Licytacje komornicze: gm. Radzanowo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

płocki, gm. Radzanowo, Stare Boryszewo

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Boryszewo Stare i Stróżewko, 09-451 Radzanowo, dla której Sąd Rejonowy w Płocku VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa, oznaczona numerem administracyjnym 53, oraz numerem ewidencyjnym 29/10 o powierzchni 0,0887 ha (w tym: tereny mieszkaniowe B – 0,0887 ha), w kształcie wieloboku, Dostęp do działki drogą o nawierzchni asfaltowej od wschodu (dzia...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

343 500 zł

1 273 zł/m²

270 m²

Termin: 2021-07-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

płocki, gm. Radzanowo, Stare Boryszewo

Cena wywoławcza:

343 500 zł

1 273 zł/m²

270 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-07-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

płocki, gm. Radzanowo, Białkowo

...pierwsza licytacja użytkowania wieczystego nieruchomości należącej do dłużnika*** z o.o. , położonej przy ***, 09-441 Białkowo , dla której Sąd Rejonowy w Płocku VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
pierwsza licytacja prawa wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej i prawa własności budynku stanowiącego odrębną nieruchomość, położonej we wsi Białkowo nr ***, gm. Radzanowo, powiat płocki, woj. mazowieckie, oznaczonej w ew. gruntów n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

460 950 zł

701 zł/m²

657 m²

Termin: 2021-07-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

płocki, gm. Radzanowo, Białkowo

Cena wywoławcza:

460 950 zł

701 zł/m²

657 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-07-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości