Przetargi i licytacje nieruchomości: Śmieszkowo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

...odbędzie się w dniu 28.04.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Sławie,
przy ul. Henryka Pobożnego 10

Wadium należy wnieść w pieniądzu do dnia 22.04.2026r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli),
które należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa
o/Sława nr: 65 8669 0001 2009 0004 9269 0003 w takim terminie, aby najpoźniej w dniu22.04.2026r.
wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie, ze wskazaniem tytułu wpłaty wadium (oznaczenie
nier...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

101 zł/m²

1 339 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Cena wywoławcza:

135 000 zł

101 zł/m²

1 339 m²

przy ul. Henryka Pobożnego 10

nier...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

przy ul. Henryka Pobożnego 10

nier...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

100,00 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Cena wywoławcza:

120 000 zł

100,00 zł/m²

1 200 m²

przy ul. Henryka Pobożnego 10

nier...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Śmieszkowo działka nr: 111 o pow. ewid. 0.4900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4900 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,4900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00016641/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 500 zł

4,18 zł/m²

4 900 m²

Termin: 2025-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Cena wywoławcza:

20 500 zł

4,18 zł/m²

4 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat wschowski, gmina Sława, obręb Śmieszkowo działki nr: 189 o pow. ewid. 0.2200, nr: 192/3 o pow. ewid. 0.1500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3700 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,3700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1W/00021380/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 600 zł

4,22 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Cena wywoławcza:

15 600 zł

4,22 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 600 zł

4,22 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Cena wywoławcza:

15 600 zł

4,22 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 600 zł

4,22 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2024-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Cena wywoławcza:

15 600 zł

4,22 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

...odbędzie się w dniu 17 sierpnia 2023 r. o godz. 11.00

w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sławie, przy ul. Henryka Pobożnego 10.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu (w kwocie określonej w powyższej tabeli), które należy wpłacić na rachunek Gminy Sława/Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa o/Sława nr: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX003 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 10.08.2023 r. wymagana kwota znajdowała się na ww. konc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 000 zł

26,00 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2023-08-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Śmieszkowo

Cena wywoławcza:

26 000 zł

26,00 zł/m²

1 000 m²

...odbędzie się w dniu 17 sierpnia 2023 r. o godz. 11.00

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości