Przetargi KOWR: gm. Jasień

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Lisia Góra

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żarski, gmina Jasień, obręb Lisia Góra działka nr: 50/2 o pow. ewid. 1.7891. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.7891 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2601 ha; RV/Lzr - 0,2565 ha; RVI/R - 0,0828 ha; RVI/Lzr - 0,5717 ha; ŁIV/Ł - 0,0527 ha; ŁIV/Lzr - 0,0645 ha; ŁV/Ł - 0,2973 ha; ŁV/Lzr - 0,2035 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1R/00048151/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku pon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 100 zł

4,81 zł/m²

17 891 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Lisia Góra

Cena wywoławcza:

86 100 zł

4,81 zł/m²

17 891 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jasień, 1

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żarski, gmina Jasień, obręb 1 działka nr: 677/45 o pow. ewid. 0.1322. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1322 ha, w tym w użytkach (RV/Br - 0,1322 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1R/00048256/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 600 zł

88,96 zł/m²

1 322 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jasień, 1

Cena wywoławcza:

117 600 zł

88,96 zł/m²

1 322 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Bieszków

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 800 zł

34,08 zł/m²

3 046 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Bieszków

Cena wywoławcza:

103 800 zł

34,08 zł/m²

3 046 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Bieszków

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 800 zł

34,08 zł/m²

3 046 m²

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Bieszków

Cena wywoławcza:

103 800 zł

34,08 zł/m²

3 046 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Bieszków

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 800 zł

34,08 zł/m²

3 046 m²

Termin: 2025-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Bieszków

Cena wywoławcza:

103 800 zł

34,08 zł/m²

3 046 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Lisia Góra

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 000 zł

4,81 zł/m²

17 891 m²

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Lisia Góra

Cena wywoławcza:

86 000 zł

4,81 zł/m²

17 891 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Lisia Góra

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 700 zł

10,04 zł/m²

6 347 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Lisia Góra

Cena wywoławcza:

63 700 zł

10,04 zł/m²

6 347 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

żarski, gm. Jasień, Bieszków

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 800 zł

34,08 zł/m²

3 046 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

żarski, gm. Jasień, Bieszków

Cena wywoławcza:

103 800 zł

34,08 zł/m²

3 046 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Lipsk Żarski

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 000 zł

24,07 zł/m²

4 487 m²

Termin: 2024-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Lipsk Żarski

Cena wywoławcza:

108 000 zł

24,07 zł/m²

4 487 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jasień, 1

Treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 200 zł

63,36 zł/m²

1 613 m²

Termin: 2024-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jasień, 1

Cena wywoławcza:

102 200 zł

63,36 zł/m²

1 613 m²

Treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jasień, 1

Treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 200 zł

63,36 zł/m²

1 613 m²

Termin: 2024-07-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jasień, 1

Cena wywoławcza:

102 200 zł

63,36 zł/m²

1 613 m²

Treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jasień, 1

Treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

113 500 zł

70,37 zł/m²

1 613 m²

Termin: 2024-06-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jasień, 1

Cena wywoławcza:

113 500 zł

70,37 zł/m²

1 613 m²

Treść ogłoszenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Jabłoniec

Treść ogorzenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

3,69 zł/m²

1 898 m²

Termin: 2024-05-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Jabłoniec

Cena wywoławcza:

7 000 zł

3,69 zł/m²

1 898 m²

Treść ogorzenia w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jasień, 1

Treść wykazu w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

113 500 zł

70,37 zł/m²

1 613 m²

Termin: 2024-05-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jasień, 1

Cena wywoławcza:

113 500 zł

70,37 zł/m²

1 613 m²

Treść wykazu w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-16

Cena wywoławcza:

109 170 zł

15,82 zł/m²

6 900 m²

Termin: 2022-11-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Jasień, Bieszków

Cena wywoławcza:

109 170 zł

15,82 zł/m²

6 900 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-09

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości