Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Rzgów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

Rzgów, Osiedlowa

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Osiedlowa ***, Kalinko, 95-030 Rzgów, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Partyzancka ***/***, PABIANICE, 95-200 PABIANICE) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1P/***/1.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem 2 elektronicznej licytacji będzie prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym położonym w województwie łódzkim, powiat łódzki-wschodni, jednostka...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

302 866,67 zł

3 pokoje

Termin: 2026-04-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Rzgów, Osiedlowa

Cena wywoławcza:

302 866,67 zł

3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Rzgów, Nasienna

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM ORAZ BUDYNKAMI NIEMIESZKALNYMI

Przedmiotem II elekronicznej licytacji będzie prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkami niemieszkalnymi położonej w województwie łódzkim, powiat łódzki wschodni, jednostka ewidencyjna Rzgów miasto, obręb Rzgów na działce o numerze ewidencyjnym *** o powierzchni 0,4648ha przy ulicy Nasiennej ***.

Adres ni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 249 333,33 zł

5 416 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Rzgów, Nasienna

Cena wywoławcza:

3 249 333,33 zł

5 416 zł/m²

600 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

Adres ni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalino

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Kalino ***, 95-030 Rzgów, dla której Sąd Rejonowy w Pabianicach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Partyzancka ***/***, Pabianice, 95-200 Pabianice) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1P/***/2.

Opis nieruchomości:
Według ewidencji gruntów nieruchomość położona jest w województwie łódzkim, powiat łódzki wschodni, jednostka ewidencyjna Rzgów, obręb Kalino i składa się z działki o numerze ewidencyjnym ***/1 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

556 666,67 zł

2 783 zł/m²

200 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalino

Cena wywoławcza:

556 666,67 zł

2 783 zł/m²

200 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalino

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy KALINO ***, KALINO, 95-030 Rzgów, dla której Sąd Rejonowy w Pabianicach V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Partyzancka ***/***, Pabianice, 95-200 Pabianice) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1P/***/2.

Opis nieruchomości:
Według ewidencji gruntów nieruchomość położona jest w województwie łódzkim, powiat łódzki wschodni, jednostka ewidencyjna Rzgów, obręb Kalino i składa się z działki o numerze ewid...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

626 250 zł

3 131 zł/m²

200 m²

Termin: 2025-12-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalino

Cena wywoławcza:

626 250 zł

3 131 zł/m²

200 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Rzgów, Nasienna

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Nasienna ***, 95-030 Rzgów, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Nasienna ***/95-030, Rzgów, 95-030 Rzgów) prowadzi księgę wieczystą o numerze LD1P/***/7.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji będzie prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkami niemieszkalnymi położonej w województwie łódzkim, powiat łódzki wschodni, jednostka ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 655 500 zł

Termin: 2025-12-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Rzgów, Nasienna

Cena wywoławcza:

3 655 500 zł

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalinko, Osiedlowa

Opis nieruchomości:
Przedmiotem 1 elektronicznej licytacji będzie prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym położonym w województwie łódzkim, powiat łódzki-wschodni, jednos...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

340 725 zł

3 988 zł/m²

85 m² 3 pokoje

Termin: 2025-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalinko, Osiedlowa

Cena wywoławcza:

340 725 zł

3 988 zł/m²

85 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Konstantyna

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowych stanowiących niezabudowaną działkę nr ***/6 o pow. 1000 m2 oraz działkę nr ***/5 o pow. 1464 m2 zabudowaną budynkiem mieszkalnym, parterowym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 240,49 m2, położone pod adresem Konstantyna ***, gm. Rzgów.

Cena oszacowania wynosi brutto: 2.310.000,00zł

Kwota wywołania: 1.732.500,00 zł

Wadium: 231.000,00 zł

Sprzedaż NIE JEST opodatkowana podatkiem od towarów i usług i podatkiem od czynności cywilnoprawnyc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 732 500 zł

7 204 zł/m²

241 m²

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
Drugi Urząd Skarbowy w Łodzi
Przetarg na dom

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Konstantyna

Cena wywoławcza:

1 732 500 zł

7 204 zł/m²

241 m²

Cena oszacowania wynosi brutto: 2.310.000,00zł

Kwota wywołania: 1.732.500,00 zł

Wadium: 231.000,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
Drugi Urząd Skarbowy w Łodzi
Przetarg na działkę

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalinko

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat łódzki wschodni, gmina Rzgów, obręb Kalinko, nr działki: 438 o pow. ewid. 0.4996. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4996 w tym w użytkach rolnych (0.4996 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00052056/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 200 zł

6,04 zł/m²

4 996 m²

Termin: 2024-11-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalinko

Cena wywoławcza:

30 200 zł

6,04 zł/m²

4 996 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalino

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat łódzki wschodni, gmina Rzgów, obręb Kalino, nr działki: 571/9 o pow. ewid. 2.0733. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 2.0733 w tym w użytkach rolnych (1.6741 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00027110/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 800 zł

3,22 zł/m²

20 733 m²

Termin: 2024-11-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalino

Cena wywoławcza:

66 800 zł

3,22 zł/m²

20 733 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-29

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalinko, Osiedlowa

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy Osiedlowa ***, Kalinko, 95-030 Rzgów, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Partyzancka 105/127, Pabianice, 95-200 Pabianice) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji będzie prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym położonym w województwie łódzkim, powiat łódzki-wschodni, jednostka ewidencyjna Rzgów – obszar wiejski, obręb *** ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

340 725 zł

1 704 zł/m²

200 m²

Termin: 2024-04-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalinko, Osiedlowa

Cena wywoławcza:

340 725 zł

1 704 zł/m²

200 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-04-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Romanów

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy *** działka nr ***/*** , 95-030 Rzgów, dla której SĄD REJONOWY PABIANICE V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 1 139 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 759 667,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 113 950,00 zł. Rękojmia powinna być złożona ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

759 667 zł

183 zł/m²

4 146 m²

Termin: 2024-03-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Romanów

Cena wywoławcza:

759 667 zł

183 zł/m²

4 146 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-03-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Rzgów, Nasienna

- nieruchomości położonej przy Nasienna, 95-030 Rzgów, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Nasienna 3/95-030, Rzgów, 95-030 Rzgów) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji będzie prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkami niemieszkalnymi położonej w województwie łódzkim, powiat łódzki wschodni, jednostka ewidencyjna Rzgó...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 249 333,33 zł

Termin: 2024-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Rzgów, Nasienna

Cena wywoławcza:

3 249 333,33 zł

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalino, ŁÓDZKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 800 zł

3,22 zł/m²

20 733 m²

Termin: 2024-01-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalino, ŁÓDZKIE

Cena wywoławcza:

66 800 zł

3,22 zł/m²

20 733 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalino, ŁÓDZKIE

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat łódzki wschodni, gmina Rzgów, obręb Kalino, nr działki: 571/7 o pow. ewid. 0.9619. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9619. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00027110/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 800 zł

5,49 zł/m²

9 619 m²

Termin: 2024-01-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalino, ŁÓDZKIE

Cena wywoławcza:

52 800 zł

5,49 zł/m²

9 619 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalino, ŁÓDZKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 800 zł

5,49 zł/m²

9 619 m²

Termin: 2023-11-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

łódzki wschodni, gm. Rzgów, Kalino, ŁÓDZKIE

Cena wywoławcza:

52 800 zł

5,49 zł/m²

9 619 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-16

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości