Cena wywoławcza:

70 200 zł

52,08 zł/m²

1 348 m²

Termin: 2023-01-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

70 200 zł

52,08 zł/m²

1 348 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 300 zł

62,59 zł/m²

1 235 m²

Termin: 2023-01-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

77 300 zł

62,59 zł/m²

1 235 m²

treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 300 zł

73,03 zł/m²

1 127 m²

Termin: 2023-01-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

82 300 zł

73,03 zł/m²

1 127 m²

treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 200 zł

53,45 zł/m²

1 407 m²

Termin: 2023-01-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

75 200 zł

53,45 zł/m²

1 407 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 100 zł

72,91 zł/m²

1 222 m²

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

89 100 zł

72,91 zł/m²

1 222 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 700 zł

72,87 zł/m²

1 382 m²

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

100 700 zł

72,87 zł/m²

1 382 m²

Treść w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 700 zł

69,11 zł/m²

994 m²

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

68 700 zł

69,11 zł/m²

994 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Stare Strącze

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 100 zł

3,10 zł/m²

15 200 m²

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Stare Strącze

Cena wywoławcza:

47 100 zł

3,10 zł/m²

15 200 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 200 zł

73,00 zł/m²

1 126 m²

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

82 200 zł

73,00 zł/m²

1 126 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Wygnańczyce

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 900 zł

3,21 zł/m²

11 178 m²

Termin: 2022-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Wygnańczyce

Cena wywoławcza:

35 900 zł

3,21 zł/m²

11 178 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 200 zł

73,00 zł/m²

1 222 m²

Termin: 2022-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

89 200 zł

73,00 zł/m²

1 222 m²

Treść w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Wygnańczyce

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 400 zł

3,21 zł/m²

13 221 m²

Termin: 2022-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Wschowa, Wygnańczyce

Cena wywoławcza:

42 400 zł

3,21 zł/m²

13 221 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krzepielów

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 000 zł

24,59 zł/m²

244 m²

Termin: 2022-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Krzepielów

Cena wywoławcza:

6 000 zł

24,59 zł/m²

244 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-16

Cena wywoławcza:

103 600 zł

3,82 zł/m²

27 100 m²

Termin: 2022-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Ciosaniec

Cena wywoławcza:

103 600 zł

3,82 zł/m²

27 100 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 200 zł

53,49 zł/m²

1 406 m²

Termin: 2022-12-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

75 200 zł

53,49 zł/m²

1 406 m²

Treść w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-12-01

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości