Przetargi i licytacje nieruchomości: Piróg

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

białobrzeski, gm. Stromiec, Piróg

...pierwsza licytacja (w formie elektronicznej) nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej: 26-804 Stromiec, Piróg, dla której Sąd Rejonowy w Grójcu VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Białobrzegach prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** (działka nr ***).
Działka numer *** o powierzchni 2,9821 ha (zgodnie z ewidencją gruntów). Działka w kształcie trapezu, jest użytkowana rolniczo – odłogowana od lat. Częściowo stanowi teren zadrzewiony, częściowo porośnięty trawą, i częś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

56 250 zł

1,89 zł/m²

29 821 m²

Termin: 2025-06-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

białobrzeski, gm. Stromiec, Piróg

Cena wywoławcza:

56 250 zł

1,89 zł/m²

29 821 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Stromiec, Piróg

...odbędzie się w dniu 18 lipca 2024r. o godz.900

w sali narad Urzędu Gminy w Stromcu

Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży stanowi własność Gminy Stromiec, oznaczona jest jako działka nr 148 o pow. 0,1200ha (w tym: RIVa-0,0600ha; PsIV-0,0600ha), położona jest w miejscowości Piróg gm. Stromiec.

Cen wywoławcza netto - 46 500,00zł

Wadium - 4 650,00zł

Cenę nabycia nieruchomości stanowi cena netto osiągnięta w przetargu plus podatek VAT w stawce obowiązującej w dniu sprzedaży.

D...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 500 zł

38,75 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2024-07-18

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY STROMIEC
Przetarg na działkę

białobrzeski, gm. Stromiec, Piróg

Cena wywoławcza:

46 500 zł

38,75 zł/m²

1 200 m²

...odbędzie się w dniu 18 lipca 2024r. o godz.900

w sali narad Urzędu Gminy w Stromcu

Cen wywoławcza netto - 46 500,00zł

Wadium - 4 650,00zł

D...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-18

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY STROMIEC
Licytacja komornicza domu

białobrzeski, gm. Stromiec, Piróg

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika *** położonej 26-804 Stromiec, Piróg, dla której Sąd Rejonowy w Grójcu VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Białobrzegach prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** (działka nr 189/2 o pow. 0,2400 ha).
Nieruchomość zabudowana drewnianym budynkiem mieszkalnym, wolnostojącym o powierzchni użytkowej 78,92 m2 oraz murowanym budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 42,81 m2 (stan na dzień oględzin).
Suma oszacowania wynosi 83 000...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

55 333,33 zł

701 zł/m²

79 m²

Termin: 2022-11-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

białobrzeski, gm. Stromiec, Piróg

Cena wywoławcza:

55 333,33 zł

701 zł/m²

79 m²

Suma oszacowania wynosi 83 000...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

białobrzeski, gm. Stromiec, Piróg

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika *** położonej 26-804 Stromiec, Piróg, dla której Sąd Rejonowy w Grójcu VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Białobrzegach prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** (działka nr 189/2 o pow. 0,2400 ha).
Nieruchomość zabudowana drewnianym budynkiem mieszkalnym, wolnostojącym o powierzchni użytkowej 78,92 m2 oraz murowanym budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 42,81 m2.
Suma oszacowania wynosi 83 000,00 zł, zaś cena wywoł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

62 250 zł

789 zł/m²

79 m²

Termin: 2022-08-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

białobrzeski, gm. Stromiec, Piróg

Cena wywoławcza:

62 250 zł

789 zł/m²

79 m²

Suma oszacowania wynosi 83 000,00 zł, zaś cena wywoł...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości