Przetargi nieruchomości: kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

...odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2026 roku o godz. 830 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Dąbrowie.
Przetargi na poszczególne działki będą przeprowadzane w odstępach co 15 minut, zgodnie z tabelą j. w., w przypadku gdy przetarg na daną działkę potrwa dłużej,
kolejne rozpoczną się bezpośrednio po zakończeniu poprzedniego.
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony został przeprowadzony w dniu 9 grudnia 2025 r.
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, jeżeli wniosą wadium w wyże...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 634 zł

60,16 zł/m²

825 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dąbrowa, pow. mogileński, woj. kujawsko-pomorskie
Przetarg na działkę

mogileński, gm. Dąbrowa, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

49 634 zł

60,16 zł/m²

825 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

toruński, gm. Lubicz, Gronowo

...odbędzie się dnia 27 kwietnia 2026 roku o godzinie 12.00, w siedzibie Urzędu Gminy Lubicz w Lubiczu Dolnym przy ul. Toruńskiej 21 – sala nr 4 (parter)

2. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium pieniężnego w kwocie określonej wyżej na konto Urzędu Gminy nr 45 9491 0003 0010 0000 0114 0003 w terminie do dnia 20 kwietnia 2026 roku. Ustalony termin dotyczy daty wpływu wadium na wskazane konto.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 000 zł

566 zł/m²

34 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Lubicz
Przetarg na mieszkanie

toruński, gm. Lubicz, Gronowo

Cena wywoławcza:

19 000 zł

566 zł/m²

34 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Lubicz
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Wioska

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 13.20 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 500 zł

52,50 zł/m²

200 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Wioska

Cena wywoławcza:

10 500 zł

52,50 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 11.50 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 500 zł

3,51 zł/m²

4 700 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

Cena wywoławcza:

16 500 zł

3,51 zł/m²

4 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 11.20 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 500 zł

3,70 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

Cena wywoławcza:

8 500 zł

3,70 zł/m²

2 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Bobrowniki, Bobrownickie Pole

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 09.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 300 zł

7,67 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Bobrowniki, Bobrownickie Pole

Cena wywoławcza:

2 300 zł

7,67 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Wielgie, Teodorowo

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 13.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 400 zł

12,00 zł/m²

200 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Wielgie, Teodorowo

Cena wywoławcza:

2 400 zł

12,00 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lipno, Wichowo

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 11.40 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 500 zł

29,87 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lipno, Wichowo

Cena wywoławcza:

116 500 zł

29,87 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Likiec

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 400 zł

4,27 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Likiec

Cena wywoławcza:

6 400 zł

4,27 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Łąkie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 10.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

13,33 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Łąkie

Cena wywoławcza:

12 000 zł

13,33 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Łąkie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 10.50 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 100 zł

10,33 zł/m²

300 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Łąkie

Cena wywoławcza:

3 100 zł

10,33 zł/m²

300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lipno, Jankowo

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 09.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 500 zł

10,66 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lipno, Jankowo

Cena wywoławcza:

40 500 zł

10,66 zł/m²

3 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Kikół, Sumin

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 12.40 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 000 zł

4,21 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Kikół, Sumin

Cena wywoławcza:

24 000 zł

4,21 zł/m²

5 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 12.20 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 zł

6,25 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Rumunki Skępskie

Cena wywoławcza:

2 500 zł

6,25 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Lubówiec

...odbędzie się 24 kwietnia 2026 r. o godz. 10.10 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 000 zł

3,67 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Skępe, Lubówiec

Cena wywoławcza:

11 000 zł

3,67 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości