Przetargi nieruchomości: kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Włocławek, Kaliska

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu „Południe” we Włocławku. W najbliższym otoczeniu położone są budynki mieszkalne wielorodzinne. Od centrum miasta dzieli ją około 3 km. W bezpośrednim sąsiedztwie brak jest zakładów produkcyjnych czy drogi o dużym natężeniu ruchu, dzięki czemu okolica jest spokojna i komfortowa do mieszkania.Teren wokół budynku jest zagospodarowany zielenią, a ciągi komunikacyjne wyłożono kostką brukową. Na działce znajdują się przyłącza: energ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

162 000 zł

4 175 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na mieszkanie

Włocławek, Kaliska

Cena wywoławcza:

162 000 zł

4 175 zł/m²

39 m² 2 pokoje

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

żniński, gm. Gąsawa, Laski Wielkie

...odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2026 r. (piątek) w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Gąsawie, przy ul. Żnińskiej 8 (pokój nr 4 na parterze).
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne oraz cudzoziemcy na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu
nieruchomości przez cudzoziemców jeżeli wpłacą wadium w wysokości podanej w tabeli nie później niż do dnia 20.04.2026 r. na konto Gminy Gąsawa w Banku
Spółdzielczym ,,Pałuki’’ w Żninie Nr 09 8181 0000 0009 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 200 zł

96,89 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gąsawa
Przetarg na działkę

żniński, gm. Gąsawa, Laski Wielkie

Cena wywoławcza:

87 200 zł

96,89 zł/m²

900 m²

Spółdzielczym ,,Pałuki’’ w Żninie Nr 09 8181 0000 0009 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gąsawa
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Osielsko, Krzywa

...odbędzie się w kolejności podanej w ogłoszeniu

Pełna treść ogłoszeń została zamieszczona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Osielsko (http://bip.osielsko.pl/ ) oraz na stronie internetowej www.osielsko.pl

Przetargi mogą być odwołane z ważnych powodów, o czym organizator przetargu powiadomi poprzez zamieszczenie informacji w prasie i na stronie internetowej Urzędu Gminy: www.bip.osielsko.pl.

Dodatkowych informacji udziela

Urząd Gminy Osielsko, Ref...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

353 800 zł

311 zł/m²

1 136 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Osielsko
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Osielsko, Krzywa

Cena wywoławcza:

353 800 zł

311 zł/m²

1 136 m²

...odbędzie się w kolejności podanej w ogłoszeniu

Dodatkowych informacji udziela

Urząd Gminy Osielsko, Ref...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Osielsko
Przetarg na działkę

Kcynia

Nieruchomość położona w północno-wschodniej części Kcyni, pomiędzy ulicami Nakielską i Tupadzką, w odległości około 1,5 km od Starego Rynku. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią niezabudowane działki, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa (od strony ul. Tupadzkiej), zabudowa magazynowo–usługowa (od strony ul. Nakielskiej) oraz w odległości około 50 m od wschodniej granicy tereny kolejowe.

Działka niezabudowana nr 47/2 o pow. 0,3729 ha posiada kształt czworoboku (zbliżony do...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

188 000 zł

50,42 zł/m²

3 729 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Kcynia

Cena wywoławcza:

188 000 zł

50,42 zł/m²

3 729 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Włocławek, Spółdzielcza

...odbędzie się w dniu 23.04.2026 r. o godz. 11:00 w siedzibie Ogłaszającego, pokój nr 226. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest: - wpłata wadium na konto wskazane w Regulaminie przetargowym z podaniem nr postępowania: 1002/KNO/211/2026 w terminie do dnia 17.04.2026 r. Termin wpłaty oznacza termin uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który go wygrał zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia w dniu sprzedaży. Zasady zwrotu lub przepadku wadi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 500 zł

92,50 zł/m²

200 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Włocławek, Spółdzielcza

Cena wywoławcza:

18 500 zł

92,50 zł/m²

200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Rojewo

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 12.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 500 zł

35,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Rojewo

Cena wywoławcza:

3 500 zł

35,00 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Wierzchowiska

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 13.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 500 zł

4,42 zł/m²

2 376 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Wierzchowiska

Cena wywoławcza:

10 500 zł

4,42 zł/m²

2 376 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Brzeszczki Małe

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 09.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 000 zł

4,25 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Brzeszczki Małe

Cena wywoławcza:

17 000 zł

4,25 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Skrwilno, Rak

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 11.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 000 zł

3,21 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Skrwilno, Rak

Cena wywoławcza:

9 000 zł

3,21 zł/m²

2 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Skrwilno, Szczawno

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 12.50 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

5,45 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Skrwilno, Szczawno

Cena wywoławcza:

12 000 zł

5,45 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Brzuze, Gulbiny

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 10.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

30,00 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Brzuze, Gulbiny

Cena wywoławcza:

12 000 zł

30,00 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Brzeszczki Małe

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 09.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 500 zł

5,83 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Brzeszczki Małe

Cena wywoławcza:

3 500 zł

5,83 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Kosiory

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 10.40 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 500 zł

5,00 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Rogowo, Kosiory

Cena wywoławcza:

3 500 zł

5,00 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Skrwilno, Rak

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 11.20 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 000 zł

3,23 zł/m²

3 100 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Skrwilno, Rak

Cena wywoławcza:

10 000 zł

3,23 zł/m²

3 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Skrwilno, Rak

...odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. o godz. 11.10 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 zł

10,79 zł/m²

139 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

rypiński, gm. Skrwilno, Rak

Cena wywoławcza:

1 500 zł

10,79 zł/m²

139 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości