Przetargi nieruchomości: Płońsk

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Płońsk, Bońki Zawady

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat płoński, gmina Płońsk, obręb Bońki Zawady, nr działki: 77/3 o pow. ewid. 0,1500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1500 w tym w użytkach rolnych (0,1500 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PL1L/00053963/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 600 zł

59,73 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Płońsk, Bońki Zawady

Cena wywoławcza:

89 600 zł

59,73 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Płońsk, Bońki Zawady

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat płoński, gmina Płońsk, obręb Bońki Zawady, nr działki: 93/2 o pow. ewid. 0,3009. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,3009 w tym w użytkach rolnych (0,3009 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PL1L/00053963/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 zł

4,65 zł/m²

3 009 m²

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Płońsk, Bońki Zawady

Cena wywoławcza:

14 000 zł

4,65 zł/m²

3 009 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Płońsk, Koziminy Stachowe

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat płoński, gmina Płońsk, obręb Koziminy Stachowe, nr działki: 16/4 o pow. ewid. 0,1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1200 w tym w użytkach rolnych (0,0300 o symbolu R, 0,0300 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PL1L/00007770/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 800 zł

4,83 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Płońsk, Koziminy Stachowe

Cena wywoławcza:

5 800 zł

4,83 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Płońsk, Szerominek

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat płoński, gmina Płońsk, obręb Szerominek, nr działki: 26/2 o pow. ewid. 0,5000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,5000 w tym w użytkach rolnych (0,1800 o symbolu R, 0,3200 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PL1L/00054001/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 600 zł

15,72 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Płońsk, Szerominek

Cena wywoławcza:

78 600 zł

15,72 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Płońsk

Informuję o możliwości wzięcia udziału w przetargu w nieruchomości w postaci:

Syndyk Mas Upadłości w postępowaniu upadłościowym ogłasza sprzedaż w trybie z wolnej ręki składników mas upadłości. Przedmiotem sprzedaży jest udział ¾ nieruchomości gruntowej, położonej w województwie mazowieckim, powiat płoński, gmina Czerwińsk nad Wisłą obręb 28, miejscowość Chociszewo 91 c działka ewidencyjna nr 253/3 o powierzchni 20000m2, zabudowana budynkiem gastronomiczno-usługowym.

Cena wywoławcza Przedm...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

581 250 zł

29,06 zł/m²

20 000 m²

Termin: 2023-08-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Płońsk

Cena wywoławcza:

581 250 zł

29,06 zł/m²

20 000 m²

Cena wywoławcza Przedm...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Płońsk, dr. Leona Rutkowskiego

Syndyk masy upadłości *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp-s/15/2023 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 35,72 m2 położonego w Płońsku przy ulicy dr. Leona Rutkowskiego 18, dla którego Sąd Rejonowy w Płońsku, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.
Cena wywoławcza sprzedaży udziału w lokalu wynosi 99.000,0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 000 zł

2 772 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2023-06-23

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Kubera
Przetarg na mieszkanie

Płońsk, dr. Leona Rutkowskiego

Cena wywoławcza:

99 000 zł

2 772 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-23

Organizator przetargu:
Syndyk Piotr Kubera
Przetarg na działkę

Płońsk, PÓŁNOCNA

...odbędzie się w dniu 25.03.2022 roku o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim w Płońsku, sala nr 117.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 645.813,00 zł.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

- wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. kwoty – 64.581,30 zł. w terminie do dnia 21.03.2022 roku /włącznie/ na konto Urzędu Miejskiego w Płońsku, Bank Spółdzielczy w Płońsku, nr konta: 73 8230 0007 0004 5636 2000 0003, z dopiskiem „Wadium za działkę nr nr 73/18 i 7...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

645 813 zł

459 zł/m²

1 407 m²

Termin: 2023-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płońsk
Przetarg na działkę

Płońsk, PÓŁNOCNA

Cena wywoławcza:

645 813 zł

459 zł/m²

1 407 m²

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 645.813,00 zł.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płońsk
Przetarg na działkę

Płońsk, Warszawska

...odbędzie się w dniu 18 stycznia 2023 roku o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim w Płońsku, sala nr 117.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 877 262,00 zł.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

- wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. kwoty – 87.726,20 zł. w terminie do dnia 13.01.2023 roku /włącznie/ na konto Urzędu Miejskiego w Płońsku, Bank Spółdzielczy w Płońsku, nr konta: 73 8230 0007 0004 5636 2000 0003, z dopiskiem „Wadium za działkę nr 1582 o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

877 262 zł

1 279 zł/m²

686 m²

Termin: 2023-01-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płońsk
Przetarg na działkę

Płońsk, Warszawska

Cena wywoławcza:

877 262 zł

1 279 zł/m²

686 m²

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 877 262,00 zł.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płońsk
Przetarg na obiekt / lokal

Płońsk, Pl. 15-go Sierpnia

...odbędzie się w dniu 18.01.2023 roku o godzinie 1100 w Urzędzie Miejskim w Płońsku, sala nr 117.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 751 109,00 zł.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

- wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. kwoty – 75.110,90 zł. w terminie do dnia 13.01.2023 roku /włącznie/ na konto Urzędu Miejskiego w Płońsku, Bank Spółdzielczy w Płońsku, nr konta: 73 8230 0007 0004 5636 2000 0003, z dopiskiem „Wadium za działkę nr 1391 o powie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

751 109 zł

Termin: 2023-01-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płońsk
Przetarg na obiekt / lokal

Płońsk, Pl. 15-go Sierpnia

Cena wywoławcza:

751 109 zł

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 751 109,00 zł.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płońsk
Przetarg na działkę

Płońsk, Rzemieślnicza

...odbędzie się w dniu 18.11.2022 roku o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim w Płońsku, sala nr 117.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 988.252,00 zł.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

- wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej, tj. kwoty – 98.825,20 zł. w terminie do dnia 14.11.2022 roku /włącznie/ na konto Urzędu Miejskiego w Płońsku, Bank Spółdzielczy w Płońsku, nr konta: 73 8230 0007 0004 5636 2000 0003, z dopiskiem „Wadium za działkę nr 1793/44 o po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

988 252 zł

214 zł/m²

4 618 m²

Termin: 2022-11-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płońsk
Przetarg na działkę

Płońsk, Rzemieślnicza

Cena wywoławcza:

988 252 zł

214 zł/m²

4 618 m²

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 988.252,00 zł.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Płońsk
Przetarg na dom

Płońsk

...odbędzie się w biurze syndyka w Płocku, ul. Kolegialnej 14C, w dniu 3.08.2022 r. o godz. 15:00....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 000 zł

808 zł/m²

73 m²

Termin: 2022-08-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Płońsk

Cena wywoławcza:

59 000 zł

808 zł/m²

73 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Płońsk, -miasto Miasto

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat płoński, gmina Płońsk - miasto, obręb Miasto Płońsk, nr działki: 2224/35 o pow. ewid. 0,1400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1400 w tym w użytkach rolnych (0,1400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PL1L/00019375/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 300 zł

62,00 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2022-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Płońsk, -miasto Miasto

Cena wywoławcza:

86 300 zł

62,00 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Płońsk, -miasto Miasto

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat płoński, gmina Płońsk - miasto, obręb Miasto Płońsk, nr działki: 2224/37 o pow. ewid. 0,1189. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1189 w tym w użytkach rolnych (0,1189 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PL1L/00019375/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....