Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Odrzywół

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Odrzywół

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat przysuski, gmina Odrzywół, obręb Odrzywół, nr działki: 1754 o pow. ewid. 0,1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1100 w tym w użytkach rolnych (0,1100 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1P/00002445/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 800 zł

4,36 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Odrzywół

Cena wywoławcza:

4 800 zł

4,36 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ***, Kłonna, 26-425 Odrzywół, dla której Sąd Rejonowy w Przysusze V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana składająca się z działek nr ***, ***/*** o łącznej powierzchni 0,6055 ha, położona w miejscowości Kłonna gmina Odrzywół. działka numer *** o powierzchni 0,4600 ha w całości stanowi użytek gruntowy LsV, LsVI. Kształt działki regularny,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

150 533,33 zł

1 407 zł/m²

107 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Cena wywoławcza:

150 533,33 zł

1 407 zł/m²

107 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika: *** ***, położonej przy ***, Kłonna, 26-425 Odrzywół, dla której SĄD REJONOWY PRZYSUCHA V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana składająca się z działek nr ***, ***/*** o łącznej powierzchni 0,6055 ha, położona w miejscowości Kłonna gmina Odrzywół działka numer *** o powierzchni 0,4600 ha w całości stanowi użytek gruntowy LsV, LsVI. Kształt d...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

169 350 zł

1 583 zł/m²

107 m²

Termin: 2025-07-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Cena wywoławcza:

169 350 zł

1 583 zł/m²

107 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat przysuski, gmina Odrzywół, obręb Kłonna, nr działki: 640 o pow. ewid. 0,1000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1000 w tym w użytkach rolnych (0,0412 o symbolu R, 0,0588 o symbolu Lzr). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr RA1P/00002713/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 100 zł

3,10 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2024-11-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Cena wywoławcza:

3 100 zł

3,10 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat przysuski, gmina Odrzywół, obręb Kłonna, nr działki: 604/2 o pow. ewid. 0,1700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1700 w tym w użytkach rolnych (0,1700 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 2713. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 800 zł

2,82 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2024-11-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Cena wywoławcza:

4 800 zł

2,82 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 400 zł

3,76 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2024-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Cena wywoławcza:

6 400 zł

3,76 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 100 zł

4,10 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2024-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Cena wywoławcza:

4 100 zł

4,10 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 100 zł

5,10 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2024-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Cena wywoławcza:

5 100 zł

5,10 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo mazowieckie, powiat przysuski, gmina Odrzywół, obręb Kłonna, nr działki: 274/2 o pow. ewid. 0,4800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,4800 w tym w użytkach rolnych (0,4800 o symbolu Lzr). Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 600 zł

2,83 zł/m²

4 800 m²

Termin: 2024-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Cena wywoławcza:

13 600 zł

2,83 zł/m²

4 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 000 zł

4,71 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2024-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

przysuski, gm. Odrzywół, Kłonna

Cena wywoławcza:

8 000 zł

4,71 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-17

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

przysuski, gm. Odrzywół, Odrzywół, Warszawska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy ***19***, ***26-425*** Odrzywół, dla którego Sąd Rejonowy w Przysusze V Wydział Ksiąg Wieczstych (adres: ul. Skarbowa , Przysucha, 26-400 Przysucha) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***Dz.344 ***..

Opis nieruchomości:
Udziału dłużnika wynoszący 1/4 w nieruchomości - działce zabudowanej o numerze ewid. 344 o powierzchni 0,0800 ha, położonej w miejscowości Odrzywół, u Warsza...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

26 250 zł

32,81 zł/m²

800 m² 3 pokoje

Termin: 2023-12-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

przysuski, gm. Odrzywół, Odrzywół, Warszawska

Cena wywoławcza:

26 250 zł

32,81 zł/m²

800 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-12-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Odrzywół, Dąbrowa

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Dąbrowa, 26-425 Odrzywół, dla której SĄD REJONOWY PRZYSUCHA V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka numer 782 o powierzchni 3,1100 ha składa się z użytków gruntowych – grunty orne klasy V i VI, łąki trwałe klasy V, lasy klasy V, pastwiska trwałe klasy V oraz grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych klasy VI. Kształt działki regularny, prostokąta o s...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 648 zł

2,14 zł/m²

31 100 m²

Termin: 2023-11-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Odrzywół, Dąbrowa

Cena wywoławcza:

66 648 zł

2,14 zł/m²

31 100 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-11-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Odrzywół, Odrzywół

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy , 26-425 Odrzywół, dla której SĄD REJONOWY PRZYSUCHA V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/3.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa leśna oznaczona jako działka numer 1786 o pow. 1,2600 ha. Częścią składową działki jest drzewostan sosnowy w wieku ok. 43 lat, zadrzewienie 1.

Suma oszacowania wynosi 68 640,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 51 48...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

51 480 zł

4,09 zł/m²

12 600 m²

Termin: 2023-08-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Odrzywół, Odrzywół

Cena wywoławcza:

51 480 zł

4,09 zł/m²

12 600 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-08-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Odrzywół, Odrzywół

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Dąbrowa, 26-425 Odrzywół, dla której SĄD REJONOWY PRZYSUCHA V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka budowlano-rolna numer 781 o pow. 1,0900 ha

Suma oszacowania wynosi 25 924,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 19 443,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 648 zł

6,11 zł/m²

10 900 m²

Termin: 2023-07-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Odrzywół, Odrzywół

Cena wywoławcza:

66 648 zł

6,11 zł/m²

10 900 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Działka budowlano-rolna numer 781 o pow. 1,0900 ha

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-07-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Odrzywół, Odrzywół

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Kolonia Ossa, 26-425 Odrzywół, dla której SĄD REJONOWY PRZYSUCHA V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , Przysusze, 26-400 PRZYSUCHA) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa składająca się z działki nr 119/3 i powierzchni 1,1114 ha. Na powierzchni około 0,2900 ha działka jest zalesiona, znajduje się na niej drzewostan sosnowy w wieku około 45 lat, zadrzewienie 0,8.

Suma o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

24 623,34 zł

1,56 zł/m²

15 814 m²

Termin: 2023-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

przysuski, gm. Odrzywół, Odrzywół

Cena wywoławcza:

24 623,34 zł

1,56 zł/m²

15 814 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:

Suma o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości