Przetargi i licytacje nieruchomości: Legnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Legnica, Złotoryjska

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul.
Złotoryjskiej 43

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Złotoryjska 43
KW Nr LE1L/00061832/2

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 1438 o pow. 301
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

4 pokoje,
kuchnia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

330 000 zł

3 096 zł/m²

107 m² 4 pokoje

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Złotoryjska

Cena wywoławcza:

330 000 zł

3 096 zł/m²

107 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Złotoryjskiej 43

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Złotoryjska 43
KW Nr LE1L/00061832/2

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 1438 o pow. 301
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

4 pokoje,
kuchnia...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Licytacja komornicza domu

Legnica, Skowronkowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM

Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, położona w granicach działki gruntu nr ***, obszaru 0,0353 ha, przy ul. Skowronkowej nr *** w Legnicy – dla której prowadzona jest księga wieczysta o nr KW ***. Budynek mieszkalny jednorodzinny, trzykodygnacyjny z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony, wzniesiony w zabudowie bliźniaczej w technologi tradycyjnej. Powi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

373 500 zł

1 843 zł/m²

203 m² 5 pokoi

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Legnica, Skowronkowa

Cena wywoławcza:

373 500 zł

1 843 zł/m²

203 m² 5 pokoi

## NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Wrocławska

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego w Legnicy przy ul.
Wrocławskiej 97

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Wrocławskiej
97
KW Nr
LE1L/00042916/6

lokalu
Dz. nr 386 o pow.
287 m2
, obręb
Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 5 na II piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

Cena lokalu
26...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 000 zł

2 965 zł/m²

88 m² 4 pokoje

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Wrocławska

Cena wywoławcza:

260 000 zł

2 965 zł/m²

88 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Wrocławskiej 97

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Wrocławskiej
97
KW Nr
LE1L/00042916/6

lokalu
Dz. nr 386 o pow.
287 m2
, obręb
Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 5 na II piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

Cena lokalu
26...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Licytacja komornicza mieszkania

Legnica, ul. Chojnowska

## LOKAL MIESZKALNY

Lokal mieszkalny położony na 2 piętrze, powierzchnia: 32,98 m2. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2,04 m2. Udział lokalu mieszkalnego w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali wynosi 26/1000. Lokal składa się z pokoju, przedpokoju kuchni, łazienki z wc, wyposażony jest w instalację elektryczną, gazową, wodną i ka...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

143 572,50 zł

4 100 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Legnica, ul. Chojnowska

Cena wywoławcza:

143 572,50 zł

4 100 zł/m²

35 m² 1 pokój

## LOKAL MIESZKALNY

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Legnica, ul. Franciszkańska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***LOKAL MIESZKALNY STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ***

Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość. Składający się z 1 pokoju, 1 kuchni, 1 przedpokoju i 1 piwnicy. Powierzchnia użytkowa lokalu wraz z piwnicą wynosi 41,1000 m2.

***Adres nieruchomości***
ul. Franciszkańska ***/***, 59-220 Legnica, poczta Legnica

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja*...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

147 750 zł

3 595 zł/m²

41 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Legnica, ul. Franciszkańska

Cena wywoławcza:

147 750 zł

3 595 zł/m²

41 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***LOKAL MIESZKALNY STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ***

***Adres nieruchomości***
ul. Franciszkańska ***/***, 59-220 Legnica, poczta Legnica

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja*...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Legnica, ul. Tatrzańska

LOKAL MIESZKALNY O POW. 47,59M2

Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o pow. 47,59m2 położony: 59-220 Legnica, ul. Tatrzańska ***/***, dla którego Sąd Rejonowy w Legnicy prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** [NKW ***]. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość położony jest na III piętrze, udział w częściach wspólnych wynosi 872/100000. Lokal mieszkalny składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

216 120 zł

4 541 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Legnica, ul. Tatrzańska

Cena wywoławcza:

216 120 zł

4 541 zł/m²

48 m² 2 pokoje

LOKAL MIESZKALNY O POW. 47,59M2

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Legnica, ul. Chojnowska

## LOKAL MIESZKALNY

Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny nr. ***4A*** stanowiący odrębną nieruchomość położony w Legnicy przy ul. Chojnowskiej ***. Lokal ten znajduje się na II piętrze. Według wpisu w kw lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, wc oraz przedpokoju. Powierzchnia użytkowa lokalu według informacji ujawnionych w kartotece lokalu wynosi 53,30 m(2). Do lokalu przynależy piwnica o pow. 6,9 m(2). Łączna powierzchnia lokal...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

153 750 zł

2 554 zł/m²

60 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Legnica, ul. Chojnowska

Cena wywoławcza:

153 750 zł

2 554 zł/m²

60 m² 2 pokoje

## LOKAL MIESZKALNY

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Legnica, Warzywna

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.11.30 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 40.000,00 zł do 30.04.2026 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

194 zł/m²

1 029 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Warzywna

Cena wywoławcza:

200 000 zł

194 zł/m²

1 029 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.12.30 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

194 zł/m²

1 188 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

194 zł/m²

1 188 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.12.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
Lokal udostępniony będzie do oglądania 14.04.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 30.04.2026 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

2 372 zł/m²

34 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

Cena wywoławcza:

80 000 zł

2 372 zł/m²

34 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.11.00 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 46.000,00 zł do 30.04.2026 r. na
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

195 zł/m²

1 180 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

195 zł/m²

1 180 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 30.04.2026 r. o godz.13.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnica,

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Agnieszka Grzegorowska, tel. 767212-302, oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301. Ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

148 zł/m²

4 404 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

650 000 zł

148 zł/m²

4 404 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska

...odbędzie się 30.04.2026 r. o godz.11.30

lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnica,

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Ewa Zając, tel. 767212-300 oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301. Pełne ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu.

w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica, Pl. Słowiański 8.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

698 zł/m²

931 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska

Cena wywoławcza:

650 000 zł

698 zł/m²

931 m²

...odbędzie się 30.04.2026 r. o godz.11.30

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

...odbędzie się 30.04.2026 r. o godz. 11.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnica,

ul. Rynek 19.

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami - Agnieszka Grzegorowska, tel. 767212-300, pokój 314 oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301, pokój 313. Ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

224 zł/m²

7 575 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

224 zł/m²

7 575 m²

ul. Rynek 19.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

...odbędzie się 24.04.2026 r. o godz.12.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
Lokal udostępniony będzie do oglądania 07.04.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 21.04.2026 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

2 993 zł/m²

23 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

Cena wywoławcza:

70 000 zł

2 993 zł/m²

23 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19