Przetargi nieruchomości: Legnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Waleriana Łukasińskiego

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (02.10.2025 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

375 603 zł

4 581 zł/m²

82 m²

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Waleriana Łukasińskiego

Cena wywoławcza:

375 603 zł

4 581 zł/m²

82 m²

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Legnica

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej - działki oznaczonej nr ewidencyjnym 107/2, o powierzchni 8993 m2, położonej w Legnicy, obręb Piekary Wielkie.
Nieruchomość, położona jest w Legnicy na obrzeżach miasta, na terenie płaskim o kształcie zbliżonym do prostokąta, nieużytkowana. Powierzchnia działki wynosi 8993 m². Zlokalizowana w sąsiedztwie działek o charakterze rolnym. Działka nie jest ogrodzona. Dostęp komunikacyjny do działki bezpośredni od strony ul. Wro...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

25,58 zł/m²

8 993 m²

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na działkę

Legnica

Cena wywoławcza:

230 000 zł

25,58 zł/m²

8 993 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-29

Organizator przetargu:
Tauron
Przetarg na działkę

Legnica

...odbędzie się 22.09.2025 r. o godz.12.00 w CWM Legnica, Rynek 19

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Ewa Zając, tel. 767212-302, pokój 315 oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301, pokój 313. Ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

493 zł/m²

1 218 m²

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

Cena wywoławcza:

600 000 zł

493 zł/m²

1 218 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.11.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 000 zł

178 zł/m²

1 260 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

224 000 zł

178 zł/m²

1 260 m²

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.11.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.10.00
w CWM Legnica, Rynek 19 .
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

155 zł/m²

1 419 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

220 000 zł

155 zł/m²

1 419 m²

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.10.00
w CWM Legnica, Rynek 19 .
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.11.30
w CWM, Rynek 19 .
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 000 zł

181 zł/m²

1 084 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

Cena wywoławcza:

196 000 zł

181 zł/m²

1 084 m²

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.11.30
w CWM, Rynek 19 .
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.10.30
w CWM Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 000 zł

207 zł/m²

842 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

174 000 zł

207 zł/m²

842 m²

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.10.30
w CWM Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

194 000 zł

195 zł/m²

995 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

194 000 zł

195 zł/m²

995 m²

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

...odbędzie się 12.09.2025 r. o godz.10.30
w CWM, ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 56.000,00 zł do 09.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

269 zł/m²

1 042 m²

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

Cena wywoławcza:

280 000 zł

269 zł/m²

1 042 m²

...odbędzie się 12.09.2025 r. o godz.10.30
w CWM, ul. Rynek 19.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Al. Czerwonych Maków

...odbędzie się 12.09.2025 r. o godz.10.00
w CWM, ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 09.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

271 zł/m²

848 m²

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Al. Czerwonych Maków

Cena wywoławcza:

230 000 zł

271 zł/m²

848 m²

...odbędzie się 12.09.2025 r. o godz.10.00
w CWM, ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 09.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

...odbędzie się 12.09.2025 r. o godz.11.00
w CWM , ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 09.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 000 zł

269 zł/m²

687 m²

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

Cena wywoławcza:

185 000 zł

269 zł/m²

687 m²

...odbędzie się 12.09.2025 r. o godz.11.00
w CWM , ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 09.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego

...odbędzie się 05.09.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 21.08.2025 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 02.09.2025 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy PEKAO
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 000 zł

3 584 zł/m²

59 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

210 000 zł

3 584 zł/m²

59 m²

...odbędzie się 05.09.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Łukasińskiego

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 położonego
w Legnicy przy ul. Łukasińskiego 30
Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul.
Łukasińskiego 30
KW Nr
LE1L/00052378/5
Budynek mieszkalny, 4-

lokalu
Dz. nr 144/1 o pow.
453 m2
, obręb
Ochota
Lokal mieszkalny
nr 3 na III piętrze

Skład lokalu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 978 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Łukasińskiego

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 978 zł/m²

40 m² 1 pokój

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 położonego
w Legnicy przy ul. Łukasińskiego 30
Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul.
Łukasińskiego 30
KW Nr
LE1L/00052378/5
Budynek mieszkalny, 4-

lokalu
Dz. nr 144/1 o pow.
453 m2
, obręb
Ochota
Lokal mieszkalny
nr 3 na III piętrze

Skład lokalu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Niedziałkowskiego

...odbędzie się 05.09.2025 r. o godz.12.30
w CWM Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 20.08.2025 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

270 000 zł

2 786 zł/m²

97 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Niedziałkowskiego

Cena wywoławcza:

270 000 zł

2 786 zł/m²

97 m²

...odbędzie się 05.09.2025 r. o godz.12.30
w CWM Legnica, Rynek 19.
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Rycerska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 10 położonego
w Legnicy przy ul. Rycerskiej 16

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Rycerska 16
KW Nr
LE1L/00042265/7
Budynek mieszkalny, 5-

lokalu
Dz. nr 805 o pow.
381 m2
, obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 10 na poddaszu
Skład lokalu
Powierz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 830 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Rycerska

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 830 zł/m²

57 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 10 położonego
w Legnicy przy ul. Rycerskiej 16

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Rycerska 16
KW Nr
LE1L/00042265/7
Budynek mieszkalny, 5-

lokalu
Dz. nr 805 o pow.
381 m2
, obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 10 na poddaszu
Skład lokalu
Powierz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości