Przetargi nieruchomości: piaseczyński

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Piaseczno

...odbędzie się w dniu 13.03.2026. o godz. 11ºº w salce konferencyjnej (p. 38) na I piętrze budynku Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5.

Pisemne oferty można składać w Kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno w terminie do dnia 09.03.2026 (włącznie) do godz. 17:00 – w zamkniętych kopertach.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na konto Gminy Piaseczno nr __14 1240 69pokaż telefon do dnia 09.03.2026.

Oferty składane przez zainteresowanych udziałem w p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 808 000 zł

1 024 zł/m²

11 526 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
Przetarg na działkę

Piaseczno

Cena wywoławcza:

11 808 000 zł

1 024 zł/m²

11 526 m²

Oferty składane przez zainteresowanych udziałem w p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
Przetarg na działkę

Konstancin-Jeziorna, Piaseczyńska

...odbędzie się w dniu 02.03.2026 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej nr 7
Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w nieprzekraczalnym terminie
do dnia 25.02.2026 roku (data uznania rachunku bankowego Gminy) na rachunek bankowy
Gminy Konstancin-Jeziorna Nr 15 8002 0004 0200 1111 2002 0067 prowadzony przez Bank
Spółdzielczy w Piasecznie O/Konstancin-Jeziorn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

2 137 zł/m²

117 m²

Termin: 2026-03-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
Przetarg na działkę

Konstancin-Jeziorna, Piaseczyńska

Cena wywoławcza:

250 000 zł

2 137 zł/m²

117 m²

Spółdzielczy w Piasecznie O/Konstancin-Jeziorn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
Przetarg na obiekt / lokal

Konstancin-Jeziorna, Piaseczyńska

...odbędzie się w dniu 02.03.2026 roku o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej nr 7
Spółdzielczy w Piasecznie O/Konstancin-Jeziorna....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

330 000 zł

15 714 zł/m²

21 m²

Termin: 2026-03-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
Przetarg na obiekt / lokal

Konstancin-Jeziorna, Piaseczyńska

Cena wywoławcza:

330 000 zł

15 714 zł/m²

21 m²

Spółdzielczy w Piasecznie O/Konstancin-Jeziorna....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
Przetarg na obiekt / lokal

Piaseczno, Albatrosów

Syndyk w postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec

*** upadłości z /s w Oleśnie,

sygn. akt V GUp 97/21,

sprzeda- z wolnej ręki w trybie publicznego konkursu ofert:

*** Miejsca postojowe.

Udział we współwłasności samodzielnego lokalu niemieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość – garaż, z którym to udziałem związane jest prawo do korzystania z miejsca postojowego:

*** Miejsce postojowe nr ***, ul. Energetyczna ***, lokal niemieszkalny nr ***, Osiedle Elektra, Piaseczno. Udział wynos...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

439 680 zł

2 617 zł/m²

168 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Piaseczno, Albatrosów

Cena wywoławcza:

439 680 zł

2 617 zł/m²

168 m²

Syndyk w postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec

*** upadłości z /s w Oleśnie,

sygn. akt V GUp 97/21,

sprzeda- z wolnej ręki w trybie publicznego konkursu ofert:

*** Miejsca postojowe.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

...odbędzie się w budynku Starosta Powiatowego w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 14, w Sali konferencyjnej w dniu 19.02.2026r. o godz. 1000

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w wysokości wskazanej w powyższej tabeli, najpóźniej do dnia 12.02.2026r.

Ogłoszenie o przetargu zostało umieszczone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14, na stronie internetowej Powiatu Piaseczyńskiego oraz w Biuletynie Informacji Publiczne...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

611 zł/m²

1 801 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Piasecznie
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

611 zł/m²

1 801 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Piasecznie
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat piaseczyński, gmina Góra Kalwaria, obręb Łubna, nr działki: 19/1 o pow. ewid. 0,8638. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8638 w tym w użytkach rolnych (0,8638 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA5M/00271949/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 095 000 zł

243 zł/m²

8 638 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Cena wywoławcza:

2 095 000 zł

243 zł/m²

8 638 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat piaseczyński, gmina Góra Kalwaria, obręb Łubna, nr działek: 16/1 o pow. ewid. 0,4415, 17/1 o pow. ewid. 0,1755. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,6170 w tym w użytkach rolnych (0,6170 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr WA5M/00271949/6, WA5M/00271949/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 241 000 zł

201 zł/m²

6 170 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Cena wywoławcza:

1 241 000 zł

201 zł/m²

6 170 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Konstancin-Jeziorna, Słoneczna

...odbędzie się w dniu 17 lutego 2026 r. o godz. 10:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Piasecznie w sali konferencyjnej, ul. Chyliczkowska 14, 05-500 Piaseczno.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie najpóźniej do dnia 11 lutego 2026 r. wadium w wysokości 700 000,00 zł.

Ogłoszenie o przetargu zamieszczone zostało na tablicy ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piasecznie, w siedzibie filii Starostwa oraz na tablicach ogłoszeń urzędów gmin z terenu Powiatu Piaseczyńskie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 000 zł

9 607 zł/m²

1 457 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Piasecznie
Przetarg na obiekt / lokal

Konstancin-Jeziorna, Słoneczna

Cena wywoławcza:

14 000 000 zł

9 607 zł/m²

1 457 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Piasecznie
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat piaseczyński, gmina Góra Kalwaria, obręb Łubna, nr działki: 106 o pow. ewid. 0,8000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8000 w tym w użytkach rolnych (0,8000 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 271949. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 094 000 zł

262 zł/m²

8 000 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Cena wywoławcza:

2 094 000 zł

262 zł/m²

8 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Piaseczno, Energetyczna

...odbędzie się w dniu 13.02.2026 o godz. 11.00 w budynku Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5 w Piasecznie, na I piętrze, pok. 38.

Ogłoszenie o drugim przetargu na sprzedaż ww. części nieruchomości zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno z siedzibą w Piasecznie przy ul. Kościuszki 5 – na I piętrze, ogłoszenie publikuje się również na stronach internetowych urzędu www.piaseczno.eu i BIP, na stronach internetowych wybranych portali branżowych oraz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 808 000 zł

1 024 zł/m²

11 526 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
Przetarg na działkę

Piaseczno, Energetyczna

Cena wywoławcza:

11 808 000 zł

1 024 zł/m²

11 526 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Piaseczno, Runów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat piaseczyński, gmina Piaseczno, obręb Runów, nr działki: 107 o pow. ewid. 0,2025. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2025. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA5M/00292197/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

359 000 zł

177 zł/m²

2 025 m²

Termin: 2026-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Piaseczno, Runów

Cena wywoławcza:

359 000 zł

177 zł/m²

2 025 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Lesznowola, Wilcza Góra, Magiczna

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Wilcza Góra, ul. Magiczna,
Województwo mazowieckie, powiat
piaseczyński, gmina Lesznowola
Działki nr: 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9,
3/10, 3/11, 3/12
Powierzchnia działek: 15.168 m²
Nieruchomość gruntowa
niezabudowana.
Nr księgi wieczystej: WA5M/00289160/0 Sąd
Rejonowy w Piasecznie
Właściciel gruntu: ORLEN S.A.
Wadi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 004 200 zł

330 zł/m²

15 168 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Lesznowola, Wilcza Góra, Magiczna

Cena wywoławcza:

5 004 200 zł

330 zł/m²

15 168 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Wilcza Góra, ul. Magiczna,
Województwo mazowieckie, powiat
piaseczyński, gmina Lesznowola
Działki nr: 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9,
3/10, 3/11, 3/12
Powierzchnia działek: 15.168 m²
Nieruchomość gruntowa
niezabudowana.
Nr księgi wieczystej: WA5M/00289160/0 Sąd
Rejonowy w Piasecznie
Właściciel gruntu: ORLEN S.A.
Wadi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 241 000 zł

201 zł/m²

6 170 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Cena wywoławcza:

1 241 000 zł

201 zł/m²

6 170 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 095 000 zł

243 zł/m²

8 638 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Cena wywoławcza:

2 095 000 zł

243 zł/m²

8 638 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 094 000 zł

262 zł/m²

8 000 m²

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Góra Kalwaria, Łubna

Cena wywoławcza:

2 094 000 zł

262 zł/m²

8 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-12

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości