Przetargi i licytacje nieruchomości: Kopce

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

łosicki, gm. Huszlew, Kopce

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## GRUNTY

nieruchomość gruntow, leśna

***Adres nieruchomości***
Kopce, 08-220 Łosice, poczta Łosice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Lasy

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Siedlcach VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Łosicach

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
5 475,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
27...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

5 475 zł

2,13 zł/m²

2 566 m²

Termin: 2026-06-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

łosicki, gm. Huszlew, Kopce

Cena wywoławcza:

5 475 zł

2,13 zł/m²

2 566 m²

## GRUNTY

nieruchomość gruntow, leśna

***Adres nieruchomości***
Kopce, 08-220 Łosice, poczta Łosice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Lasy

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
5 475,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
27...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK