Licytacje komornicze: gm. Ciężkowice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Bruśnik

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Bruśnik, gm. Ciężkowice, 33-192 Ciężkowice, dla której SĄD REJONOWY TUCHÓW IX ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH Z SIEDZIBĄ W TUCHOWIE prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działka nr 416 o pow. 1,17 ha - niezabudowana

Suma oszacowania wynosi 24 452,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 18 339,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

240 356,25 zł

2 182 zł/m²

110 m²

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Bruśnik

Cena wywoławcza:

240 356,25 zł

2 182 zł/m²

110 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
działka nr 416 o pow. 1,17 ha - niezabudowana

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Falkowa, gm. Ciężkowice, 33-192 Ciężkowice, dla której SĄD REJONOWY TUCHÓW IX ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH Z SIEDZIBĄ W TUCHOWIE prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działka nr 62/1 o pow. 1,33 ha - niezabudowana, stanowiąca las

Suma oszacowania wynosi 25 213,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 18 909,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

99 zł

0,99 zł/m²

100 m²

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

Cena wywoławcza:

99 zł

0,99 zł/m²

100 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ciężkowice, Bruśnik

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
działka nr 416 o pow. 1,17 ha - niezabudowana

Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

18 339 zł

1,57 zł/m²

11 700 m²

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ciężkowice, Bruśnik

Cena wywoławcza:

18 339 zł

1,57 zł/m²

11 700 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
działka nr 416 o pow. 1,17 ha - niezabudowana

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ciężkowice, Kąśna Górna

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Kąśna Górna, 33-191 Kąśna Górna, dla której SĄD REJONOWY W TARNOWIE - IX ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH Z SIEDZIBĄ W TUCHOWIE prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa stanowiąca niezabudowaną działkę ewidencyjną nr 251 o powierzchni 1,9400 ha, położona w miejscowości Kąśna Górna, gmina Ciężkowice, powiat tarnowski, województwo małopolskie. Działka posiada kształt regularn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

73 295,25 zł

3,78 zł/m²

19 400 m²

Termin: 2022-11-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ciężkowice, Kąśna Górna

Cena wywoławcza:

73 295,25 zł

3,78 zł/m²

19 400 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Bogoniowice

...druga licytacja nieruchomości należącej do *** (1/2 we wspólności ustawowej majątkowej małżeńskiej) położonej pod adresem Bogoniowice 97, Bogoniowice, 33-190 Ciężkowice , dla której SĄD REJONOWY W TARNOWIE IX ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH Z SIEDZIBĄ W TUCHOWIE prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 238 895,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 159 263,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokośc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

159 263,33 zł

Termin: 2021-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Bogoniowice

Cena wywoławcza:

159 263,33 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Bogoniowice

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do *** (1/2 we wspólności ustawowej majątkowej małżeńskiej) położonej pod adresem Bogoniowice ***, Bogoniowice, 33-190 Ciężkowice , dla której SĄD REJONOWY TUCHÓW IX ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH Z SIEDZIBĄ W TUCHOWIE prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 238 895,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 179 171,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokośc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

179 171,25 zł

Termin: 2021-09-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Bogoniowice

Cena wywoławcza:

179 171,25 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości