Przetargi i licytacje nieruchomości: Żagań

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Żagań, Kolejowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 3 położony w Żaganiu przy ul. Kolejowej nr 87, znajdujący się w budynku wielolokalowym, III-kondygnacyjnym. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze. Struktura użytkowa lokalu mieszkalnego obejmuje 2 pokoje, kuchnie, łazienkę z WC i przedpokój o łącznej powierzchni użytkowej 59,58 m2. Do lokalu przynależy piwnica
o pow. użytkowej 8,89 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze w budynku gospodarczym o powierzch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

205 000 zł

3 441 zł/m²

60 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Kolejowa

Cena wywoławcza:

205 000 zł

3 441 zł/m²

60 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Żagań, Wesoła

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 9.30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Wadium w podanej powyżej wysokości należy wnosić na konto Bank Santander. O/Żagań 39 10902558-0000000640000101 do dnia 8 kwietnia 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

795 000 zł

85,82 zł/m²

9 264 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Wesoła

Cena wywoławcza:

795 000 zł

85,82 zł/m²

9 264 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 10.30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Uwaga! Wadium powinno wpłynąć na konto w wyznaczonym terminie.

Wadium zostaje zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości. Pozostałym uczestnikom przetargu wadium zwraca się nie później niż przed upływem 3 dni od d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

214 zł/m²

1 167 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań

Cena wywoławcza:

250 000 zł

214 zł/m²

1 167 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Bolesława Chrobrego

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 09.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Wadium w podanej powyżej wysokości należy na konto Bank Santander. O/Żagań 39 1090 2558 0000 0006 4000 0101 do dnia 8 kwietnia 2026 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

64,69 zł/m²

15 459 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Bolesława Chrobrego

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

64,69 zł/m²

15 459 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 000 zł

192 zł/m²

208 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań

Cena wywoławcza:

40 000 zł

192 zł/m²

208 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Cena wywoławcza:

6 400 zł

64,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Dzietrzychowice

Cena wywoławcza:

6 400 zł

64,00 zł/m²

100 m²

ogłoszenie w załączniku

ogłoszenie w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Rudawica

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żagański, gmina Żagań, obręb Rudawica działka nr: 201/2 o pow. ewid. 0.3400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3400 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,3400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00052362/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

218 300 zł

64,21 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Rudawica

Cena wywoławcza:

218 300 zł

64,21 zł/m²

3 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Dzietrzychowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żagański, gmina Żagań, obręb Dzietrzychowice działka nr: 533/2 o pow. ewid. 0.0100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0100 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00050315/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 400 zł

64,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Dzietrzychowice

Cena wywoławcza:

6 400 zł

64,00 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

Żagań

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest ***, położonej przy Nowa ***, Leszno Górne, 67-321 Leszno Górne, dla której Sąd Rejonowy w Żaganiu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Szprotawska 3, Żagań, 68-100 Żagań) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1G/***/9.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa zabudowana, w skład której wchodzą: działka oznaczona nr ***/8 o powierzchni 486 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym z garażem o powierzchni uż...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

127 333,33 zł

1 061 zł/m²

120 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Żagań

Cena wywoławcza:

127 333,33 zł

1 061 zł/m²

120 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Żagań, Bożnów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żagański, gmina Żagań, obręb Bożnów działka nr: 1140 o pow. ewid. 0.1400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1400 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,0163 ha; PsV/Ps - 0,1237 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00052698/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 600 zł

85,43 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Bożnów

Cena wywoławcza:

119 600 zł

85,43 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Bożnów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żagański, gmina Żagań, obręb Bożnów działka nr: 1141 o pow. ewid. 0.1500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1500 ha, w tym w użytkach (PsV/Ps - 0,1500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00052698/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

133 300 zł

88,87 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Bożnów

Cena wywoławcza:

133 300 zł

88,87 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Armii Krajowej

...odbędzie się w dniu 12 marca 2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań, Plac Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Wadium w podanej powyżej wysokości należy wnosić na konto Bank Santander O/Żagań 39 10902558-0000000640000101 do dnia 6 marca 2026 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 000 zł

4 770 zł/m²

18 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

85 000 zł

4 770 zł/m²

18 m² 1 pokój

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Żelazna

...odbędzie się w dniu 12 marca 2026 r. o godz. 11.30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań, Plac Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

4 500 zł/m²

30 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na mieszkanie

Żagań, Żelazna

Cena wywoławcza:

135 000 zł

4 500 zł/m²

30 m² 1 pokój

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Kolejowa

...odbędzie się w dniu 12 marca 2026 r. o godz. 10.30 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

Wadium w podanej powyżej wysokości należy wnosić na konto Bank Santander. O/Żagań 39 10902558-0000000640000101 do dnia 6 marca 2026 r.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

162 zł/m²

926 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Kolejowa

Cena wywoławcza:

150 000 zł

162 zł/m²

926 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Węglowa

...odbędzie się w dniu 12 marca 2026 r. o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Miasta Żagań Pl. Słowiański 17, pokój nr 13 (sala konferencyjna).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

154 zł/m²

1 497 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
Przetarg na działkę

Żagań, Węglowa

Cena wywoławcza:

230 000 zł

154 zł/m²

1 497 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żagań
1                          46
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości