BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW

ogłasza drugi pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż na własność zabudowanej
nieruchomości polożonej w miejscowości Spycimierz.

I. PRZEDMIOT PRZETARGU
1. Przedmiotem przetargu jest zabudowana nieruchomość położona w obrębie geodezyjnym
0022 Spycimierz, oznaczona jako działka ewidencyjna o numerze 178/6 o pow. 0,1985 ha
stanowiące własność Gminy Uniejów zgodnie z KW SR2L/00034940/3, Sądu Rejonowego
w Łasku V...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

55,42 zł/m²

1 985 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Spycimierz

Cena wywoławcza:

110 000 zł

55,42 zł/m²

1 985 m²

BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW
ZARZĄDZA:
OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW

nieruchomości polożonej w miejscowości Spycimierz.

I. PRZEDMIOT PRZETARGU
w Łasku V...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

nieruchomości polożonej w miejscowości Spycimierz.

I. PRZEDMIOT PRZETARGU
0022 Spycimierz, oznaczona jako działka ewidencyjna o numerze 178/5 o pow. 0,1985 ha
w Łasku V...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 000 zł

47,86 zł/m²

1 985 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Spycimierz

Cena wywoławcza:

95 000 zł

47,86 zł/m²

1 985 m²

BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW
ZARZĄDZA:
OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW

nieruchomości polożonej w miejscowości Spycimierz.

I. PRZEDMIOT PRZETARGU
w Łasku V...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW

oglasza drugi pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż na własność zabudowanej
nieruchomości polożonej w miejscowości Spycimierz.

I. PRZEDMIOT PRZETARGU
0022 Spycimierz, oznaczona jako działka ewidencyjna o numerze 178/7 o pow. 0,1830 ha
w Łasku V...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 000 zł

46,45 zł/m²

1 830 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Spycimierz

Cena wywoławcza:

85 000 zł

46,45 zł/m²

1 830 m²

BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW
ZARZĄDZA:
OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA UNIEJÓW

nieruchomości polożonej w miejscowości Spycimierz.

I. PRZEDMIOT PRZETARGU
w Łasku V...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Spycimierz

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Uniejów przy ulicy
Błogosławionego Bogumiła nr 13 w Uniejowie w dniu 29 łutego 2024 r. o godzinie 11.00
Oferent może, w tenninie 7 dni od dnia doręczenia zawiadomienia o wyniku przetargu,
zaskarżyć czynności związane z przeprowadzeniem przetargu do Bunnistrza Miast Uniejów.
VI. REGULAMIN PRZETARGU
Postępowanie przetargowe prowadzone jest na warunkach określonych w regulaminem
organizacji i przeprowadzania przetargów na sprzedaż, oddawani...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

36,17 zł/m²

8 294 m²

Termin: 2024-02-23

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Spycimierz

Cena wywoławcza:

300 000 zł

36,17 zł/m²

8 294 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-23

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Spycimierz

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI (I)

Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XIV GUp 791/21, przed Sądem Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XIV Wydziale Gospodarczym ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych:

- ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w drodze nieograniczonego konkursu ofert, udziału 7/16 w prawie własności w nieruchomości gruntowej stanowiącej działki e...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 062,50 zł

1,74 zł/m²

17 835 m²

Termin: 2024-01-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Spycimierz

Cena wywoławcza:

31 062,50 zł

1,74 zł/m²

17 835 m²

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI (I)

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-08

Cena wywoławcza:

31 062,50 zł

1,74 zł/m²

17 835 m²

Termin: 2024-01-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Uniejów, Spycimierz

Cena wywoławcza:

31 062,50 zł

1,74 zł/m²

17 835 m²

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI (I)

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-08

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości