Przetargi nieruchomości: Łupice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Łupice działki nr: 453/2 o pow. ewid. 0.3227, nr: 452/1 o pow. ewid. 1.5500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.8727 ha, w tym w użytkach (ŁIII/Ł - 1,7733 ha; ŁIII/W - 0,0994 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021234/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 700 zł

4,20 zł/m²

18 727 m²

Termin: 2024-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

78 700 zł

4,20 zł/m²

18 727 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Łupice działka nr: 456 o pow. ewid. 0.8957. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8957 ha, w tym w użytkach (ŁIII/Ł - 0,8957 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021234/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 200 zł

4,26 zł/m²

8 957 m²

Termin: 2024-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

38 200 zł

4,26 zł/m²

8 957 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Tresc w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 000 zł

3,00 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2021-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Łupice

Cena wywoławcza:

11 000 zł

3,00 zł/m²

3 800 m²

Tresc w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości