Przetargi nieruchomości: mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Kotuń, Trzemuszka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Kotuń, obręb Trzemuszka, nr działki: 1239 o pow. ewid. 0,0600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0600 w tym w użytkach rolnych (0,0600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1S/00104954/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 800 zł

6,33 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Kotuń, Trzemuszka

Cena wywoławcza:

3 800 zł

6,33 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Repki, Bohy

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat sokołowski, gmina Repki, obręb Bohy, nr działki: 22 o pow. ewid. 0,1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1100 w tym w użytkach rolnych (0,1100 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 40240. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 200 zł

4,73 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Repki, Bohy

Cena wywoławcza:

5 200 zł

4,73 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Kotuń, Trzemuszka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Kotuń, obręb Trzemuszka, nr działki: 1204 o pow. ewid. 0,0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0700 w tym w użytkach rolnych (0,0700 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1S/00104954/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 800 zł

36,86 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Kotuń, Trzemuszka

Cena wywoławcza:

25 800 zł

36,86 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Repki, Skwierczyn-Dwór

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat sokołowski, gmina Repki, obręb Skwierczyn-Dwór, nr działki: 308 o pow. ewid. 0,8600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8600 w tym w użytkach rolnych (0,0800 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1P/00040492/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 900 zł

5,34 zł/m²

8 600 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sokołowski, gm. Repki, Skwierczyn-Dwór

Cena wywoławcza:

45 900 zł

5,34 zł/m²

8 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Kotuń, Marysin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Kotuń, obręb Marysin, nr działek: 254 o pow. ewid. 0,1700, 255 o pow. ewid. 0,1700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3400 w tym w użytkach rolnych (0,0400 o symbolu Ł, 0,2800 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr SI1S/00105461/5, SI1S/00105461/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 400 zł

4,82 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Kotuń, Marysin

Cena wywoławcza:

16 400 zł

4,82 zł/m²

3 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Kotuń, Marysin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat siedlecki, gmina Kotuń, obręb Marysin, nr działki: 239 o pow. ewid. 0,1500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1500 w tym w użytkach rolnych (0,1300 o symbolu R, 0,0200 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SI1S/00105461/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 700 zł

45,80 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

siedlecki, gm. Kotuń, Marysin

Cena wywoławcza:

68 700 zł

45,80 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Piaseczno

...odbędzie się w dniu 13.03.2026. o godz. 11ºº w salce konferencyjnej (p. 38) na I piętrze budynku Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5.

Pisemne oferty można składać w Kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno w terminie do dnia 09.03.2026 (włącznie) do godz. 17:00 – w zamkniętych kopertach.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na konto Gminy Piaseczno nr __14 1240 69pokaż telefon do dnia 09.03.2026.

Oferty składane przez zainteresowanych udziałem w p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 808 000 zł

1 024 zł/m²

11 526 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
Przetarg na działkę

Piaseczno

Cena wywoławcza:

11 808 000 zł

1 024 zł/m²

11 526 m²

Oferty składane przez zainteresowanych udziałem w p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
Przetarg na działkę

Otwock

Prezydent Miasta Otwocka ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na

sprzedaż nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka ewidencyjna nr

14/3 z obrębu 90 o powierzchni 0,0960 ha stanowiącej własność Miasta

Otwocka, położonej przy ul. Grunwaldzkiej w Otwocku.

· data przetargu: 12 marca 2026 r., godz. 11.00

· cena wywoławcza nieruchomości: 380 000,00 zł

· wysokość wadium: 38 000,00 zł

· termin wpłacenia wadium: 6 marca 2026 r.

Ogłoszenie o przetargu widnieje na stronie BIP Urzędu Miasta...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

380 000 zł

396 zł/m²

960 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na działkę

Otwock

Cena wywoławcza:

380 000 zł

396 zł/m²

960 m²

Otwocka, położonej przy ul. Grunwaldzkiej w Otwocku.

· data przetargu: 12 marca 2026 r., godz. 11.00

· cena wywoławcza nieruchomości: 380 000,00 zł

· wysokość wadium: 38 000,00 zł

· termin wpłacenia wadium: 6 marca 2026 r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na mieszkanie

Sochaczew, Senatorska

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

BURMISTRZ MIASTA SOCHACZEWA

ogłasza

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Sochaczewie Nr XII/95/25 z dnia 27.02.2025 r., Nr XV/124/25 z dnia 09.06.2025 r.

Lp.

Lokalizacja

Pow. użytk. lokalu

Opis lokalu

Nr ewidencyjny nieruchomości

Pow. działki w m2

Udział w działce

Oznaczenie w księdze wieczystej KW Nr

Cena wywoławcza lokalu mieszkalnego...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

8 029 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sochaczew
Przetarg na mieszkanie

Sochaczew, Senatorska

Cena wywoławcza:

220 000 zł

8 029 zł/m²

27 m² 1 pokój

Nr ewidencyjny nieruchomości

Pow. działki w m2

Udział w działce

Oznaczenie w księdze wieczystej KW Nr

Cena wywoławcza lokalu mieszkalnego...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sochaczew
Przetarg na działkę

Ciechanów

...odbędzie się w dniu 12.03.2026 roku o godzinie 9.00. Termin wpłacenia
wadium: 09.03.2026;

Przetargi odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ciechanów przy ulicy Wodnej 1.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w formie pieniężnej
na rachunek bankowy Urzędu Miasta Ciechanów w BNP Paribas Bank Polska Oddział
w Ciechanowie numer 97 1600 1462 1837 0686 3000 0004 w tytule podając numer działki
oraz nazwisko i imię osoby fizycznej lub nazwę osoby prawnej, która będzie ucz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 000 zł

187 zł/m²

930 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ciechanów
Przetarg na działkę

Ciechanów

Cena wywoławcza:

174 000 zł

187 zł/m²

930 m²

wadium: 09.03.2026;

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ciechanów
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (12.03.2026 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejs...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 049 682 zł

5 897 zł/m²

178 m² 4 pokoje

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Redmile Investments sp. z o.o.
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Nadarzyn, Nadarzyn

Cena wywoławcza:

1 049 682 zł

5 897 zł/m²

178 m² 4 pokoje

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Redmile Investments sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Mordy

Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem o powierzchni zabudowy 154 m2 , położonej w Mordach przy ul Kolejowej, powiat siedlecki, województwo mazowieckie, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka 2441/7 , obręb Mordy M, o powierzchni 0,0861 ha
Działka z dostępem do energii elektrycznej, w sąsiedztwie domów jednokondygnacyjnych wielorodzinnych

„Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego”....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 000 zł

617 zł/m²

154 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Mordy

Cena wywoławcza:

95 000 zł

617 zł/m²

154 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Ostrów Mazowiecka

PKP S.A. - OGN w Warszawie przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o numerze ew. 1368/95 w Ostrowi Mazowieckiej, o pow. 0,1221 ha.

Przedmiotowa działka ew. nr 1368/95 położona jest w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Lubiejewskiej w sąsiedztwie obiektów przemysłowych, usługowych i kolejowych, posiada kształt zbliżony do prostokąta o dobrej proporcji boków oraz jest nieogrodzona i nieutwardzona. Działka jest dobrze wyeksponowana. Działka leży w zasięgu sieci wodociągowej, elektroenerget...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 000 zł

80,26 zł/m²

1 221 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Ostrów Mazowiecka

Cena wywoławcza:

98 000 zł

80,26 zł/m²

1 221 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

lipski, gm. Sienno, Stara Wieś

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PIERWSZYM PRZETARGU
NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ MIASTA I GMINY SIENNO

BURMISTRZ MIASTA I GMINY SIENNO

podaje do publicznej wiadomości, że ogłoszony został pierwszy przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości Stara Wieś, gmina Sienno, oznaczonej numerem ewidencyjnym 831/2 o pow. 2132 m2, dla której Sąd Rejonowy w Lipsku prowadzi księgę wieczystą numer RA1L/000646926/2....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

7,04 zł/m²

2 132 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY SIENNO
Przetarg na działkę

lipski, gm. Sienno, Stara Wieś

Cena wywoławcza:

15 000 zł

7,04 zł/m²

2 132 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PIERWSZYM PRZETARGU

BURMISTRZ MIASTA I GMINY SIENNO

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY SIENNO
Przetarg na działkę

sierpecki, gm. Mochowo, Zglenice Duże

Wójt Gminy Mochowo
podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 12
marca 2026r. o godz. 1000 w Urzędzie Gminy w Mochowie przy ul. Sierpeckiej 2, odbędzie
sie
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
stanowiącej własność Gminy Mochowo
objętej księgą wieczystą PL1E /00017811/4

Nr działki
180/7

Pow. działki
0,1816 ha

Położenie
nieruchomości

Zglenice Duże

Cena wywoławcza
41 000,00 zł netto

Wadium

5000,00 zł

Dla powyższej nieruchomości nie ma opracowanego miejscowego planu zago...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 000 zł

22,58 zł/m²

1 816 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mochowo
Przetarg na działkę

sierpecki, gm. Mochowo, Zglenice Duże

Cena wywoławcza:

41 000 zł

22,58 zł/m²

1 816 m²

Wójt Gminy Mochowo
podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 12
sie
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
stanowiącej własność Gminy Mochowo
objętej księgą wieczystą PL1E /00017811/4

Nr działki
180/7

Pow. działki
0,1816 ha

Położenie
nieruchomości

Zglenice Duże

Cena wywoławcza
41 000,00 zł netto

Wadium

5000,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Mochowo
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości