Przetargi nieruchomości: gm. Brwinów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Brwinów

...odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2026 r.

wadium w kwocie 10% ceny wywoławczej w wysokości 2 050 000 zł należy wpłacić do dnia 13 kwietnia 2026 r. na rachunek bankowy nr 94109010560000000148219688 tytułem "wadium sprzedaż działki 44, imię i nazwisko lub nazwa przystępującego do przetargu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 985 000 zł

240 zł/m²

100 096 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Przetarg na działkę

Brwinów

Cena wywoławcza:

23 985 000 zł

240 zł/m²

100 096 m²

...odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2026 r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Przetarg na działkę

Brwinów

...odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2026 r. w Starostwie
Powiatowym w Pruszkowie, przy ul. Drzymały 30, w sali 201 na II piętrze, o godzinie 1000....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 960 500 zł

1 413 zł/m²

9 877 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Przetarg na działkę

Brwinów

Cena wywoławcza:

13 960 500 zł

1 413 zł/m²

9 877 m²

...odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2026 r. w Starostwie
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Przetarg na działkę

Brwinów

...odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2026 r. w Starostwie
Powiatowym w Pruszkowie, przy ul. Drzymały 30, w sali 201 na II piętrze, o godzinie 1100....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 000 zł

1 315 zł/m²

9 888 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Przetarg na działkę

Brwinów

Cena wywoławcza:

13 000 000 zł

1 315 zł/m²

9 888 m²

...odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2026 r. w Starostwie
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Brwinów, Otrębusy, Podleśna

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (29.01.2026).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
9. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych nini...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 768 847 zł

4 524 zł/m²

391 m² 5 pokoi

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o.
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Brwinów, Otrębusy, Podleśna

Cena wywoławcza:

1 768 847 zł

4 524 zł/m²

391 m² 5 pokoi

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o.
Przetarg na działkę

Brwinów

...odbędzie się w dniu 18 grudnia 2025 r.

wadium w wysokości 2 050 000 zł należy wpłacić na rachunek bankowy nr 94 1090 1056 0000 0001 4821 9688 tytułem "wadium sprzedaż działki 44, imię i nazwisko lub nazwa przystępującego do przetargu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 500 000 zł

205 zł/m²

100 096 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Przetarg na działkę

Brwinów

Cena wywoławcza:

20 500 000 zł

205 zł/m²

100 096 m²

...odbędzie się w dniu 18 grudnia 2025 r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Przetarg na działkę

Brwinów

...odbędzie się w dniu 18 grudnia 2025 r., w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie, przy ul. Drzymały 30, w Sali 201 na II piętrze, o godzinie 11:00.

4. Firmy lub spółki przystępujące do przetargu muszą przedłożyć wypis z odpowiedniego rejestru lub ewidencji działalności gospodarczej wraz z ważnymi pełnomocnictwami. W przypadku nabycia nieruchomości w ramach wspólności ustawowej małżeńskiej do przetargu winno przystąpić oboje małżonków, chyba że zostanie przedłożona przez uczestnika przetargu z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 999 999 zł

417 zł/m²

40 771 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Przetarg na działkę

Brwinów

Cena wywoławcza:

16 999 999 zł

417 zł/m²

40 771 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Przetarg na działkę

pruszkowski, gm. Brwinów, Żółwin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat pruszkowski, gmina Brwinów, obręb Żółwin, nr działki: 22/126 o pow. ewid. 4,6671. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 4,6671 w tym w użytkach rolnych (4,6671 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WA1P/00047942/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 831 500 zł

232 zł/m²

46 671 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pruszkowski, gm. Brwinów, Żółwin

Cena wywoławcza:

10 831 500 zł

232 zł/m²

46 671 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pruszkowski, gm. Brwinów, Żółwin

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 831 500 zł

232 zł/m²

46 671 m²

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pruszkowski, gm. Brwinów, Żółwin

Cena wywoławcza:

10 831 500 zł

232 zł/m²

46 671 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brwinów, Przejazd

Obwieszczenie o przetargu pisemnym na sprzedaż zbędnych środków trwałych

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy (IMGW-PIB)

z siedzibą w Warszawie, ul. Podleśna 61

ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż zbędnych środków trwałych IMGW-PIB, tj.:

***

*** prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej położonej w gminie Brwinów przy ul. Przejazd 2, w województwie mazowieckim, o numerach ewidencyjnych 47/3 i 47/10, obręb ewidencyjny...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

557 000 zł

92,65 zł/m²

6 012 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Przetarg na działkę

Brwinów, Przejazd

Cena wywoławcza:

557 000 zł

92,65 zł/m²

6 012 m²

z siedzibą w Warszawie, ul. Podleśna 61

***

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Przetarg na działkę

Brwinów, Przejazd

Przetargu pisemny na sprzedaż zbędnych środków trwałych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej -
Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie.

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż:
1.1 prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej położonej w gminie Brwinów przy
ul. Przejazd 2, w województwie mazowieckim, o numerach ewidencyjnych 47/3 i 47/10, obręb
ewidencyjny 5 – Brwinów, o łącznej powierzchni 6 012 m², dla której to nieruchomości prowadzona jest
księga wieczysta nr WA1P/000...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

557 000 zł

92,65 zł/m²

6 012 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Przetarg na działkę

Brwinów, Przejazd

Cena wywoławcza:

557 000 zł

92,65 zł/m²

6 012 m²

Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie.

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż:
księga wieczysta nr WA1P/000...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Przetarg na działkę

pruszkowski, gm. Brwinów, Żółwin

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 035 000 zł

258 zł/m²

46 671 m²

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pruszkowski, gm. Brwinów, Żółwin

Cena wywoławcza:

12 035 000 zł

258 zł/m²

46 671 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pruszkowski, gm. Brwinów, Żółwin

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 035 000 zł

258 zł/m²

46 671 m²

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pruszkowski, gm. Brwinów, Żółwin

Cena wywoławcza:

12 035 000 zł

258 zł/m²

46 671 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Brwinów

...odbędzie się w dniu 3 marca 2025 r.,
w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie, przy ul. Drzymały 30, w Sali
konferencyjnej na IV piętrze, o godzinie 1000.
4. Firmy lub spółki przystępujące do przetargu muszą przedłożyć wypis
z odpowiedniego rejestru lub ewidencji działalności gospodarczej wraz
z ważnymi pełnomocnictwami. W przypadku nabycia nieruchomości w ramach
wspólności ustawowej małżeńskiej do przetargu winno przystąpić oboje małżonków,
chyba że zostanie przedłożona przez uczestnika ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 269 850 zł

350 zł/m²

40 771 m²

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Przetarg na działkę

Brwinów

Cena wywoławcza:

14 269 850 zł

350 zł/m²

40 771 m²

...odbędzie się w dniu 3 marca 2025 r.,
konferencyjnej na IV piętrze, o godzinie 1000.
chyba że zostanie przedłożona przez uczestnika ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Pruszkowie
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Brwinów, Otrębusy, Podleśna

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (13.02.2025).
7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych ninie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 768 847 zł

4 524 zł/m²

391 m² 5 pokoi

Termin: 2025-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Brwinów, Otrębusy, Podleśna

Cena wywoławcza:

1 768 847 zł

4 524 zł/m²

391 m² 5 pokoi

8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Brwinów, Otrębusy, Podleśna

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (05.12.2024). Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie. 7) Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu. 8) Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca. Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszym og...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 768 847 zł

4 524 zł/m²

391 m² 9 pokoi

Termin: 2024-12-05

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pruszkowski, gm. Brwinów, Otrębusy, Podleśna

Cena wywoławcza:

1 768 847 zł

4 524 zł/m²

391 m² 9 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-05

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości