynie. Mieszkanie o pow. 46,67 m2 składa się z trzech pokojów, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy o pow. 3,95 m2.

Lokal mieści się na pierwszym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Mieszkanie jest wyposażone w instalację elektryczną i wod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

151 300 zł

3 242 zł/m²

47 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na mieszkanie

sulęciński, gm. Sulęcin, Wędrzyn

Cena wywoławcza:

151 300 zł

3 242 zł/m²

47 m² 3 pokoje

LOKALIZACJA

Lokal mieszkalny położony w miejscowości Wędrzyn

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na obiekt / lokal

Sulęcin, Wojska Polskiego

OGŁOSZENIE W SPRAWIE PRZETARGU

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna

z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa

OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NR I/2026 NA SPRZEDAŻ PRAW DO NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ

W SULECINIE PRZY ULICY WOJSKA POLSKIEGO 12

Przedmiotem przetargu pisemnego nieograniczonego nr I/2026, zwanego dalej „Przetargiem” jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej położonej w Sulęcinie (woj. lubuskie), przy ul. Wojs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 255 000 zł

1 299 zł/m²

1 736 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na obiekt / lokal

Sulęcin, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

2 255 000 zł

1 299 zł/m²

1 736 m²

OGŁOSZENIE W SPRAWIE PRZETARGU

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna

W SULECINIE PRZY ULICY WOJSKA POLSKIEGO 12

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości