Przetargi i licytacje nieruchomości: aleksandrowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Ciechocinek, Wojska Polskiego

LOKALIZACJA

http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?identifyParcel=040102_1.0001.1299/8

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

W trybie sprzedaży przetargowej AMW oferuje lokal mieszkalny nr 14 w budynku wielorodzinnym przy ul. Wojska Polskiego 9 w Ciechocinku. Nieruchomość położona jest zaledwie ok. 500 m od centrum miasta.W najbliższym sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne wielorodzinne. W pobliżu brak jest zakładów produkcyjnych oraz dróg o dużym natężeniu ruchu, dzięki czemu okolica jest spokojna i komf...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 000 zł

7 808 zł/m²

33 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na mieszkanie

Ciechocinek, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

260 000 zł

7 808 zł/m²

33 m² 1 pokój

LOKALIZACJA

OPIS I CHARAKTERYSTYKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Opoczki

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNT OPOCZKI GM. ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

działka o nr ***/*** stanowiąca grunt rolny o powierzchni 8,3765 ha, położona w miejscowości Opoczki gm Aleksandrów Kujawski objęta księgą wieczystą o nr ***,

***Adres nieruchomości***
87-700 Opoczki, poczta Aleksandrów Kujawski

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy IV ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

546 750 zł

6,53 zł/m²

83 765 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Opoczki

Cena wywoławcza:

546 750 zł

6,53 zł/m²

83 765 m²

GRUNT OPOCZKI GM. ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

***Adres nieruchomości***
87-700 Opoczki, poczta Aleksandrów Kujawski

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty orne

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy IV ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ciechocinek, Ogrodowa

...druga licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY W CIECHOCINKU PRZY UL. OGRODOWEJ ***/***

nieruchomość stanowiąca lokal mieszkalny położony pod adresem 87-720 Ciechocinek ul. Ogrodowa ***/*** dla której Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr ***. Lokal usytuowany na II piętrze, składa się pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju i antresoli na której znajdują się dwa pokoje wraz z przedpokojem o pow. użytkowej 66,7...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

351 066,67 zł

5 263 zł/m²

67 m² 2 pokoje

Termin: 2026-06-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Ciechocinek, Ogrodowa

Cena wywoławcza:

351 066,67 zł

5 263 zł/m²

67 m² 2 pokoje

...druga licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY W CIECHOCINKU PRZY UL. OGRODOWEJ ***/***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Ciechocinek, NIESZAWSKA

...druga licytacja nieruchomości:

DOM W CIECHOCINKU

działka nr *** o pow. 0,1014 ha (wg ew. gruntów działki nr ***/***, ***/***, ***/*** o łącznej pow. 0,1016 ha)

Adres nieruchomości
NIESZAWSKA ***, 87-720 Ciechocinek, poczta Ciechocinek

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Dłużnik
***

Cena wywołania***
158 666,67 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

158 666,67 zł

156 zł/m²

1 014 m²

Termin: 2026-06-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Ciechocinek, NIESZAWSKA

Cena wywoławcza:

158 666,67 zł

156 zł/m²

1 014 m²

...druga licytacja nieruchomości:

DOM W CIECHOCINKU

Adres nieruchomości
NIESZAWSKA ***, 87-720 Ciechocinek, poczta Ciechocinek

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
158 666,67 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Aleksandrów Kujawski

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DOM W PODGAJU I GRUNT W POCZAŁKOWIE

działki o nr ***/***, ***, ***, *** o łącznej pow. 5,8800 ha wg księgi wieczystej i 5,8799 ha wg ewidencji gruntów

Adres nieruchomości
Podgaj, Poczałkowo, Goszczewo, 87-700 Aleksandrów Kujawski, poczta Aleksandrów Kujawski

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim IV Wydział...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

391 500 zł

6,66 zł/m²

Termin: 2026-06-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Aleksandrów Kujawski

Cena wywoławcza:

391 500 zł

6,66 zł/m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DOM W PODGAJU I GRUNT W POCZAŁKOWIE

Adres nieruchomości

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Otłoczyn, Szlak Bursztynowy

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY W OTŁOCZYNIE

pokój -2, łazienka - 1, kuchnia - 1 o łącznej pow. 52,12 m2

***Adres nieruchomości***
Szlak Bursztynowy ***/***, 87-700 Otłoczyn, poczta Otłoczyn

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
100 500,00 zł
(...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

100 500 zł

1 928 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2026-06-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Cena wywoławcza:

100 500 zł

1 928 zł/m²

52 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY W OTŁOCZYNIE

pokój -2, łazienka - 1, kuchnia - 1 o łącznej pow. 52,12 m2

***Adres nieruchomości***
Szlak Bursztynowy ***/***, 87-700 Otłoczyn, poczta Otłoczyn

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
100 500,00 zł
(...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Waganiec, Sierzchowo

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DOM W SIERZCHOWIE GM. WAGANIEC

działka nr ***/*** o pow. 0,2000 ha

Adres nieruchomości
Sierzchowo, 87-731 Waganiec, poczta Waganiec

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
155 775,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
1 558,00 zł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

155 775 zł

77,89 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

aleksandrowski, gm. Waganiec, Sierzchowo

Cena wywoławcza:

155 775 zł

77,89 zł/m²

2 000 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DOM W SIERZCHOWIE GM. WAGANIEC

działka nr ***/*** o pow. 0,2000 ha

Adres nieruchomości
Sierzchowo, 87-731 Waganiec, poczta Waganiec

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania***
155 775,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
1 558,00 zł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Goszczewo

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 13.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 500 zł

15,17 zł/m²

758 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Goszczewo

Cena wywoławcza:

11 500 zł

15,17 zł/m²

758 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Wilkostowo

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 12.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 000 zł

5,33 zł/m²

9 186 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Wilkostowo

Cena wywoławcza:

49 000 zł

5,33 zł/m²

9 186 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Zgoda

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 13.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,48 zł/m²

4 458 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Zgoda

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,48 zł/m²

4 458 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Zgoda

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 13.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 000 zł

3,43 zł/m²

5 543 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Zgoda

Cena wywoławcza:

19 000 zł

3,43 zł/m²

5 543 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Goszczewo

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 13.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 500 zł

4,64 zł/m²

2 262 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Goszczewo

Cena wywoławcza:

10 500 zł

4,64 zł/m²

2 262 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

...odbędzie się 29 kwietnia 2026 r. o godz. 11.15 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Nasiegniewie . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 500 zł

20,69 zł/m²

3 117 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Waganiec, Brudnowo

Cena wywoławcza:

64 500 zł

20,69 zł/m²

3 117 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Aleksandrów Kujawski

Burmistrz Miasta Aleksandrów Kujawski
OGŁASZA
kolejne rokowania na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej
stanowiącej własność Gminy Miejskiej Aleksandrów Kujawski

działki

1726

Pow.
działki

1,1593
ha

Numer
Księgi
Wieczystej

WL1A/00033958/5

Cena
wywoławcza
1.997.400,00 zł
netto

Opis nieruchomości. Obecnie budynek dworca kolejowego wraz z częścią społeczną (bi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 997 400 zł

413 zł/m²

4 838 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski
Przetarg na obiekt / lokal

Aleksandrów Kujawski

Cena wywoławcza:

1 997 400 zł

413 zł/m²

4 838 m²

Burmistrz Miasta Aleksandrów Kujawski
OGŁASZA
kolejne rokowania na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej
stanowiącej własność Gminy Miejskiej Aleksandrów Kujawski

działki

1726

Pow.
działki

1,1593
ha

Numer
Księgi
Wieczystej

WL1A/00033958/5

Cena
wywoławcza
1.997.400,00 zł
netto

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Aleksandrów Kujawski
Licytacja komornicza domu

aleksandrowski, gm. Aleksandrów Kujawski, Łazieniec, Kazimierza Górskiego

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

działka gruntu o nr ***/*** o pow. 0,0647 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym i garażem o powierzchni użytkowej 115,3 m2 położona pod adresem: 87-700 Aleksandrów Kujawski, ul. Kazimierza Górskiego ***, Łazieniec, dla której Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** będącej własnością dłużnika***

***Adres nieruchomości***
ul. Kazimierza Górskiego ***, 87-7...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

270 000 zł

2 342 zł/m²

115 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Cena wywoławcza:

270 000 zł

2 342 zł/m²

115 m²

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

***Adres nieruchomości***
ul. Kazimierza Górskiego ***, 87-7...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                          33
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości