Przetargi Urzędów Miast: kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Chełmża, Henryka Sienkiewicza

BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY
ogłasza:
III PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE NA SPRZEDAŻ LOKALI MIESZKALNYCH

Położenie
nieruchomości

Lokal mieszkalny
nr 34 położony
w Chełmży przy
ul. Henryka
Sienkiewicza 29,
budynek Vkondygnacyjny,
podpiwniczony.

Powierzchnia
47,87 m2
Udział w
nieruchomości
wspólnej:
4787/213691

Opis nieruchomości
Lokal mieszkalny nr 34, położony na czwartym
piętrze budynku, składający się z pokoju I o pow.
10,10 m2, pokoju II o pow. 15,12 m2, pokoju III
o pow. 6,51 m2, kuchni o po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

209 000 zł

4 366 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chełmży
Przetarg na mieszkanie

Chełmża, Henryka Sienkiewicza

Cena wywoławcza:

209 000 zł

4 366 zł/m²

48 m² 3 pokoje

BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY
ogłasza:

Położenie
nieruchomości

Lokal mieszkalny
nr 34 położony
w Chełmży przy
ul. Henryka
Sienkiewicza 29,
budynek Vkondygnacyjny,
podpiwniczony.

Powierzchnia
47,87 m2
Udział w
nieruchomości
wspólnej:
4787/213691

Opis nieruchomości
Lokal mieszkalny nr 34, położony na czwartym
piętrze budynku, składający się z pokoju I o pow.
10,10 m2, pokoju II o pow. 15,12 m2, pokoju III
o pow. 6,51 m2, kuchni o po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Lokal mieszkalny
nr 10 położony w
Chełmży przy
ul. Szewskiej 12,
budynek IV -
kondygnacyjny,
podpiwniczony.

Powierzchnia
29,96 m2
Udział w
nieruchomości
wspólnej:
2996/87765

Opis nieruchomości
Lokal mieszkalny nr 10, położony na parterze
budynku, składający się z pokoju o powierzchni
16,20 m2, kuchni o pow. 5,20 m2, łazienki o pow.
2,45 m2 oraz przedpokoju o pow. 6,11 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 000 zł

2 971 zł/m²

30 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chełmży
Przetarg na mieszkanie

Chełmża, Szewska

Cena wywoławcza:

89 000 zł

2 971 zł/m²

30 m² 1 pokój

BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY
ogłasza:

Położenie
nieruchomości

Lokal mieszkalny
nr 10 położony w
Chełmży przy
ul. Szewskiej 12,
budynek IV -
kondygnacyjny,
podpiwniczony.

Powierzchnia
29,96 m2
Udział w
nieruchomości
wspólnej:
2996/87765

Opis nieruchomości
Lokal mieszkalny nr 10, położony na parterze
budynku, składający się z pokoju o powierzchni
16,20 m2, kuchni o pow. 5,20 m2, łazienki o pow.
2,45 m2 oraz przedpokoju o pow. 6,11 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Lokal mieszkalny
nr 9 położony
w Chełmży przy
ul. Szewskiej 1,
budynek III -
kondygnacyjny,
podpiwniczony

Powierzchnia
37,68 m2
Udział w
nieruchomości
wspólnej:
4988/135668

Opis nieruchomości
Lokal mieszkalny nr 9, położony na drugim piętrze
budynku, składający się z pokoju I o pow. 5,01 m2,
pokoju II o pow. 23,12 m2 oraz kuchni o pow. 9,55
m2. Do lokalu przynależy piw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 000 zł

2 362 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chełmży
Przetarg na mieszkanie

Chełmża, Szewska

Cena wywoławcza:

89 000 zł

2 362 zł/m²

38 m² 2 pokoje

BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY
ogłasza:

Położenie
nieruchomości

Lokal mieszkalny
nr 9 położony
w Chełmży przy
ul. Szewskiej 1,
budynek III -
kondygnacyjny,
podpiwniczony

Powierzchnia
37,68 m2
Udział w
nieruchomości
wspólnej:
4988/135668

Opis nieruchomości
Lokal mieszkalny nr 9, położony na drugim piętrze
budynku, składający się z pokoju I o pow. 5,01 m2,
pokoju II o pow. 23,12 m2 oraz kuchni o pow. 9,55
m2. Do lokalu przynależy piw...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chełmży
Przetarg na działkę

Chełmża, Tadeusza Kościuszki

B U R M I S T R Z C H E Ł M Ż Y
ogłasza II przetargi ustne nieograniczone
na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Miasta Chełmża,
położonych w Chełmży przy ulicy Tadeusza Kościuszki

w zł

1. TO1T/00034741/3 61/86 obręb 06 0.0036 14.000,00 1.400,00 140,00
2. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 zł

400 zł/m²

35 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chełmży
Przetarg na działkę

Chełmża, Tadeusza Kościuszki

Cena wywoławcza:

14 000 zł

400 zł/m²

35 m²

B U R M I S T R Z C H E Ł M Ż Y
ogłasza II przetargi ustne nieograniczone
położonych w Chełmży przy ulicy Tadeusza Kościuszki

2. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chełmży
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Lubień Kujawski, Kaliska

...odbędzie się w dniu 23 lutego 2026 r. (poniedziałek) w Urzędzie Miejskim w
Lubieniu Kujawskim przy ulicy Wojska Polskiego 29, pokój nr 11 o godz. 11.00 na sprzedaż
niezabudowanych nieruchomości gruntowych stanowiących własność gminy Lubień
Kujawski położonych w m. Kaliska, obręb ewidencyjny Kaliska:

Oznaczenie
nr działki

232/275

Powierzchnia
ha
0,6273

Numer Księgi
Wieczystej
WL1W/00062016/2

Położenie
Kaliska

Cena
nieruchomości [zł]
netto

85.800,00

Wadium
[zł]
8.580,00

Opis i przezna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 800 zł

13,68 zł/m²

6 273 m²

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Lubieniu Kujawskim
Przetarg na działkę

włocławski, gm. Lubień Kujawski, Kaliska

Cena wywoławcza:

85 800 zł

13,68 zł/m²

6 273 m²

Oznaczenie
nr działki

232/275

Powierzchnia
ha
0,6273

Numer Księgi
Wieczystej
WL1W/00062016/2

Położenie
Kaliska

Cena
nieruchomości [zł]
netto

85.800,00

Wadium
[zł]
8.580,00

Opis i przezna...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Lubieniu Kujawskim
Przetarg na działkę

Strzelno, Dąbrowskiego

...odbędzie się w dniu 20.02.2026r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Strzelnie, ul.
Cieślewicza 2, sala Nr 5 (parter - świetlica)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 110 zł

56,23 zł/m²

980 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Strzelno
Przetarg na działkę

Strzelno, Dąbrowskiego

Cena wywoławcza:

55 110 zł

56,23 zł/m²

980 m²

Cieślewicza 2, sala Nr 5 (parter - świetlica)....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Strzelno
Przetarg na działkę

Strzelno, Dąbrowskiego

...odbędzie się w dniu 20.02.2026r. o godz. 10.20 w Urzędzie Miejskim w Strzelnie, ul.
Cieślewicza 2, sala Nr 5 (parter - świetlicа)....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 130 zł

56,23 zł/m²

1 016 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Strzelno
Przetarg na działkę

Strzelno, Dąbrowskiego

Cena wywoławcza:

57 130 zł

56,23 zł/m²

1 016 m²

Cieślewicza 2, sala Nr 5 (parter - świetlicа)....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Strzelno
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, L. Wyczółkowskiego

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 2 w Sali Łochowskiego (parter) w dniu 20 lutego 2026 r. o godzinie 10:45

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce (PLN) w wysokości określonej w tabeli powyżej, najpóźniej do dnia 13.02.2026r. przelewem na konto Urzędu Miasta Bydgoszczy w Banku Pekao SA Nr 27 1240 6452 1111 0010 4788 2066, przy czym za datę wniesienia wadium uznaje się datę uznania środków pieniężnych na wskazanym w ogłoszeniu rachunku U...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

7 271 zł/m²

26 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, L. Wyczółkowskiego

Cena wywoławcza:

190 000 zł

7 271 zł/m²

26 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Dworcowa

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 2 w Sali Łochowskiego (parter) w dniu 20 lutego 2026 r. o godzinie 10.00

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce (PLN) w wysokości określonej w tabeli powyżej, najpóźniej do dnia 13.02.2026 r. przelewem na konto Urzędu Miasta Bydgoszczy w Banku Pekao SA Nr 27 1240 6452 1111 0010 4788 2066, przy czym za datę wniesienia wadium uznaje się datę uznania środków pieniężnych na wskazanym w ogłoszeniu rachunku ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

6 265 zł/m²

22 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Dworcowa

Cena wywoławcza:

135 000 zł

6 265 zł/m²

22 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na działkę

Aleksandrów Kujawski, Parkowa

OGŁOSZENIE O ROKOWANIACH
Burmistrz Miasta Aleksandrów Kujawski

OGŁASZA
Rokowania na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej
stanowiącej własność Gminy Miejskiej Aleksandrów Kujawski

działki
283

Pow.
działki
0,7121
ha

Numer Księgi
Wieczystej
WL1A/
00022174/5

Cena
wywoławcza
537.300,00 zł
netto

Zaliczka
53.730,00 zł

Termin
wniesienia
zaliczki
20.02.2026 r

Termin i miejsce
rokowań

26.02.2026 r.
godz. 10:00
Sa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

537 300 zł

75,45 zł/m²

7 121 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski
Przetarg na działkę

Aleksandrów Kujawski, Parkowa

Cena wywoławcza:

537 300 zł

75,45 zł/m²

7 121 m²

OGŁOSZENIE O ROKOWANIACH
Burmistrz Miasta Aleksandrów Kujawski

OGŁASZA
Rokowania na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej
stanowiącej własność Gminy Miejskiej Aleksandrów Kujawski

działki
283

Pow.
działki
0,7121
ha

Numer Księgi
Wieczystej
WL1A/
00022174/5

Cena
wywoławcza
537.300,00 zł
netto

Zaliczka
53.730,00 zł

Termin
wniesienia
zaliczki
20.02.2026 r

Termin i miejsce
rokowań

26.02.2026 r.
godz. 10:00
Sa...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski
Przetarg na działkę

Bydgoszcz, Łęgnowo, Hutnicza

Prezydent Miasta Bydgoszczy

informuje o ogłoszeniu VI przetargu ustnego nieograniczonego

na sprzedaż nieruchomości

stanowiącej własność Miasta Bydgoszczy,

przeznaczonej pod budowę obiektów produkcyjnych, składów i magazynów

[zł]

1.

ul. Hutnicza

obr. 267

4/8

1,1732

BY1B/00064946/6

2. 200.000,-***

270.000,-

***Uwaga: cena wywoławcza nieruchomości nie obejmuj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 200 000 zł

188 zł/m²

11 732 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na działkę

Bydgoszcz, Łęgnowo, Hutnicza

Cena wywoławcza:

2 200 000 zł

188 zł/m²

11 732 m²

[zł]

1.

ul. Hutnicza

obr. 267

4/8

1,1732

BY1B/00064946/6

2. 200.000,-***

270.000,-

***Uwaga: cena wywoławcza nieruchomości nie obejmuj...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Chełmno, Dominikańska

...odbędzie się w dniu 19 lutego 2026 r. o godz. 8.30 w sali nr 102 Urzędu Miasta przy ul. Dworcowej 1 w Chełmnie. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej tj. 5 900,00 zł (słownie: pięć tysięcy dziewięćset złotych 00/100) na rachunek bankowy Urzędu Miasta w Chełmnie Bank Millennium nr 88 1160 2202 0000 0003 3297 0926 najpóźniej do dnia 12 lutego 2026 r. Wskazany termin jest terminem zaksięgowania środków na rachunku bankowym w/w urzę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 000 zł

2 831 zł/m²

21 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Chełmno
Przetarg na mieszkanie

Chełmno, Dominikańska

Cena wywoławcza:

59 000 zł

2 831 zł/m²

21 m² 1 pokój