Przetargi i licytacje nieruchomości: Libiąż

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

...odbędzie się w dniu 21 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze – pokój 112.
9. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 15 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 21 924,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 5820/2 + imię i nazwisko
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 620 zł

270 zł/m²

406 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

Cena wywoławcza:

109 620 zł

270 zł/m²

406 m²

...odbędzie się w dniu 21 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 20 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze – pokój 112...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 319,99 zł

130 zł/m²

1 064 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

138 319,99 zł

130 zł/m²

1 064 m²

...odbędzie się w dniu 20 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

...odbędzie się w dniu 20 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
9. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 14 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 25 974,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 5818/2 + imię i nazwisko
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 870,01 zł

270 zł/m²

481 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Konstytucji 3 Maja

Cena wywoławcza:

129 870,01 zł

270 zł/m²

481 m²

...odbędzie się w dniu 20 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
uczestnika przetargu lub dane osoby prawnej”...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 19 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
10. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 13 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 20 202,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 3978 + imię
i nazwisko uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

101 010 zł

130 zł/m²

777 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

101 010 zł

130 zł/m²

777 m²

...odbędzie się w dniu 19 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
i nazwisko uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 19 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze – pokój 112....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

101 660 zł

130 zł/m²

782 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

101 660 zł

130 zł/m²

782 m²

...odbędzie się w dniu 19 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 16 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
10. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 12 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 19 916,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 3976 + imię
i nazwisko uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 580 zł

130 zł/m²

766 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

99 580 zł

130 zł/m²

766 m²

...odbędzie się w dniu 16 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
i nazwisko uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 16 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
w pieniądzu (PLN) w wysokości 20 072,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 3977 + imię
i nazwisko uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 360,01 zł

130 zł/m²

772 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

100 360,01 zł

130 zł/m²

772 m²

...odbędzie się w dniu 16 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
i nazwisko uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Kopernika

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
10. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 9 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 19 785,01 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 3975 + imię
i nazwisko uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 929,99 zł

130 zł/m²

761 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Kopernika

Cena wywoławcza:

98 929,99 zł

130 zł/m²

761 m²

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
w pieniądzu (PLN) w wysokości 19 656,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 3974 + imię
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 280 zł

130 zł/m²

756 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

98 280 zł

130 zł/m²

756 m²

...odbędzie się w dniu 15 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 14 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
10. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 8 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 19 500,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 3973 + imię
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 500 zł

130 zł/m²

750 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

97 500 zł

130 zł/m²

750 m²

...odbędzie się w dniu 14 stycznia 2026 r. o godz. 10
30w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

...odbędzie się w dniu 14 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
w pieniądzu (PLN) w wysokości 19 370,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 3972 + imię
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 850 zł

130 zł/m²

745 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

96 850 zł

130 zł/m²

745 m²

...odbędzie się w dniu 14 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Wspólna

...odbędzie się w dniu 13 stycznia 2026 r. o godz. 1030w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
przy ul. Działkowej 1, w Sali Narad na I piętrze - pokój 112.
10. W przetargu mogą brać udział osoby, które w terminie do 7 stycznia 2026 r. wniosą wadium
w pieniądzu (PLN) w wysokości 27 290,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 5791/9 + imię i nazwisko
uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 452,01 zł

137 zł/m²

996 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Wspólna

Cena wywoławcza:

136 452,01 zł

137 zł/m²

996 m²

uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uważa ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Obieżowa

...odbędzie się w dniu 13 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
w pieniądzu (PLN) w wysokości 13 760,00 zł na konto Urzędu Miejskiego w Libiążu: Bank PEKAO S.A.
03 1240 4155 1111 0010 6069 7380, z dopiskiem „przetarg na sprzedaż dz. nr 2154/17 + imię i nazwisko
uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uwa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 801 zł

107 zł/m²

643 m²

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż, Obieżowa

Cena wywoławcza:

68 801 zł

107 zł/m²

643 m²

...odbędzie się w dniu 13 stycznia 2026 r. o godz. 10
00w siedzibie Urzędu Miejskiego w Libiążu,
uczestnika przetargu”. Za termin wpłaty uwa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Libiążu
Przetarg na działkę

Libiąż

Syndyk masy upadłości*** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup:

1) nieruchomości gruntowej położonej w Libiążu, powiat chrzanowski, o pow. 0,9369 ha, składającej się z działki ewidencyjnej o nr. ***/4, dla której Sąd Rejonowy w Chrzanowie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr. *** – za cenę wywoławczą nie niższą niż 111.000,00 zł brutto (słownie: sto jedenaście tysięcy złotych 00/100), stanowiącą 75% wartości osza...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

111 000 zł

11,85 zł/m²

9 369 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Syndyk Sylwester Zięciak
Przetarg na działkę

Libiąż

Cena wywoławcza:

111 000 zł

11,85 zł/m²

9 369 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Syndyk Sylwester Zięciak
Licytacja komornicza działki

Libiąż, Gromiecka

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy brak, 32-590 Libiąż, dla której SĄD REJONOWY CHRZANÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. AL. Henryka 23, CHRZANÓW, 32-500 CHRZANÓW) prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1C/***/9.

Opis nieruchomości:
nieruchomości gruntowej niezabudowanej objęta KW nr KR1C/***/9 złożonej z działek nr ***, *** i *** o łącznej powierzchni 0,3270 ha. Nieruchomość położona w Libiążu, gmina Libiąż, powi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

33 780 zł

10,33 zł/m²

3 270 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Libiąż, Gromiecka

Cena wywoławcza:

33 780 zł

10,33 zł/m²

3 270 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości