Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Brzesko

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

Brzesko, przy ul. Wiosenna

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***DZIAŁKA EW. NR ***/***

Działka ew. nr ***/*** - pow. 0,0252 ha. Na podstawie zaświadczenia Burmistrza Brzeska - IK.6727.507.2025.AK z 15.10.2025 r. działka ew. nr ***/*** w obrębie ewidencyjnym Brzesko nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Brzesko uchwalonym uchwałą Rady Miejskiej nr XL/286/98 z 15.06.1998 r. z późn. zm. dz. e...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

76 587,75 zł

304 zł/m²

252 m²

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Brzesko, przy ul. Wiosenna

Cena wywoławcza:

76 587,75 zł

304 zł/m²

252 m²

***DZIAŁKA EW. NR ***/***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51, powiat Brzesko, woj. małopolskie - Sala Obrad....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

201 470 zł

97,00 zł/m²

2 077 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

201 470 zł

97,00 zł/m²

2 077 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 030 zł

94,00 zł/m²

1 362 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

128 030 zł

94,00 zł/m²

1 362 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51, powiat Brzesko, woj. małopolskie - Sala Obrad.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 860 zł

102 zł/m²

1 479 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

150 860 zł

102 zł/m²

1 479 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Licytacja komornicza domu

Brzesko, Sikorskiego

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA JAKO PRZEDMIOT PRAWA WŁASNOŚCI DZ. EW. NR ***/***, ***/***
nieruchomość gruntowa zabudowana jako przedmiot prawa własności dz. ew. nr ***/***, ***/***

***Adres nieruchomości***
Sikorskiego ***, 32-800 Brzesko, poczta Brzesko

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Brzesku I...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

630 497,25 zł

930 zł/m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Brzesko, Sikorskiego

Cena wywoławcza:

630 497,25 zł

930 zł/m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***Adres nieruchomości***
Sikorskiego ***, 32-800 Brzesko, poczta Brzesko

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Mokrzyska

...odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Brzesku, powiat Brzesko, woj. małopolskie przy ul. Głowackiego 51 – sala obrad.
Wadium należy wpłacić w takim terminie, aby w dniu 10.04.2026 r., cała kwota znajdowała się na rachunku bankowym Urzędu Miejskiego w Brzesku nr 18 8591 0007 0100 0902 1786 0006 prowadzonym przez Krakowski Bank Spółdzielczy Oddział Szczurowa. Przy dokonywaniu wpłaty koniecznie należy podać numer działki na którą wpłacono wadium....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 570 zł

110 zł/m²

1 287 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Mokrzyska

Cena wywoławcza:

141 570 zł

110 zł/m²

1 287 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Cena wywoławcza:

152 350 zł

110 zł/m²

1 385 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Mokrzyska

Cena wywoławcza:

152 350 zł

110 zł/m²

1 385 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na dom

Brzesko, Fiołkowa

I. Przedmiot konkursu:

zbycie z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,2756 ha, objętej księgą wieczystą nr ***, stanowiąca zabudowaną działkę ewidencyjną nr ***, położoną w miejscowości Sterkowiec przy ulicy Fiołkowej ***gmina Brzesko, powiat brzeski, województwo małopolskie.

Cena wywoławcza wynosi 814 000,00 złotych (osiemset czternaście tysięcy złotych 00/100).

II. Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Złożenie pisemnej oferty kupna nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

814 000 zł

7 991 zł/m²

102 m²

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Brzesko, Fiołkowa

Cena wywoławcza:

814 000 zł

7 991 zł/m²

102 m²

I. Przedmiot konkursu:

II. Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Złożenie pisemnej oferty kupna nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

brzeski, gm. Brzesko, Mokrzyska

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Nieruchomości położonej zgodnie z księgą wieczystą w miejscowości / obręb ewidencyjny Mokrzyska - Bucze, KW nr TR1B/***/8, składającej się z działek ew. nr ***/8, ***/9, ***/10, ***/11, ***/12, ***/13, ***/14, w sprawie dłużnika *** ***, *** ***.

Nieruchomość oszacowana została na kwotę 368 694,00 zł. Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi trzy czwarte kwoty oszacowania tj. kwotę 276 520,50 zł.

Zgodnie z zaświadczeniem Burmist...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

276 520,50 zł

38,98 zł/m²

7 093 m²

Termin: 2026-03-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

brzeski, gm. Brzesko, Mokrzyska

Cena wywoławcza:

276 520,50 zł

38,98 zł/m²

7 093 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Zgodnie z zaświadczeniem Burmist...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Poręba Spytkowska

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat brzeski, gmina Brzesko, obręb Poręba Spytkowska działka nr: 1335 o pow. ewid. 0.1600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1600 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,1600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr TR1B/00085184/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 300 zł

51,44 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Poręba Spytkowska

Cena wywoławcza:

82 300 zł

51,44 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Poręba Spytkowska

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat brzeski, gmina Brzesko, obręb Poręba Spytkowska działka nr: 1325 o pow. ewid. 0.1300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1300 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,1300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr TR1B/00085184/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 100 zł

38,54 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Poręba Spytkowska

Cena wywoławcza:

50 100 zł

38,54 zł/m²

1 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Mokrzyska

...odbędzie się w dniu 20 lutego 2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku, powiat Brzesko, woj. małopolskie przy ul. Głowackiego 51 – sala obrad.
Wadium należy wpłacić w takim terminie, aby w dniu 13.02.2026 r., cała kwota znajdowała się na rachunku bankowym Urzędu Miejskiego w Brzesku nr 18 8591 0007 0100 0902 1786 0006 prowadzonym przez Krakowski Bank Spółdzielczy Oddział Szczurowa. Przy dokonywaniu wpłaty koniecznie należy podać numer działki na którą wpłacono wadium. Br...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

157 190 zł

110 zł/m²

1 429 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Mokrzyska

Cena wywoławcza:

157 190 zł

110 zł/m²

1 429 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na obiekt / lokal

brzeski, gm. Brzesko, Jasień, Mazurkiewicza

Ogłoszenie o konkursie ofert.

*** Syndyk masy upadłości*** ogłasza o pisemnym konkursie ofert na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadłości ***zwartego kompleksu nieruchomości gruntowych zabudowanych, położonych w miejscowości Jasień ul. Mazurkiewicza ***, gm. Brzesko, objętych księgami wieczystymi prowadzonymi przez Sąd Rejonowy w Brzesku IV Wydział Ksiąg Wieczystych, mianowicie prawa własności działki nr ***/1 - KW nr *** jak również prawa użytkowania wieczystego działki nr ***/1- KW...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 931 685 zł

2 579 zł/m²

1 912 m² 11 pokoi

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

brzeski, gm. Brzesko, Jasień, Mazurkiewicza

Cena wywoławcza:

4 931 685 zł

2 579 zł/m²

1 912 m² 11 pokoi

Ogłoszenie o konkursie ofert.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Brzesko, Okocim, Zamkowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Zamkowa ***, Okocim, 32-800 Brzesko, dla której Sąd Rejonowy w Brzesku (adres: ul. Kościuszki 20, Brzesko, 32-800 Brzesko) prowadzi księgę wieczystą o numerze TR1B/***/7.

Działka ewidencyjna nr ***/***, położona jest w miejscowości Okocim, gmina Brzesko, powiat brzeski, woj. małopolskie. Posiada założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Brzesku pod nr KW...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

520 733,25 zł

13 991 zł/m²

37 m² 6 pokoi

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

brzeski, gm. Brzesko, Okocim, Zamkowa

Cena wywoławcza:

520 733,25 zł

13 991 zł/m²

37 m² 6 pokoi

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Brzesko, Odrodzenia

...odbędzie się w dniu 23 stycznia 2026 r. o godzinie 9:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego, w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51 – sala obrad.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 000 zł

200 zł/m²

605 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Brzesko
Przetarg na działkę

Brzesko, Odrodzenia

Cena wywoławcza:

121 000 zł

200 zł/m²

605 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Brzesko
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości