Syndyk sprzeda: zduńskowolski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Zduńska Wola, Kilińskiego

...odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2026 roku o godz. 13.00 w siedzibie Kancelarii Syndyka.

Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz ustalanie terminu oględzin pod numerami telefonów(42) 672 23 01, +48603 533 058 oraz+48728 123 430, a także pod adresem upadloscdlakazdego@outlook.com....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

239 000 zł

4 979 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Zduńska Wola, Kilińskiego

Cena wywoławcza:

239 000 zł

4 979 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zduńska Wola, Marzenińska

OGŁOSZENIE

Przedmiotem sprzedaży w toku postępowań upadłościowych jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej zlokalizowanej w Zduńskiej Woli przy ul. Marzenińskiej ***, dla której urządzona jest księga wieczysta KW nr ***.

Cena wywoławcza wynosi 809.000,00 zł (słownie: osiemset dziewięć tysięcy złotych 00/100 gr).

Warunkiem udziału w konkursie ofert jest złożenie pisemnej oferty kupna przedmiotu sprzedaży w terminie do dnia 03 kwietnia 2026 r. włącznie, do godz. 15:00, w z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

809 000 zł

5 150 zł/m²

157 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zduńska Wola, Marzenińska

Cena wywoławcza:

809 000 zł

5 150 zł/m²

157 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Pratków

Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Pratkowie, gm. Zduńska Wola. KW nr ***.

Podstawowym kryterium przy wyborze oferty jest zaoferowana najwyższa cena.

Cena wywoławcza wynosi 242.000,00 złotych (słownie: dwieście czterdzieści dwa tysiące złotych). Wszelkie koszty zawarcia umowy obciążają nabywcę.

Ofertę wraz z wymaganymi zgodnie z regulaminem sprzedaży, dokumentami należy kierować do dnia 18 lute...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

242 000 zł

23,98 zł/m²

10 090 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Pratków

Cena wywoławcza:

242 000 zł

23,98 zł/m²

10 090 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zduńskowolski, gm. Zapolice, Swędzieniejewice

WYCIĄG Z REGULAMINU SPRZEDAŻY.

1. \tPrzedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w miejscowości Swędzieniejewice ***, o pow. 0,3100 ha, dz. nr ***/1, dla której Sąd Rejonowy w Zduńskiej Woli prowadzi księgę wieczystą nr ***, za cenę najkorzystniejszą dla masy upadłości, nie niższą niż cena minimalna tj. 983 000,00 zł (słownie: dziewięćset osiemdziesiąt trzy tysiące złotych 00/100).

2.\tWarunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest wpłacenie wadi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

983 000 zł

5 344 zł/m²

184 m²

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zduńskowolski, gm. Zapolice, Swędzieniejewice

Cena wywoławcza:

983 000 zł

5 344 zł/m²

184 m²

WYCIĄG Z REGULAMINU SPRZEDAŻY.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zduńska Wola, Kopernika

...odbędzie się w dniu 24 listopada 2025 r. o godz 14 w siedzibie Kancelarii Syndyka.

Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz ustalanie terminu oględzin pod numerem telefonu501413284....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

360 000 zł

4 615 zł/m²

78 m² 3 pokoje

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zduńska Wola, Kopernika

Cena wywoławcza:

360 000 zł

4 615 zł/m²

78 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zduńska Wola, Dojazd

...na portalu ogłoszeniowym albo w drodze korespondencji za pośrednictwem adresu email. Dane kontaktowe syndyka dostępne są na portalu ogłoszeniowym. W przypadku woli otrzymania numeru rachunku do wpłaty wadium, wyciągu z opinii rzeczoznawcy, zawierającego podstawowe informacje o przedmiocie aukcji i jego wartości lub odpisu regulaminu aukcji wymagane jest złożenie stosownego wniosku do syndyka na jego adres email lub telefonicznie. Opinia rzeczoznawcy, jako cały dokument dostępny jest dla zain...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

311 100 zł

1 852 zł/m²

168 m² 7 pokoi

Termin: 2025-09-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zduńska Wola, Dojazd

Cena wywoławcza:

311 100 zł

1 852 zł/m²

168 m² 7 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Wojsławice

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości gruntowej, stanowiącej działki nr*** oraz ***/28, położonej w gminie Wojsławice w powiecie zduńskowolskim, objętej KW nr *** oraz nieruchomości gruntowej, stanowiącej działkę nr ***/30, położonej w gminie Wojsławice w powiecie zduńskowolskim, objętej KW nr ***, za cenę nie niższą niż 868.000,00 zł.

Szczegółowe informacje n/t przedmiotu sprzedaży i regulaminu konkursu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

868 000 zł

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Wojsławice

Cena wywoławcza:

868 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zduńska Wola, Dojazd

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

366 000 zł

2 179 zł/m²

168 m² 7 pokoi

Termin: 2025-07-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zduńska Wola, Dojazd

Cena wywoławcza:

366 000 zł

2 179 zł/m²

168 m² 7 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Karsznice

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (15.05.2025).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 975 zł

70,75 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2025-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

zduńskowolski, gm. Zduńska Wola, Karsznice

Cena wywoławcza:

91 975 zł

70,75 zł/m²

1 300 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Zduńska Wola

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (06.03.2025 R.).
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 975 zł

70,75 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Zduńska Wola

Cena wywoławcza:

91 975 zł

70,75 zł/m²

1 300 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zduńskowolski, gm. Szadek, Boczki Stare

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (13.02.2025).
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ninie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 802 zł

3 713 zł/m²

67 m² 3 pokoje

Termin: 2025-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zduńskowolski, gm. Szadek, Boczki Stare

Cena wywoławcza:

248 802 zł

3 713 zł/m²

67 m² 3 pokoje

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Zduńska Wola

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (18.12.2024 R.). Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objęt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 975 zł

70,75 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2024-12-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Zduńska Wola

Cena wywoławcza:

91 975 zł

70,75 zł/m²

1 300 m²

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objęt...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zduńskowolski, gm. Szadek, Boczki Stare

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (05.12.2024). Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie. 7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu. 8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszym og...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 802 zł

3 713 zł/m²

67 m² 3 pokoje

Termin: 2024-12-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zduńskowolski, gm. Szadek, Boczki Stare

Cena wywoławcza:

248 802 zł

3 713 zł/m²

67 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zduńska Wola

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości gruntowej, stanowiącej działki nr 399/26 oraz 399/28, położonej w gminie Wojsławice w powiecie zduńskowolskim, objętej KW nr *** oraz nieruchomości gruntowej, stanowiącej działkę nr 399/30, położonej w gminie Wojsławice w powiecie zduńskowolskim, objętej KW nr ***, za cenę nie niższą niż 1.531.000,00

Szczegółowe informacje n/t przedmiotu sprzedaży i regulaminu konkur...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 531 000 zł

7 023 zł/m²

218 m² 6 pokoi

Termin: 2024-10-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zduńska Wola

Cena wywoławcza:

1 531 000 zł

7 023 zł/m²

218 m² 6 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Szadek, Boczki

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (17.10.2024 R.).

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości ob...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 802 zł

3 730 zł/m²

67 m² 3 pokoje

Termin: 2024-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Szadek, Boczki

Cena wywoławcza:

248 802 zł

3 730 zł/m²

67 m² 3 pokoje

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości ob...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości