Przetargi i licytacje nieruchomości: Żagań

Cena wywoławcza:

31 600 zł

26,00 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2022-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Gorzupia Dolna

Cena wywoławcza:

31 600 zł

26,00 zł/m²

1 200 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu.

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Rudawica

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 900 zł

3,00 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2022-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Rudawica

Cena wywoławcza:

11 900 zł

3,00 zł/m²

4 000 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Żagań, Keplera

Syndyk Masy Upadłości
osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej
*** w upadłości sprzeda z wolnej ręki:
- udział w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości stanowiącej lokal o innym niż mieszkalne przeznaczeniu o pow. 6,66 m2 położony przy ul. Jana Keplera 40 w Żaganiu, powiat żagański, województwo lubuskie, dla której to nieruchomości prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Żaganiu V Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr KW ***, wraz z udziałem związanym z własności...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

751 zł/m²

7 m²

Termin: 2022-06-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Żagań, Keplera

Cena wywoławcza:

5 000 zł

751 zł/m²

7 m²

Syndyk Masy Upadłości
osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej
*** w upadłości sprzeda z wolnej ręki:
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Żagań, Armii Krajowej

...odbędzie się w dniu 13 czerwca 2022 r. o godz. 09.30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań ul. Jana Pawła II 15, pokój nr 4 (sala konferencyjna).

Wadium w podanej powyżej wysokościach należy wnosić w kasie Urzędu Miasta Żagań lub na konto Bank Santander. O/Żagań XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX101 do dnia 8 czerwca 2022 r.

Uwaga! Wadium powinno wpłynąć na konto w wyznaczonym terminie.

Wadium zostaje zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości. Pozostałym uczestnikom przetargu wadium zwraca si...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

242 000 zł

330 zł/m²

733 m²

Termin: 2022-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

242 000 zł

330 zł/m²

733 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Asnyka

...odbędzie się w dniu 13 czerwca 2022 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań ul. Jana Pawła II 15, pokój nr 4 (sala konferencyjna).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 000 zł

78,00 zł/m²

243 m²

Termin: 2022-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Asnyka

Cena wywoławcza:

19 000 zł

78,00 zł/m²

243 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Węglowa

...odbędzie się w podanym powyżej terminie w siedzibie Urzędu Miasta Żagań, ul. Jana Pawła II pokój nr 4 (sala konferencyjna).

Wadia w podanych powyżej wysokościach i terminach należy wnosić w kasie Urzędu Miasta Żagań lub na konto Bank Santander. O/Żagań XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX101.

Uwaga! Wadium powinno wpłynąć na konto w wyznaczonym terminie, wadium upoważnia do czynnego uczestniczenia w przetargu tylko na działki wymienione w dowodzie wpłaty.

Do ceny ustalonej w wyniku przetargu zo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 000 zł

78,00 zł/m²

1 253 m²

Termin: 2022-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Węglowa

Cena wywoławcza:

98 000 zł

78,00 zł/m²

1 253 m²

Do ceny ustalonej w wyniku przetargu zo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Asnyka

...odbędzie się w dniu 13 czerwca 2022 r. o godz. 09.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań ul. Jana Pawła II 15, pokój nr 4 (sala konferencyjna).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 000 zł

35,00 zł/m²

1 843 m²

Termin: 2022-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Asnyka

Cena wywoławcza:

64 000 zł

35,00 zł/m²

1 843 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Konarskiego

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

BURMISTRZ MIASTA ŻAGAŃ OGŁASZA

PIERWSZY NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY

na sprzedaż komunalnych nieruchomości

Nieruchomościami wyznaczonymi do sprzedaży na własność są:

L.p.: 1

Nr ewid. działki: 2713/3, 2709/3, 2709/8

Pow. [m2]: 1639

Lokalizacja: ul. Konarskiego

Cena wywoławcza [zł]: 134.000,00

Wadium [zł]: 13.400,00

Termin przetargu: 13.06.2022

Godzina: 10.30

Termin wpłacania wadium: ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 000 zł

82,00 zł/m²

1 639 m²

Termin: 2022-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Konarskiego

Cena wywoławcza:

134 000 zł

82,00 zł/m²

1 639 m²

BURMISTRZ MIASTA ŻAGAŃ OGŁASZA

PIERWSZY NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY

na sprzedaż komunalnych nieruchomości

Nieruchomościami wyznaczonymi do sprzedaży na własność są:

L.p.: 1

Nr ewid. działki: 2713/3, 2709/3, 2709/8

Pow. [m2]: 1639

Lokalizacja: ul. Konarskiego

Cena wywoławcza [zł]: 134.000,00

Wadium [zł]: 13.400,00

Termin przetargu: 13.06.2022

Godzina: 10.30

Termin wpłacania wadium: ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Węglowa

Do ceny ustalonej w wyniku przetargu zo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

87,00 zł/m²

1 499 m²

Termin: 2022-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Węglowa

Cena wywoławcza:

130 000 zł

87,00 zł/m²

1 499 m²

Do ceny ustalonej w wyniku przetargu zo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Lubuska

...odbędzie się w dniu 6 czerwca 2022 r. o godz. 11:30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań, ul. Jana Pawła II, pokój nr 4 (sala konferencyjna).

Wadium w podanej powyżej wysokościach należy wnosić w kasie Urzędu Miasta Żagań lub na konto Bank Santander O/Żagań 39 10902558-0000000640000101 do dnia 1 czerwca 2022 r.

Wnioski o pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości można było składać do 2 lutego 2022 r. Wnioski mogły składać osoby, ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

127 000 zł

2 602 zł/m²

49 m² 3 pokoje

Termin: 2022-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Lubuska

Cena wywoławcza:

127 000 zł

2 602 zł/m²

49 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Wojska Polskiego

...odbędzie się w dniu 6 czerwca 2022 r. o godz. 09:30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań, ul. Jana Pawła II, pokój nr 4 (sala konferencyjna).

Wadium w podanej powyżej wysokościach należy wnosić w kasie Urzędu Miasta Żagań lub na konto Bank Santander O/Żagań __39 109025pokaż telefon do dnia 1 czerwca 2022 r.

Wnioski o pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości można było składać do 25 października 2021 r. Wnioski mogły składać osob...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

1 503 zł/m²

17 m² 1 pokój

Termin: 2022-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

25 000 zł

1 503 zł/m²

17 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Wojska Polskiego

...odbędzie się w dniu 6 czerwca 2022 r. o godz. 09:00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań, ul. Jana Pawła II, pokój nr 4 (sala konferencyjna).

Wnioski o pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości można było składać do 25 października 2021 r. Wnioski mogły składać ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 000 zł

1 548 zł/m²

17 m² 2 pokoje

Termin: 2022-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

26 000 zł

1 548 zł/m²

17 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Łużyckiej

...odbędzie się w dniu 6 czerwca 2022 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań, ul. Jana Pawła II, pokój nr 4 (sala konferencyjna).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

113 000 zł

3 054 zł/m²

37 m² 3 pokoje

Termin: 2022-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Łużyckiej

Cena wywoławcza:

113 000 zł

3 054 zł/m²

37 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Łokietka

...odbędzie się w dniu 6 czerwca 2022 r. o godz. 10:30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań, ul. Jana Pawła II, pokój nr 4 (sala konferencyjna).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 000 zł

1 455 zł/m²

11 m² 1 pokój

Termin: 2022-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Łokietka

Cena wywoławcza:

16 000 zł

1 455 zł/m²

11 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Piłsudskiego

...odbędzie się w dniu 6 czerwca 2022 r. o godz. 12:30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań, ul. Jana Pawła II, pokój nr 4 (sala konferencyjna).

Wnioski o pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości można było składać do 2 lutego 2022 r. Wnioski mogły składać osoby, któr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 500 zł

2 661 zł/m²

36 m² 1 pokój

Termin: 2022-06-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

96 500 zł

2 661 zł/m²

36 m² 1 pokój