Przetargi i licytacje nieruchomości: głubczycki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Kietrz

...odbędzie się 6 maja 2026r. godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kietrzu, przy ul. 3-Maja 1, w Sali Konferencyjnej nr 25

Wadium w wysokości i terminie określonym w tabeli, należy wpłacić w pieniądzu w formie przelewu na konto gminy Kietrz nr 33 8475 1016 2002 0000 4011 0001 Bank Spółdzielczy Racibórz o/Kietrz, z zastrzeżeniem, iż wpłata winna być uznana na rachunku gminy najpóźniej do dnia 29 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

391 zł/m²

461 m² 11 pokoi

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kietrz
Przetarg na obiekt / lokal

Kietrz

Cena wywoławcza:

180 000 zł

391 zł/m²

461 m² 11 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kietrz
Przetarg na działkę

Kietrz

...odbędzie się 6 maja 2026r.
godz. 11:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kietrzu, przy ul. 3 Maja 1, w Sali Konferencyjnej nr 25,

.Wadium w wysokości i terminie określonym w tabeli należy wpłacić w pieniądzu w formie przelewu na konto Gminy Kietrz nr 33 8475 1016 2002 0000 4011 0001 Bank Spółdzielczy Racibórz o/Kietrz, z zastrzeżeniem, iż wpłata winna być uznana na rachunku gminy najpóźniej do 29 kwietnia 2026r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 000 zł

19,65 zł/m²

1 730 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kietrz
Przetarg na działkę

Kietrz

Cena wywoławcza:

34 000 zł

19,65 zł/m²

1 730 m²

...odbędzie się 6 maja 2026r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Kietrz
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Kietrz, Ściborzyce Wielkie

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo opolskie, powiat głubczycki, gmina Kietrz, obręb Ściborzyce Wielkie, nr działek: 408/9 o pow. ewid. 0,1838, 408/10 o pow. ewid. 0,0909. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2747 w tym w użytkach rolnych (0,2747 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księgach wieczystych nr 21679, 21679. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 200 zł

21,91 zł/m²

2 747 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Kietrz, Ściborzyce Wielkie

Cena wywoławcza:

60 200 zł

21,91 zł/m²

2 747 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

głubczycki, gm. Głubczyce, Braciszów

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 r. o godzinie 9.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w
Głubczycach ul. Niepodległości 14 (pokój nr 22). W przetargu
mogą brać udział osoby prawne i osoby fizyczne, jeżeli najpóźniej w dniu 17 kwietnia 2026 r. wniosą jednorazowo
wadium w wysokości 10 000
zł na konto tut. Urzędu nr 94 10902154
0000 0005 6000 0129 Santander Bank Polska S.A. Oddział w Głubczycach,
przy czym za datę wpłaty na konto uważa się datę uznania rachunku Urzędu.
Zaznacza się, iż na dowodz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

1 085 zł/m²

92 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głubczycach
Przetarg na dom

głubczycki, gm. Głubczyce, Braciszów

Cena wywoławcza:

100 000 zł

1 085 zł/m²

92 m²

wadium w wysokości 10 000
zł na konto tut. Urzędu nr 94 10902154
Zaznacza się, iż na dowodz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głubczycach
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Branice, Dzbańce

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo opolskie, powiat głubczycki, gmina Branice, obręb Dzbańce, nr działki: 9/46 o pow. ewid. 0,2117. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2117. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KW 5943. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 100 zł

33,11 zł/m²

2 117 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Branice, Dzbańce

Cena wywoławcza:

70 100 zł

33,11 zł/m²

2 117 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Głubczyce, Pomorzowiczki

Nieruchomość niezabudowana. Pełny opis Ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 000 zł

10,09 zł/m²

1 586 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Głubczyce, Pomorzowiczki

Cena wywoławcza:

16 000 zł

10,09 zł/m²

1 586 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Kietrz, Ściborzyce Wielkie

Nieruchomość niezbudowana. Pełny opis Ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 800 zł

6,33 zł/m²

600 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Kietrz, Ściborzyce Wielkie

Cena wywoławcza:

3 800 zł

6,33 zł/m²

600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Kietrz, Ściborzyce Wielkie

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 600 zł

7,88 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Kietrz, Ściborzyce Wielkie

Cena wywoławcza:

12 600 zł

7,88 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Głubczyce, Pomorzowice

...odbędzie się w dniu 26 marca
2026 r. o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Głubczycach
ul. Niepodległości 14 (pokój nr 22). W przetargu mogą brać
udział osoby prawne i osoby fizyczne, jeżeli najpóźniej w dniu 23 marca 2026 r. wniosą jednorazowo
wadium w 700 zł na konto
tut. Urzędu nr 94 10902154
Zaznacza się, iż na dowodzie wpłaty wadium n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 569,50 zł

9,39 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głubczycach
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Głubczyce, Pomorzowice

Cena wywoławcza:

6 569,50 zł

9,39 zł/m²

700 m²

...odbędzie się w dniu 26 marca
ul. Niepodległości 14 (pokój nr 22). W przetargu mogą brać
wadium w 700 zł na konto
tut. Urzędu nr 94 10902154
Zaznacza się, iż na dowodzie wpłaty wadium n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głubczycach
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Głubczyce, Debrzyca

...odbędzie się w dniu 26 marca
2026 r. o godzinie 9.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Głubczycach
ul. Niepodległości 14 (pokój nr 22). W przetargu mogą brać
wadium w 6 000 zł na
konto tut. Urzędu nr 94 10902154
Zaznacza się, iż na dowodzie wpłaty wadium ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 825,11 zł

20,65 zł/m²

2 800 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głubczycach
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Głubczyce, Debrzyca

Cena wywoławcza:

57 825,11 zł

20,65 zł/m²

2 800 m²

...odbędzie się w dniu 26 marca
ul. Niepodległości 14 (pokój nr 22). W przetargu mogą brać
wadium w 6 000 zł na
konto tut. Urzędu nr 94 10902154
Zaznacza się, iż na dowodzie wpłaty wadium ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Głubczycach
Przetarg na dom

głubczycki, gm. Branice, Branice

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Branicach, ul. Słowackiego 3 (I piętro – sala konferencyjna).

W przypadku uczestnictwa w przetargu tylko jednego ze współmałżonków wymagane jest przedłożenie pisemnego oświadczenia woli drugiego małżonka o wyrażeniu zgody na zakup nieruchomości.

W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, jeżeli w ww. terminie wpłacą wadium do kasy tut. Urzędu lub na konto: Gmina Branice BS Namysłów o/Branice Nr 64 8867 0005 2001 0000 0055 0002.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

3 571 zł/m²

70 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Branice
Przetarg na dom

głubczycki, gm. Branice, Branice

Cena wywoławcza:

250 000 zł

3 571 zł/m²

70 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Cena wywoławcza:

61 000 zł

46,82 zł/m²

1 303 m²

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Branice
Przetarg na działkę

głubczycki, gm. Branice, Lewice

Cena wywoławcza:

61 000 zł

46,82 zł/m²

1 303 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Branice
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Kietrz, Wojska Polskiego

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. Wojska Polskiego ***, 48-130 Kietrz, dla której Sąd Rejonowy w Głubczycach IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kochanowskiego 1, Głubczyce, 48-100 Głubczyce) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1G/***/9.

Opis nieruchomości:
lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 322,90 m2 usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 101,00 m2...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

847 060 zł

2 623 zł/m²

323 m²

Termin: 2026-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Kietrz, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

847 060 zł

2 623 zł/m²

323 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Głubczyce, Równe

- nieruchomości położonej przy *** Równe, 48-100 Głubczyce, dla której Sąd Rejonowy w Głubczycach IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kochanowskiego 1, Głubczyce, 48-100 Głubczyce) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1G/***/3.

Opis nieruchomości:
działka gruntu nr ewidencyjny *** o powierzchni 1,4600ha zabudowana trzema budynkami produkcyjnymi, stacją Trafo oraz w części betonowymi komorami silosów z halą namiotową...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

526 667 zł

Termin: 2026-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Głubczyce, Równe

Cena wywoławcza:

526 667 zł

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

głubczycki, gm. Głubczyce, Pomorzowice

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. ***, Pomorzowice, 48-100 Głubczyce, dla której Sąd Rejonowy w Głubczycach IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kochanowskiego 1, Głubczyce, 48-100 Głubczyce) prowadzi księgę wieczystą o numerze OP1G/***/2.

Opis nieruchomości:
działka ewidencyjna nr ***/3 o powierzchni 0,0979 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym piętrowym ze strychem niepodpiwniczonym o powierzchni zabudowy 118,00 m...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

83 250 zł

350 zł/m²

238 m²

Termin: 2026-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

głubczycki, gm. Głubczyce, Pomorzowice

Cena wywoławcza:

83 250 zł

350 zł/m²

238 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                          28
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości