Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Zelów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Zelów, Krześlów

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

nieruchomość gruntowa - niezabudowana, nieogrodzona i nieuzbrojona położona pod adresem: 97-425 Zelów, obręb 41 w Krześlowie, działka nr ***, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** o powierzchni 12 400,00 m2

***Adres nieruchomości***
97-425 Krześlów, poczta Zelów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny różne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokum...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

33 210 zł

2,68 zł/m²

12 400 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Zelów, Krześlów

Cena wywoławcza:

33 210 zł

2,68 zł/m²

12 400 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

***Adres nieruchomości***
97-425 Krześlów, poczta Zelów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny różne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokum...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Zelów, Cegielniana

...druga licytacja nieruchomości:

DOM MIESZKALNY - DZIAŁKA EWIDENCYJNA NR ***/*** O POW. 0,0165 HA

Nieruchomość gruntowa - zabudowana. Działka o nr ***/***, położona w Zelowie, ul. Cegielniana ***, o obszarze 0,0165 ha, obręb ewidencyjny 004, Zelów - tereny mieszkaniowe. Zabudowę stanowi budynek mieszkalny, jednorodzinny nr ewid. 590, o pow. użytkowej 110,20 m kw. i pow. zabudowy 74,00 m kw, w zabudowie szeregowej. Do nieruchomości przynależy udział dłużnika w 1/16 części prawa własności - dz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

333 333,33 zł

3 025 zł/m²

110 m²

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Zelów, Cegielniana

Cena wywoławcza:

333 333,33 zł

3 025 zł/m²

110 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Zelów, Kociszew

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM / DZIAŁKI GRUNTU NIEZABUDOWANE***

nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym
działki gruntu niezabudowane

***Adres nieruchomości***
\***\***\***, 97-425 Kociszew, poczta Zelów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze \***\***\***\***\***\***\***\***\**...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

83 250 zł

24,32 zł/m²

3 423 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Zelów, Kociszew

Cena wywoławcza:

83 250 zł

24,32 zł/m²

3 423 m²

nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym
działki gruntu niezabudowane

***Adres nieruchomości***
\***\***\***, 97-425 Kociszew, poczta Zelów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Wola Pszczółecka

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie, ul. Żeromskiego 23, pokój nr 201 (sala konferencyjna), w dniu

28 kwietnia 2026 roku w godzinach podanych jak niżej i dotyczy następujących nieruchomości:

dz. oznaczona nr 47 położona w obrębie 34 Wola Pszczółecka o pow. 0,3200 ha. Księga wieczysta nr PT1B/00020521/6. Cena wywoławcza – 65.000,00 zł brutto, wadium – 6.500,00 zł – Przetarg ustny nieograniczony. Jeżeli nieruchomość wylicytuje osoba nie będąca rolnikiem indywidualnym spisana zostanie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

20,31 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Wola Pszczółecka

Cena wywoławcza:

65 000 zł

20,31 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Zelów, Wygiełzów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ***, WYGIEŁZÓW, 97-425 Zelów, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Bełchatowie (adres: ul. Pabianicka 32, Bełchatów, 97-400 Bełchatów) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1B/***/0.

Opis nieruchomości:
Działka nr ***, obręb 0035 - nie ma bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Powierzchnia działki wynosi 0,1900 ha. Działka nr ***/1, obręb 0035 - ma bezpośredni dos...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 575 zł

8,72 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bełchatowski, gm. Zelów, Wygiełzów

Cena wywoławcza:

16 575 zł

8,72 zł/m²

1 900 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

Zelów

Nieruchomość sprzedawana w trybie przetargu w postępowaniu upadłościowym na warunkach przetargu udostępnianych zainteresowanym

Termin składania ofert u syndyka 23.01.2026 r. g . 16:00

Termin otwarcia ofert 25.01.2026 g . 12:00

Wszelkie informacje - operat szacunkowy i regulamin przetargu, dostępne są w siedzibie kancelarii syndyka ul Ogrodowa 4/114 Łódź lub telefonicznie 427158088 lub mailowo godz 9-17 od poń do pt 09-17....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

154 400 zł

2 070 zł/m²

75 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zelów

Cena wywoławcza:

154 400 zł

2 070 zł/m²

75 m²

Termin składania ofert u syndyka 23.01.2026 r. g . 16:00

Termin otwarcia ofert 25.01.2026 g . 12:00

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

Zelów, Cegielniana

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Cegielniana ***, 97-425 Zelów, dla której Sąd Rejonowy w Bełchatowie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Pabianicka 32, Bełchatów, 97-400 Bełchatów) prowadzi księgę wieczystą o numerze PT1B/***/5.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa - zabudowana. Działka o nr ***/5, położona w Zelowie, ul. Cegielniana ***, o obszarze 0,0165 ha, obręb ewidencyjny 004, Zelów - tereny mieszkaniowe. Zabudowę stanowi budynek...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

375 000 zł

3 403 zł/m²

110 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Zelów, Cegielniana

Cena wywoławcza:

375 000 zł

3 403 zł/m²

110 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Wygiełzów

...odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie, ul. Żeromskiego 23, pokój
nr 201 (sala konferencyjna), w dniu 30 grudnia 2025 roku w godzinach podanych
w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 000 zł

27,04 zł/m²

2 774 m²

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Wygiełzów

Cena wywoławcza:

75 000 zł

27,04 zł/m²

2 774 m²

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Wygiełzów

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 300 zł

3,84 zł/m²

1 900 m²

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Wygiełzów

Cena wywoławcza:

7 300 zł

3,84 zł/m²

1 900 m²

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

Zelów

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 000 zł

37,18 zł/m²

2 609 m²

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

Zelów

Cena wywoławcza:

97 000 zł

37,18 zł/m²

2 609 m²

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Ostoja

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 300 zł

2,37 zł/m²

3 500 m²

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Ostoja

Cena wywoławcza:

8 300 zł

2,37 zł/m²

3 500 m²

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Wola Pszczółecka

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 000 zł

33,11 zł/m²

1 359 m²

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Wola Pszczółecka

Cena wywoławcza:

45 000 zł

33,11 zł/m²

1 359 m²

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Zabłoty

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 000 zł

40,44 zł/m²

1 088 m²

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Zabłoty

Cena wywoławcza:

44 000 zł

40,44 zł/m²

1 088 m²

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Wola Pszczółecka

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 000 zł

32,94 zł/m²

1 366 m²

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Zelów, Wola Pszczółecka

Cena wywoławcza:

45 000 zł

32,94 zł/m²

1 366 m²

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

Zelów

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 500 zł

71,25 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
Przetarg na działkę

Zelów

Cena wywoławcza:

85 500 zł

71,25 zł/m²

1 200 m²

w załączniku nr 1 do ogłoszenia o przetargu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zelowie
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości