Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Pcim

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

myślenicki, gm. Pcim, Stróża

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

KW NR ***

Działka ewidencyjna nr *** o powierzchni 1 600 m2, stanowiąca las, posiada kształt regularny o średnim nachyleniu. Otoczenie bezpośrednie stanowią grunty niezabudowane, częściowo użytkowane rolniczo, zadrzewione i zakrzewione. Bardzo słaby dostęp do sieci infrastruktury technicznej oraz handlowo – usługowej. Wg ewidencji gruntów w granicach działki występują lasy klasy IV (0,13 ha) oraz klasy V (0,03 ha). Drzewostan na działce stanowi w 60% so...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 737,50 zł

1,71 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2026-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

myślenicki, gm. Pcim, Stróża

Cena wywoławcza:

2 737,50 zł

1,71 zł/m²

1 600 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

KW NR ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

myślenicki, gm. Pcim, Stróża

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

KW NR ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

6 562,50 zł

4,10 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2026-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

myślenicki, gm. Pcim, Stróża

Cena wywoławcza:

6 562,50 zł

4,10 zł/m²

1 600 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

KW NR ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

myślenicki, gm. Pcim, Stróża

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

KW NR ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

50 625 zł

23,01 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2026-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

myślenicki, gm. Pcim, Stróża

Cena wywoławcza:

50 625 zł

23,01 zł/m²

2 200 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

1

KW NR ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Pcim, Trzebunia

OGŁOSZENIE

O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk masy upadłości ***osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki w trybie konkursu ofert:

Prawa własności nieruchomości gruntowej działek niezabudowanych nr ew. ***oraz ***położonych w Trzebuni, obręb 0003 Trzebunia, gmina Pcim, powiat myślenicki, województwo małopolskie, objęte KW nr *** prowadzonej przez Sąd Rejonowy Wydział IV Ksiąg Wieczystych w Myślenicach.

- działka nr ew. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 232 zł

16,73 zł/m²

2 763 m²

Termin: 2025-11-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Pcim, Trzebunia

Cena wywoławcza:

46 232 zł

16,73 zł/m²

2 763 m²

OGŁOSZENIE

O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

- działka nr ew. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Pcim, Trzebunia

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

OGŁOSZENIE

O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki w trybie konkursu ofert:

- Prawa własności nieruchomości gruntowej działek niezabudowanych nr ew. ***oraz ***położonych w Trzebuni, obręb 0003 Trzebunia, gmina Pcim, powiat myślenicki, województwo małopolskie, objęte KW nr *** prowadzonej pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 348 zł

25,10 zł/m²

2 763 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Pcim, Trzebunia

Cena wywoławcza:

69 348 zł

25,10 zł/m²

2 763 m²

OGŁOSZENIE

O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

myślenicki, gm. Pcim, Trzebunia

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, Trzebunia, 32-432 Pcim, dla której *** prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w miejscowości Trzebunia, Gmina Pcim, Powiat Myślenicki stanowiąca nieruchomość gruntową niezabudowaną składającą się z działek ewidencyjnych nr: ***, ***, *** o łącznej powierzchni 0,41 ha. Działka ewid. nr *** o powierzchni 0,09 ha, kształt zbliżony do prostoką...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

57 312 zł

13,98 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2024-12-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

myślenicki, gm. Pcim, Trzebunia

Cena wywoławcza:

57 312 zł

13,98 zł/m²

4 100 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-12-18

- Prawa własności nieruchomości gruntowej działek niezabudowanych nr ew. 13348 oraz 13344 położonych w Trzebuni, obręb 0003 Trzebunia, gmina Pcim, powiat myślenicki, województwo małopolskie

- działka nr ew. 13348 o pow. 2258m2 za cenę nie niższą niż 74 920,00zł

- działka nr ew...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

92 464 zł

33,47 zł/m²

2 763 m²

Termin: 2024-11-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Pcim, Trzebunia

Cena wywoławcza:

92 464 zł

33,47 zł/m²

2 763 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

myślenicki, gm. Pcim, Trzebunia

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ***, 32-438 Trzebunia, dla której *** prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Trzebunia składającą się z działek ewidencyjnych nr: ***, ***, *** o łącznej powierzchni 0,41 ha.

Suma oszacowania wynosi 85 968,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 64 476,00 zł. Licytant przystępujący do przet...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

64 476 zł

15,73 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2024-11-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

myślenicki, gm. Pcim, Trzebunia

Cena wywoławcza:

64 476 zł

15,73 zł/m²

4 100 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-11-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Pcim, Trzebunia

Syndyk masy upadłości *** w upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do negocjacji w sprawie sprzedaży z wolnej ręki udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej objętej księga wieczystą nr *** stanowiącej działkę nr 10976/2 o powierzchni 0,05 ha zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, położonym w miejscowości Trzebunia nr 457, gmina Pcim, powiat myślenicki. Minimalna cena sprzedaży udziału w nieruchomości wynosi 71.855,00 zł (słownie złotych: siedemdziesią...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 855 zł

144 zł/m²

500 m²

Termin: 2024-04-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

myślenicki, gm. Pcim, Trzebunia

Cena wywoławcza:

71 855 zł

144 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

myślenicki, gm. Pcim, Pcim

OGŁOSZENIE

O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

- udziału w wysokości 1/4 prawie własności nieruchomości złożonych z działek nr ew. 118, 126, 130/2, 135, 140, 148, 175, 684, 689, 694/1, 695, 712, 749, 757, 771 o pow. łącznej 2,5342 ha, tj. 25342m2, położonych w Pcimiu, gmina Pcim, powiat myślenicki, woj. małopolskie, dla której Sąd Rejono...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 149 zł

952 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2023-07-24

Organizator przetargu:
Syndyk Bogdan Łoboz
Przetarg na dom

myślenicki, gm. Pcim, Pcim

Cena wywoławcza:

45 149 zł

952 zł/m²

47 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE

O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-24

- udziału w wysokości 1/4 prawie własności nieruchomości złożonych z działek nr ew. 118, 126, 130/2, 135, 140, 148, 175, 684, 689, 694/1, 695, 712, 749, 757, 771 o pow. łącznej 2,5342 ha, tj. 25342m2, położonych w Pc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 148 zł

952 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2023-07-24

Organizator przetargu:
Syndyk Bogdan Łoboz
Przetarg na dom

myślenicki, gm. Pcim, Pcim

Cena wywoławcza:

45 148 zł

952 zł/m²

47 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE

O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-24

Organizator przetargu:
Syndyk Bogdan Łoboz
Przetarg na dom

myślenicki, gm. Pcim, Pcim

OGŁOSZENIE

O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

- udziału w wysokości 1/4 prawie własności nieruchomości działki nr ew. 118, 126, 130/2, 135, 140, 148, 175, 684, 689, 694/1, 695, 712, 749, 757, 771 o pow. łącznej 2, 5342 ha, tj. 25342m2, położonych w Pcimiu, gmina Pcim, powiat myślenicki, woj. małopolskie, dla której Sąd Rejonowy w Myślen...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 297 zł

1 904 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2023-03-28

Organizator przetargu:
Syndyk Bogdan Łoboz
Przetarg na dom

myślenicki, gm. Pcim, Pcim

Cena wywoławcza:

90 297 zł

1 904 zł/m²

47 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE

O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-28

Organizator przetargu:
Syndyk Bogdan Łoboz
Licytacja komornicza domu

myślenicki, gm. Pcim, Stróża

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości położonej w miejscowości Stróża, stanowiącej własność dłużnika*** założoną księgę wieczystą w Sądzie Rejonowym w MYŚLENICACH o nr ***.

Jest to działka o nr 2256 zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi.

Szczegółowy operat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii komornika.
Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 918.000,00 zł. Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi: dwie trzecie warto...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

612 000 zł

Termin: 2022-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

myślenicki, gm. Pcim, Stróża

Cena wywoławcza:

612 000 zł

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

myślenicki, gm. Pcim, Stróża

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości położonej w miejscowości Stróża, stanowiącej własność dłużnika posiadającej założoną księgę wieczystą w Sądzie Rejonowym w Myślenicach o nr *** oraz o nr ***.

Jest to działka o nr 8949/1 o pow. 0,04 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym o nr adresowym 913, budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem o pow. użytkowej 133,2m2,

oraz niezabudowana działka o nr 8950/1 o pow. 0,04 ha.
Szczegółowy operat szacunkowy tej nieruchomości znajduje ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

134 666,67 zł

1 011 zł/m²

133 m²

Termin: 2021-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

myślenicki, gm. Pcim, Stróża

Cena wywoławcza:

134 666,67 zł

1 011 zł/m²

133 m²

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

oraz niezabudowana działka o nr 8950/1 o pow. 0,04 ha.
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości