Cena wywoławcza:

88 000 zł

87,65 zł/m²

1 004 m²

Termin: 2023-06-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

88 000 zł

87,65 zł/m²

1 004 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Stare Strącze

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 200 zł

3,11 zł/m²

3 600 m²

Termin: 2023-06-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Stare Strącze

Cena wywoławcza:

11 200 zł

3,11 zł/m²

3 600 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-14

Cena wywoławcza:

88 000 zł

87,65 zł/m²

1 004 m²

Termin: 2023-05-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

88 000 zł

87,65 zł/m²

1 004 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Radzyń

Treść w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 400 zł

7,78 zł/m²

10 203 m²

Termin: 2023-05-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Radzyń

Cena wywoławcza:

79 400 zł

7,78 zł/m²

10 203 m²

Treść w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-16

Cena wywoławcza:

87 900 zł

87,55 zł/m²

1 004 m²

Termin: 2023-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

87 900 zł

87,55 zł/m²

1 004 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-21

Cena wywoławcza:

87 000 zł

86,65 zł/m²

1 004 m²

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

87 000 zł

86,65 zł/m²

1 004 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-22

Cena wywoławcza:

82 880 zł

3,06 zł/m²

27 100 m²

Termin: 2023-03-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Ciosaniec

Cena wywoławcza:

82 880 zł

3,06 zł/m²

27 100 m²

ogłoszenie w załączeniu

ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-15

Cena wywoławcza:

87 000 zł

86,65 zł/m²

1 004 m²

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

87 000 zł

86,65 zł/m²

1 004 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Dębowa Łęka

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 600 zł

17,20 zł/m²

500 m²

Termin: 2023-02-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Dębowa Łęka

Cena wywoławcza:

8 600 zł

17,20 zł/m²

500 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 300 zł

62,59 zł/m²

1 235 m²

Termin: 2023-02-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

77 300 zł

62,59 zł/m²

1 235 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

tREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 200 zł

52,08 zł/m²

1 348 m²

Termin: 2023-02-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

70 200 zł

52,08 zł/m²

1 348 m²

tREŚĆ W ZAŁĄCZNIKU...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 200 zł

73,00 zł/m²

1 126 m²

Termin: 2023-02-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

82 200 zł

73,00 zł/m²

1 126 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-14

Cena wywoławcza:

93 240 zł

3,44 zł/m²

27 100 m²

Termin: 2023-02-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Ciosaniec

Cena wywoławcza:

93 240 zł

3,44 zł/m²

27 100 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Ciosaniec

Treść w załaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

3,25 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2023-01-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Ciosaniec

Cena wywoławcza:

13 000 zł

3,25 zł/m²

4 000 m²

Treść w załaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 200 zł

52,08 zł/m²

1 348 m²

Termin: 2023-01-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

70 200 zł

52,08 zł/m²

1 348 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-11

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości