Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Dzierzgowo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

mławski, gm. Dzierzgowo, Stare Brzozowo

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ UŻYTKOWANA JAKO LAS

nieruchomość użytkowana jako las składająca sie z działek nr ***, *** o łącznej pow. 3,4850 HA użytkowana jako las

Adres nieruchomości
06-520 Stare Brzozowo, poczta Dzierzgowo

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Lasy

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Mławie IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Dłużnik
***

Cena wywołania
163 500,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

163 500 zł

4,69 zł/m²

34 850 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

mławski, gm. Dzierzgowo, Stare Brzozowo

Cena wywoławcza:

163 500 zł

4,69 zł/m²

34 850 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ UŻYTKOWANA JAKO LAS

Adres nieruchomości
06-520 Stare Brzozowo, poczta Dzierzgowo

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Lasy

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Dłużnik
***

Cena wywołania
163 500,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowan...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

mławski, gm. Dzierzgowo, Stare Brzozowo

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ UŻYTKOWANA JAKO LAS

nieruchomość użytkowana jako las składająca się z działek nr ***, *** o łącznej pow. 3,4850 HA użytkowana jako las

***Adres nieruchomości***
06-520 Stare Brzozowo, poczta Dzierzgowo

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Lasy

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
163 500,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

163 500 zł

4,69 zł/m²

34 850 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

mławski, gm. Dzierzgowo, Stare Brzozowo

Cena wywoławcza:

163 500 zł

4,69 zł/m²

34 850 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ UŻYTKOWANA JAKO LAS

***Adres nieruchomości***
06-520 Stare Brzozowo, poczta Dzierzgowo

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Lasy

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
163 500,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

mławski, gm. Dzierzgowo, Dzierzgowo, Władysława Broniewskiego

...odbędzie się w dniu 18 lutego 2026 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Dzierzgowie ul. Tadeusza Kościuszki 1, 06-520 Dzierzgowo o godz. 1000.

Wadium w wyżej wymienionej kwocie należy wnieść w gotówce w terminie do 12 lutego 2026 r. na konto Urzędu Gminy w Dzierzgowie Bank Spółdzielczy w Grudusku o/Dzierzgowo nr 14 8220 0004 0200 0749 2002 0010.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 130 zł

777 zł/m²

80 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierzgowo
Przetarg na obiekt / lokal

Cena wywoławcza:

62 130 zł

777 zł/m²

80 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierzgowo
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Kitki

...odbędzie się w dniu 6 listopada 2025 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Dzierzgowie ul. Tadeusza Kościuszki 1, 06-520 Dzierzgowo o godz. 11 00 .
Wadium w wyżej wymienionej kwocie należy wnieść w gotówce w terminie do 31 października 2025 r. na konto Urzędu Gminy w Dzierzgowie Bank Spółdzielczy w Grudusku o/Dzierzgowo nr 14 8220 0004 0200 0749 2002 0010.

Za termin wniesienia wadium uważa się dzień wpływu wadium na wskazane wyżej konto lub do kasy urzędu.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 096 zł

6,26 zł/m²

6 727 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierzgowo
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Kitki

Cena wywoławcza:

42 096 zł

6,26 zł/m²

6 727 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierzgowo
Przetarg na obiekt / lokal

mławski, gm. Dzierzgowo, Kitki

...odbędzie się w dniu 6 listopada 2025 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Dzierzgowie ul. Tadeusza Kościuszki 1, 06-520 Dzierzgowo o godz. 9 00.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 246 zł

101 zł/m²

477 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierzgowo
Przetarg na obiekt / lokal

mławski, gm. Dzierzgowo, Kitki

Cena wywoławcza:

48 246 zł

101 zł/m²

477 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierzgowo
Licytacja komornicza domu

mławski, gm. Dzierzgowo, Dzierzgowo

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielami są ***, *** położonej przy ***, 06-520 Dzierzgowo, dla której Sąd Rejonowy w Mławie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Reymonta 3, Mława, 06-500 Mława) prowadzi księgę wieczystą o numerze PL1M/***/7.

Suma oszacowania wynosi 476 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 317 733,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kw...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

317 733,33 zł

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

mławski, gm. Dzierzgowo, Dzierzgowo

Cena wywoławcza:

317 733,33 zł

...druga licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Kitki

...odbędzie się w dniu 14 sierpnia 2025 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Dzierzgowie ul. Tadeusza Kościuszki 1, 06-520 Dzierzgowo o godz. 900.
Wadium w wyżej wymienionej kwocie należy wnieść w gotówce w terminie do 8 sierpnia 2025 r. na konto Urzędu Gminy w Dzierzgowie Bank Spółdzielczy w Grudusku o/Dzierzgowo nr 14 8220 0004 0200 0749 2002 0010.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 410 zł

28,66 zł/m²

2 806 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierzgowo
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Kitki

Cena wywoławcza:

80 410 zł

28,66 zł/m²

2 806 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierzgowo
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Kitki

...odbędzie się w dniu 14 sierpnia 2025 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Dzierzgowie ul. Tadeusza Kościuszki 1, 06-520 Dzierzgowo o godz. 1100.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 160 zł

10,43 zł/m²

6 727 m²

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierzgowo
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Kitki

Cena wywoławcza:

70 160 zł

10,43 zł/m²

6 727 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierzgowo
Licytacja komornicza działki

mławski, gm. Dzierzgowo, Krery

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Krery ., 06-520 Dzierzgowo, dla której SĄD REJONOWY MŁAWA IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Reymonta 3, MŁAWA, 06-500 MŁAWA) prowadzi księgę wieczystą o numerze PL1M/***/5.

Opis nieruchomości:
działki gruntu nr ***, ***, ***, *** położone w miejscowości Krery gmina Dzierzgowo o łącznej powierzchni 5.7900 ha szczegółowo opisane w postaci dokumentacji fotograficznej załączonej do obw...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

228 750 zł

3,95 zł/m²

57 900 m²

Termin: 2025-08-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

mławski, gm. Dzierzgowo, Krery

Cena wywoławcza:

228 750 zł

3,95 zł/m²

57 900 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

mławski, gm. Dzierzgowo, Dzierzgowo

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielami są ***, *** położonej przy ***, ***, 06-520 Dzierzgowo, dla której Sąd Rejonowy w Mławie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Reymonta 3, Mława, 06-500 Mława) prowadzi księgę wieczystą o numerze PL1M/***/7.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,1100 ha zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość uzbrojona w wodę z wodociągu, energię elektryczną, odprowadzenie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

357 450 zł

325 zł/m²

Termin: 2025-07-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

mławski, gm. Dzierzgowo, Dzierzgowo

Cena wywoławcza:

357 450 zł

325 zł/m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Pobodze

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat mławski, gmina Dzierzgowo, obręb Pobodze, nr działki: 26/2 o pow. ewid. 0,0994. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0994 w tym w użytkach rolnych (0,0994 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PL1M/00027164/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 200 zł

19,32 zł/m²

994 m²

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Pobodze

Cena wywoławcza:

19 200 zł

19,32 zł/m²

994 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Tańsk-Kiernozy

...odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2025 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w
Dzierzgowie ul. Tadeusza Kościuszki 1, 06-520 Dzierzgowo o godz. 9 00 .
Wadium w wyżej wymienionej kwocie należy wnieść w gotówce w terminie do 24
kwietnia 2025 r. na konto Urzędu Gminy w Dzierzgowie Bank Spółdzielczy w Grudusku
o/Dzierzgowo nr 14 8220 0004 0200 0749 2002 0010.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 320 zł

14,16 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2025-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierzgowo
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Tańsk-Kiernozy

Cena wywoławcza:

28 320 zł

14,16 zł/m²

2 000 m²

o/Dzierzgowo nr 14 8220 0004 0200 0749 2002 0010.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dzierzgowo
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Pobodze

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 200 zł

19,32 zł/m²

994 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Pobodze

Cena wywoławcza:

19 200 zł

19,32 zł/m²

994 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Pobodze

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 700 zł

22,84 zł/m²

994 m²

Termin: 2025-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Pobodze

Cena wywoławcza:

22 700 zł

22,84 zł/m²

994 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Pobodze

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 900 zł

24,04 zł/m²

994 m²

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

mławski, gm. Dzierzgowo, Pobodze

Cena wywoławcza:

23 900 zł

24,04 zł/m²

994 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości