Przetargi KOWR: suski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej. Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 300 zł

53,80 zł/m²

1 567 m²

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

84 300 zł

53,80 zł/m²

1 567 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 300 zł

59,01 zł/m²

2 242 m²

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

132 300 zł

59,01 zł/m²

2 242 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

235 900 zł

46,58 zł/m²

5 064 m²

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

235 900 zł

46,58 zł/m²

5 064 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 300 zł

59,01 zł/m²

2 242 m²

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

132 300 zł

59,01 zł/m²

2 242 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

235 900 zł

46,58 zł/m²

5 064 m²

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

235 900 zł

46,58 zł/m²

5 064 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 000 zł

59,29 zł/m²

1 248 m²

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

74 000 zł

59,29 zł/m²

1 248 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 300 zł

53,80 zł/m²

1 567 m²

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

84 300 zł

53,80 zł/m²

1 567 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 300 zł

54,00 zł/m²

1 567 m²

Termin: 2022-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

84 300 zł

54,00 zł/m²

1 567 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 300 zł

59,00 zł/m²

2 242 m²

Termin: 2022-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

132 300 zł

59,00 zł/m²

2 242 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 000 zł

59,00 zł/m²

1 248 m²

Termin: 2022-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

74 000 zł

59,00 zł/m²

1 248 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Budzów, Bieńkówka, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 900 zł

52,00 zł/m²

716 m²

Termin: 2022-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Budzów, Bieńkówka, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

36 900 zł

52,00 zł/m²

716 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

235 900 zł

47,00 zł/m²

5 064 m²

Termin: 2022-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

235 900 zł

47,00 zł/m²

5 064 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.