Przetargi i licytacje nieruchomości: Magdalenka

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, ul. Paprociowa

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA, UL. PAPROCIOWA ***, MAGDALENKA

nieruchomość zabudowana położona pod adresem: 05-506 Magdalenka, ul. Paprociowa ***, Magdalenka, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/*** o powierzchni 1 829,00 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 288,40 m2,

***Adres nieruchomości***
ul. Paprociowa ***, 05-506 Magdalenka, poczta...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 702 000 zł

5 902 zł/m²

288 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, ul. Paprociowa

Cena wywoławcza:

1 702 000 zł

5 902 zł/m²

288 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA, UL. PAPROCIOWA ***, MAGDALENKA

***Adres nieruchomości***
ul. Paprociowa ***, 05-506 Magdalenka, poczta...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Paprociowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Paprociowa ***, 05-506 Magdalenka, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 14, Piaseczno, 05-500 Piaseczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA5M/***/2.

Suma oszacowania wynosi 2 553 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 1 914 750,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wym...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 914 750 zł

5 pokoi

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Paprociowa

Cena wywoławcza:

1 914 750 zł

5 pokoi

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

...odbędzie się w budynku Starosta Powiatowego w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 14, w Sali konferencyjnej w dniu 19.02.2026r. o godz. 1000

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w wysokości wskazanej w powyższej tabeli, najpóźniej do dnia 12.02.2026r.

Ogłoszenie o przetargu zostało umieszczone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14, na stronie internetowej Powiatu Piaseczyńskiego oraz w Biuletynie Informacji Publi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

611 zł/m²

1 801 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Piasecznie
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

611 zł/m²

1 801 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Piasecznie
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

...odbędzie się w budynku Starosta Powiatowego w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 14, w Sali konferencyjnej w dniu 06.11.2025r. o godz. 1000

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w wysokości wskazanej w powyższej tabeli, najpóźniej do dnia 30.10.2025r.

Ogłoszenie o przetargu zostało umieszczone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego
w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14, na stronie internetowej www.piaseczno.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

611 zł/m²

1 801 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Piasecznie
Przetarg na działkę

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

611 zł/m²

1 801 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Piasecznie
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. Słoneczna ***, 05-552 Magdalenka, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 14, Piaseczno, 05-500 Piaseczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze WA5M/***/1.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość, dz. ew. nr *** o powierzchni 1796mkw, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym, z dwustanowisko...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 775 734 zł

4 673 zł/m²

380 m²

Termin: 2025-10-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

Cena wywoławcza:

1 775 734 zł

4 673 zł/m²

380 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

Opis nieruchomości:
Nieruchomość, dz. ew. nr *** o powierzchni 1796mkw, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym, z dwustanowi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 997 700 zł

8 429 zł/m²

237 m²

Termin: 2025-08-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

Cena wywoławcza:

1 997 700 zł

8 429 zł/m²

237 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Konieczna

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, działki o numerze 1627/6 położonej przy ulicy Koniecznej ***w Magdalence, w obrębie ewidencyjnym numer 0016 Magdalenka, gmina Lesznowola, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

893 200 zł

7 506 zł/m²

119 m² 11 pokoi

Termin: 2024-11-12

Organizator przetargu:
KGS Restrukturyzacje sp. z o. o.
Przetarg na dom

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Konieczna

Cena wywoławcza:

893 200 zł

7 506 zł/m²

119 m² 11 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-12

Organizator przetargu:
KGS Restrukturyzacje sp. z o. o.
Przetarg na obiekt / lokal

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, działki o numerze 1627/6 położonej przy ulicy Koniecznej 18 w Magdalence, w obrębie ewidencyjnym numer 0016 Magdalenka, gmina Lesznowola, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą *** wchodzącej w skład masy upadłości Korboniec Mieciński Sp. J. w upadłości z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

893 200 zł

394 zł/m²

2 265 m²

Termin: 2024-07-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka

Cena wywoławcza:

893 200 zł

394 zł/m²

2 265 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ul. Słoneczna , 05-552 Magdalenka , dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kościuszki 14, Piaseczno, 05-500 Piaseczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość, dz. ew. nr 41 o powierzchni 1796mkw, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym, z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku, o powierzchni ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 775 734 zł

4 649 zł/m²

382 m²

Termin: 2022-10-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

Cena wywoławcza:

1 775 734 zł

4 649 zł/m²

382 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ul. Słoneczna, 05-552 Magdalenka, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kościuszki 14, Piaseczno, 05-500 Piaseczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość, dz. ew. nr 41 o powierzchni 1796 mkw, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym, z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku, o powierzchn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 997 700 zł

5 230 zł/m²

382 m²

Termin: 2022-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Słoneczna

Cena wywoławcza:

1 997 700 zł

5 230 zł/m²

382 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Konieczna

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ul. Konieczna, Magdalenka, 05-506 Lesznowola, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kościuszki 14, Piaseczno, 05-500 Piaseczno) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowi dz. ew. nr 1627/6 o powierzchni 2265 mkw, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym, o powierzchni zabudowy 119mkw z garażem w b...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

428 100 zł

3 597 zł/m²

119 m²

Termin: 2021-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Konieczna

Cena wywoławcza:

428 100 zł

3 597 zł/m²

119 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Konieczna

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Konieczna ***,Magdalenka, 05-506 Lesznowola , dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowi dz. ew. nr 1627/6 o powierzchni 2265mkw, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym, o powierzchni zabudowy 119mkw z garażem w bryle budynku.

Suma oszacowania wynosi 570 800,00 zł,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

428 100 zł

3 597 zł/m²

119 m²

Termin: 2021-09-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Konieczna

Cena wywoławcza:

428 100 zł

3 597 zł/m²

119 m²

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania wynosi 570 800,00 zł,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Olchy

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy Olchy ***, 05-506 Magdalenka, dla którego Sąd Rejonowy w Piasecznie prowadzi księgę wieczystą o numerze *** i ***.
Opis nieruchomości:
Lokal posiada powierzchnię użytkową ok. 159,20 m2 i składa się z przedsionka, holu, schodów, salonu, jadalni, kuchni, WC, schowka, holu, 4 pokoi i 2 łazienek. Do lokalu przynależy garaż nr *** oraz pomieszczenie gospodarcze nr 2 o łącznej powierzchni 38,8 m2. Lokal mieszkalny w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 034 110,50 zł

6 496 zł/m²

159 m² 5 pokoi

Termin: 2021-09-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

piaseczyński, gm. Lesznowola, Magdalenka, Olchy

Cena wywoławcza:

1 034 110,50 zł

6 496 zł/m²

159 m² 5 pokoi

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości