Przetargi KOWR: gm. Stryszawa

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej przeznaczonej do sprzedaży.

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej przeznaczonej do sprzedaży. Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 300 zł

40,71 zł/m²

1 162 m²

Termin: 2023-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

47 300 zł

40,71 zł/m²

1 162 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-08

Cena wywoławcza:

27 700 zł

28,50 zł/m²

972 m²

Termin: 2023-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

27 700 zł

28,50 zł/m²

972 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej. Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 000 zł

38,00 zł/m²

579 m²

Termin: 2023-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

22 000 zł

38,00 zł/m²

579 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 700 zł

28,50 zł/m²

972 m²

Termin: 2023-06-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

27 700 zł

28,50 zł/m²

972 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 000 zł

38,00 zł/m²

579 m²

Termin: 2023-06-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

22 000 zł

38,00 zł/m²

579 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 300 zł

40,71 zł/m²

1 162 m²

Termin: 2023-06-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

47 300 zł

40,71 zł/m²

1 162 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 300 zł

40,71 zł/m²

1 162 m²

Termin: 2023-05-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

47 300 zł

40,71 zł/m²

1 162 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 700 zł

28,50 zł/m²

972 m²

Termin: 2023-05-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

27 700 zł

28,50 zł/m²

972 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 000 zł

38,00 zł/m²

579 m²

Termin: 2023-05-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

22 000 zł

38,00 zł/m²

579 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 000 zł

38,00 zł/m²

579 m²

Termin: 2023-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

22 000 zł

38,00 zł/m²

579 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 300 zł

40,71 zł/m²

1 162 m²

Termin: 2023-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

47 300 zł

40,71 zł/m²

1 162 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 700 zł

28,50 zł/m²

972 m²

Termin: 2023-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Kurów, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

27 700 zł

28,50 zł/m²

972 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 300 zł

59,01 zł/m²

2 242 m²

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

132 300 zł

59,01 zł/m²

2 242 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

235 900 zł

46,58 zł/m²

5 064 m²

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

235 900 zł

46,58 zł/m²

5 064 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 000 zł

59,29 zł/m²

1 248 m²

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

suski, gm. Stryszawa, Lachowice, MAŁOPOLSKIE

Cena wywoławcza:

74 000 zł

59,29 zł/m²

1 248 m²

Ogłoszenie dot. sprzedaży nieruchomości niezabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości