Przetargi nieruchomości: mazowieckie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Wołomin, Chopina

...odbędzie się dnia 11 marca 2026 r. w Urzędzie Miejskim w Wołominie przy ul. Ogrodowej
4 w Wołominie, na sali nr 106 o godz. 11.00.

Wadium należy wnieść najpóźniej do dnia 6 marca 2026 r. (włącznie, z zaznaczeniem, której
nieruchomości dotyczy), przelewem bankowym na konto Urzędu Miejskiego w Wołominie nr rachunku 64
1240 6074 1111 0000 4989 4534. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na
rachunek Urzędu Miejskiego w Wołominie.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

420 000 zł

3 157 zł/m²

133 m²

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wołomin
Przetarg na mieszkanie

Wołomin, Chopina

Cena wywoławcza:

420 000 zł

3 157 zł/m²

133 m²

4 w Wołominie, na sali nr 106 o godz. 11.00.

rachunek Urzędu Miejskiego w Wołominie.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wołomin
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Puławska

I.Syndyk w postępowaniu upadłościowym *** sygn. akt: WA2M/GUp-s/1065/2024 sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr ***, położonego na 1 piętrze (2 kondygnacja) budynku mieszkalnego przy ul. Puławskiej ***/***w Warszawie. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Powierzchnia użytkowa wycenianego lokalu mieszkalnego wynosi 41,10 m². Dla przedmiotowego lokalu mieszkalnego Sąd Rejonowy dla Wars...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

639 000 zł

15 547 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Mokotów, Puławska

Cena wywoławcza:

639 000 zł

15 547 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Grodzisk Mazowiecki, T. Bairda

Mieszkanie na I piętrze – ul. T. Bairda

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,80 m², położona na I piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. T. Bairda 4 w Grodzisku Mazowieckim.

Sprzedaż prowadzona jest w formie przetargu ustnego nieograniczonego.

Co dokładnie kupujesz?

*** ustawny pokój dzienny,
*** oddzielną kuchnię,
*** przedpokój,
*** łazienkę z WC,
*** zabudowany balkon,
*** piwnicę o pow. 3,80 m²,
*** udział w nieruchomości gruntowej.

Mieszkanie posiada komplet mediów: prąd, woda, gaz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

340 000 zł

9 770 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim
Przetarg na mieszkanie

Grodzisk Mazowiecki, T. Bairda

Cena wywoławcza:

340 000 zł

9 770 zł/m²

35 m² 1 pokój

*** zabudowany balkon,
*** piwnicę o pow. 3,80 m²,
*** udział w nieruchomości gruntowej.

Mieszkanie posiada komplet mediów: prąd, woda, gaz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim
Przetarg na dom

Ostrołęka, 11 Listopada

...odbędzie się w dniu 10 marca 2026 roku o godzinie 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ostrołęki pl. gen. J. Bema 1 - pokój nr 9 (parter).
1. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym w słabym stanie technicznym o powierzchni zabudowy 54 m2, nie zamieszkałym i nie ogrzewanym. Teren uzbrojony w następujące
urządzenia infrastruktury technicznej: energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja, telekomunikacji i gaz. Istniejące ogrodzenie nie znajduje się na granicy prawnej przedmiotowej
nie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 200 zł

2 633 zł/m²

54 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ostrołęki
Przetarg na dom

Ostrołęka, 11 Listopada

Cena wywoławcza:

142 200 zł

2 633 zł/m²

54 m²

nie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Ostrołęki
Przetarg na mieszkanie

Grodzisk Mazowiecki, T. Bairda

...odbędzie się w dniu 10.03.2026 r. o godz. 11.00
w budynku „ Willi Niespodzianka" w Grodzisku Mazowieckim
przy ul. Kościuszki 12 w sali na parterze.
1. Przeznaczony do sprzedaży lokal mieszkalny 28 o pow. użytkowej 34,80 m2 znajduje się w budynku
położonym przy ul. T. Bairda 4 w Grodzisku Mazowieckim, na gruncie stanowiącym działki ew. nr
5/48, nr 3/24, m 3/26 i nr 2/27 w obrębie 0034. Dla nieruchomości gruntowej prowadzona jest księga
wieczysta nr W Al G/00064245/3, zaś dla wyodrębnionego lo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

340 000 zł

9 770 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim
Przetarg na mieszkanie

Grodzisk Mazowiecki, T. Bairda

Cena wywoławcza:

340 000 zł

9 770 zł/m²

35 m² 1 pokój

...odbędzie się w dniu 10.03.2026 r. o godz. 11.00
w budynku „ Willi Niespodzianka" w Grodzisku Mazowieckim
przy ul. Kościuszki 12 w sali na parterze.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Ostrobramska

Ogłoszenie

Zarząd SM „Ostrobramska” na podstawie art. 11 ust. 2 ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych z dn. 15.12.2000r z póź. zm. i statutu Spółdzielni, oraz Regulaminu przeprowadzania przetargów ogłasza w dniu 10.03.2026r. pisemny przetarg na ustanowienie prawa odrębnej własności wraz z własnością części gruntu dla lokalu składającego się z : 2-ch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, piętro x , pow. użyt. 46,90 m2, położonego w Warszawie ul. Ostrobramska 80 m 129

Cena wywoławcza 419.3...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

419 380 zł

8 942 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ostrobramska" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Ostrobramska

Cena wywoławcza:

419 380 zł

8 942 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Ogłoszenie

Cena wywoławcza 419.3...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ostrobramska" w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Zygmunta Krasińskiego

...odbędzie się w dniu 11.03.2026 r. o godz. 14:00 w siedzibie Spółdzielni (sala konferencyjna). Informacje o szczegółach i warunkach przetargu zamieszczone są na stronie internetowej Spółdzielni www.wsm-zc.waw.pl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

550 000 zł

20 370 zł/m²

27 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Zygmunta Krasińskiego

Cena wywoławcza:

550 000 zł

20 370 zł/m²

27 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny
Przetarg na działkę

płocki, gm. Słupno, Wykowo

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki prawo własności:

*** _niezabudowanej działki gruntu (łąki; grunty orne) położonej Wykowo gm. Słupno- KW ***,_
*** _niezabudowanej działki gruntu położonej Emilianów gm. Gostynin- KW ***,_
*** _niezabudowanej działki gruntu (grunty orne) położonej Żółtowo; Zglenice Duże gm. Mochowo- KW ***,_
*** _lasu położonego Cieślin gm. Mochowo- KW***
*** _niezabudowanej działki gruntu (grunty orne) położ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 300 zł

2,89 zł/m²

9 100 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

płocki, gm. Słupno, Wykowo

Cena wywoławcza:

26 300 zł

2,89 zł/m²

9 100 m²

*** _lasu położonego Cieślin gm. Mochowo- KW***
*** _niezabudowanej działki gruntu (grunty orne) położ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Próchnika

...odbędzie się w dniu 11.03.2026 r. o godz. 12:00, w siedzibie Spółdzielni (sala konferencyjna). Informacje o szczegółach i warunkach przetargu zamieszczone są na stronie internetowej Spółdzielni www.wsm-zc.waw.pl

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

469 000 zł

20 374 zł/m²

23 m²

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Próchnika

Cena wywoławcza:

469 000 zł

20 374 zł/m²

23 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny
Przetarg na działkę

Gostynin, Kraśnica

...odbędzie się w dniu 9.03.2026 r. o godzinie 11.00 w budynku Urzędu Miasta Gostynina przy ul. Parkowej 22, pokój nr 3.

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej niezabudowanych nieruchomości należy wpłacać w terminie do dnia 03.03.2026 r. (włącznie) na konto nr 89 1020 3974 0000 5302 0006 6258 w Banku PKO BP SA w Warszawie.

_Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miasta Gostynina._

Wadium nie podlega zwrotowi w przypadku uchylenia się od zawarc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

27,73 zł/m²

2 524 m²

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gostynin
Przetarg na działkę

Gostynin, Kraśnica

Cena wywoławcza:

70 000 zł

27,73 zł/m²

2 524 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gostynin
Przetarg na dom

płoński, gm. Załuski, Smulska

Przetarg nieruchomości z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomość składająca się z zabudowanej działki ewidencyjnej nr ***/6 położonej w m. Smulska, gmina Załuski składająca się z zabudowanej działki budynkiem o charakterze mieszkalno- usługowym, powierzchnia działki 3000 m2,

dla której prowadzona jest księga wieczysta nr ***8 za cenę nie niższą niż 163.632 ,00 zł.

Oferty dotyczące wskazanej nieruchomości oferenci winni składać w terminie do dnia

06.03.2026 r. do godz. 15.00 osobiście...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

163 632 zł

772 zł/m²

212 m²

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

płoński, gm. Załuski, Smulska

Cena wywoławcza:

163 632 zł

772 zł/m²

212 m²

06.03.2026 r. do godz. 15.00 osobiście...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Otwock, Józefa Ignacego Kraszewskiego

...odbędzie się w budynku ,„A” Urzędu Miasta Otwocka,
przy ul. Armii Krajowej 5 w dniu 5 marca 2026 r. o godzinie 11:00.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w nieprzekraczalnym terminie do dnia
27 lutego 2026 r. na konto Urzędu Miasta Otwocka: Bank Spółdzielczy w Otwocku Nr 51 8001 0005 2001
0007 9875 0018.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 000 zł

5 669 zł/m²

16 m²

Termin: 2026-03-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Otwocka
Przetarg na mieszkanie

Otwock, Józefa Ignacego Kraszewskiego

Cena wywoławcza:

89 000 zł

5 669 zł/m²

16 m²

...odbędzie się w budynku ,„A” Urzędu Miasta Otwocka,