Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Ząbkowice Śląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Szklary

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚCI LOKALOWA NR *** POŁOŻONEJ W BUDYNKU W MIEJSCOWOŚCI SZKLARY-WIEŚ *** NA DZIAŁCE GRUNTU ***/*** (AM-***), GMINA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE, POWIAT ZĄBKOWICKI. Z WŁASNOŚCIĄ LOKALU ZWIĄZANY JEST UDZIAŁ 2086/10000, KTÓRY STANOWI GRUNT ORAZ CZĘŚCI BUDYNKU

nieruchomości lokalowej nr *** położonej w budynku w miejscowości Szklary-Wieś *** na działce gruntu ***/*** (AM-***), gmina Ząbkowice Śląskie, powiat ząbkowicki. Z własnością lokalu związany jest udział 2086...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

21 000 zł

1 118 zł/m²

19 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Szklary

Cena wywoławcza:

21 000 zł

1 118 zł/m²

19 m² 1 pokój

...druga licytacja nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat ząbkowicki, gmina Ząbkowice Śląskie, obręb Stolec działka nr: 998/9 o pow. ewid. 0.1617. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1617 ha, w tym w użytkach (PsII/Br - 0,1617 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 63669. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 480 zł

72,65 zł/m²

1 617 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Cena wywoławcza:

117 480 zł

72,65 zł/m²

1 617 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat ząbkowicki, gmina Ząbkowice Śląskie, obręb Stolec działka nr: 998/6 o pow. ewid. 0.3086. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3086 ha, w tym w użytkach (ŁV/Br - 0,2073 ha; PsII/Br - 0,1013 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 63669. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

161 040 zł

52,18 zł/m²

3 086 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Cena wywoławcza:

161 040 zł

52,18 zł/m²

3 086 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Brodziszów

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

1/4 niewydzielona część nieruchomości stanowiąca działki o nr ***/*** (RIVb-0,0700 ha, Br-PsIII-0,0460 ha), ***/*** (RIVb -0,0450 ha, Br-PsIII -0,0710 ha) o łącznej powierzchni 0,2320 ha - stanowiące nieruchomość bez zabudowań. Dla obszaru, na którym położona jest szacowana nieruchomość obowiązujący jest Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Brodziszów w gminie Ząbkowice Sl. (Uchwała Rady Gminy Ząbkowice Ś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

11 062,50 zł

4,77 zł/m²

2 320 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Brodziszów

Cena wywoławcza:

11 062,50 zł

4,77 zł/m²

2 320 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Bobolice

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ***

Działka gruntu niezabudowana, położona w kompleksie działek stanowiących tereny ogródków działkowych w bliskiej odległości od zabudowań mieszkalnych

***Adres nieruchomości***
57-200 Bobolice, poczta Ząbkowice Śląskie

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny różne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich V Wydział Ksiąg Wieczystych

***Dłu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 475 zł

22,54 zł/m²

376 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Bobolice

Cena wywoławcza:

8 475 zł

22,54 zł/m²

376 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ***

***Adres nieruchomości***
57-200 Bobolice, poczta Ząbkowice Śląskie

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny różne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Szklary

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

nieruchomość niezabudowana, oznaczona nr ***/***, obręb Szklary, gmina Ząbkowice Śląskie, powiat ząbkowicki, województwo dolnośląskie

***Adres nieruchomości***
57-200 Szklary, poczta Ząbkowice Śląskie

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny przemysłowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

8 700 zł

21,22 zł/m²

410 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Szklary

Cena wywoławcza:

8 700 zł

21,22 zł/m²

410 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

***Adres nieruchomości***
57-200 Szklary, poczta Ząbkowice Śląskie

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny przemysłowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Szklary

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Budynek o funkcji przemysłowej, składający się z trzech segmentów bez podpiwniczenia, jeden z segmentów dwukondygnacyjnych. Powierzchnia budynku ***182,40 m2***.

***Adres nieruchomości***
57-200 Szklary, poczta Ząbkowice Śląskie

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny przemysłowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich V Wydział Ksiąg Wiec...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

62 775 zł

344 zł/m²

182 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Szklary

Cena wywoławcza:

62 775 zł

344 zł/m²

182 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

***Adres nieruchomości***
57-200 Szklary, poczta Ząbkowice Śląskie

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny przemysłowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Szklary

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Nieruchomość gruntowa zabudowana kompleksem budynków o funkcji przemysłowej, magazynowej, socjalno-biurowej położona w Szklarach nr *** (działka nr ***/***, nr ***/*** obręb 0014 Szklary, gmina Ząbkowice Śląskie)

***Adres nieruchomości***
57-200 Szklary, poczta Ząbkowice Śląskie

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren produkcji przemysłowej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

358 333,33 zł

Termin: 2026-04-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Szklary

Cena wywoławcza:

358 333,33 zł

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

***Adres nieruchomości***
57-200 Szklary, poczta Ząbkowice Śląskie

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren produkcji przemysłowej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

156 640 zł

96,87 zł/m²

1 617 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Cena wywoławcza:

156 640 zł

96,87 zł/m²

1 617 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

214 720 zł

69,58 zł/m²

3 086 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Cena wywoławcza:

214 720 zł

69,58 zł/m²

3 086 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ząbkowice Śląskie, Łąkowa

Przetarg dotyczy zbycia prawa użytkowania wieczystego gruntu działki niezabudowanej nr ewidencyjny 29 o pow. 9 m2 położonego w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Łąkowej, Obręb 0003 Sadlno, AM 4. Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr SW1Z/00057088/5 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich, V Wydział Ksiąg Wieczystych.
Powyższa nieruchomość leży w pobliżu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, na terenach rolnych. Teren płaski, nieogrodzony, w kształcie kwadratu. Działka posiada dostęp ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 zł

7,44 zł/m²

9 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na działkę

Ząbkowice Śląskie, Łąkowa

Cena wywoławcza:

67 zł

7,44 zł/m²

9 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 800 zł

121 zł/m²

1 617 m²

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Cena wywoławcza:

195 800 zł

121 zł/m²

1 617 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

268 400 zł

86,97 zł/m²

3 086 m²

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Cena wywoławcza:

268 400 zł

86,97 zł/m²

3 086 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 800 zł

121 zł/m²

1 617 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Cena wywoławcza:

195 800 zł

121 zł/m²

1 617 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

268 400 zł

86,97 zł/m²

3 086 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ząbkowice Śląskie, Stolec

Cena wywoławcza:

268 400 zł

86,97 zł/m²

3 086 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości