Cena wywoławcza:

110 000 zł

72,00 zł/m²

1 528 m²

Termin: 2021-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

110 000 zł

72,00 zł/m²

1 528 m²

Tresc w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

106 000 zł

72,00 zł/m²

1 471 m²

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

106 000 zł

72,00 zł/m²

1 471 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 000 zł

72,00 zł/m²

1 493 m²

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

108 000 zł

72,00 zł/m²

1 493 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 800 zł

72,00 zł/m²

1 348 m²

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

96 800 zł

72,00 zł/m²

1 348 m²

Treść w załaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

72,00 zł/m²

1 530 m²

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

110 000 zł

72,00 zł/m²

1 530 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 900 zł

73,00 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

87 900 zł

73,00 zł/m²

1 200 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 000 zł

72,00 zł/m²

1 459 m²

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

105 000 zł

72,00 zł/m²

1 459 m²

Treść w załaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 000 zł

72,00 zł/m²

1 548 m²

Termin: 2021-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

112 000 zł

72,00 zł/m²

1 548 m²

Treść w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-15

Cena wywoławcza:

72 500 zł

72,00 zł/m²

1 004 m²

Termin: 2021-12-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

72 500 zł

72,00 zł/m²

1 004 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-08

Cena wywoławcza:

72 500 zł

72,00 zł/m²

1 004 m²

Termin: 2021-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

72 500 zł

72,00 zł/m²

1 004 m²

Ogłoszenie w zalączeniu

Ogłoszenie w zalączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-17

Cena wywoławcza:

683 000 zł

65,00 zł/m²

10 575 m²

Termin: 2021-10-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

683 000 zł

65,00 zł/m²

10 575 m²

Ogłoszenie w załączeniu.

Ogłoszenie w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-18

Cena wywoławcza:

746 700 zł

744 zł/m²

1 004 m²

Termin: 2021-10-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

746 700 zł

744 zł/m²

1 004 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-13

Cena wywoławcza:

72 500 zł

72,00 zł/m²

1 003 m²

Termin: 2021-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sława

Cena wywoławcza:

72 500 zł

72,00 zł/m²

1 003 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości