Licytacje komornicze: Łambinowice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy MAŃKOWICE ***, 48-316 ŁAMBINOWICE, dla której SĄD REJONOWY W NYSIE WYDZIAŁ V KSIAG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działka nr ***/1 o pow. 0,1888ha, grunty orne, tereny mieszkaniowe na której posadowiony jest budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej 154,70m², parterowy z poddaszem użytkowym, murowany z pustaków ceramicznych niepodpiwniczony, kryty dachem wielos...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

264 750 zł

1 711 zł/m²

155 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice

Cena wywoławcza:

264 750 zł

1 711 zł/m²

155 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice, Powstańców Śląskich

...pierwsza licytacja :

- spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Powstańców Śląskich ***/***, 48-315 Łambinowice, dla którego SĄD REJONOWY NYSA V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , NYSA, 48-300 NYSA) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego - lokal mieszkalny położony w m-ści Łambinowice przy ul. Powstańców Śląskich ***/***, gm. Łambinowice, powiat nyski, woj. opolskie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

112 012,50 zł

2 348 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice, Powstańców Śląskich

Cena wywoławcza:

112 012,50 zł

2 348 zł/m²

48 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice, Powstańców Śląskich

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Powstańców Śląskich 13/, 48-315 Łambinowice, dla którego Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łambinowicach (adres: ul. Obozowa 58, Łambinowice, 48-315 Łambinowice) prowadzi zbiór o oznaczeniu 0.
Opis nieruchomości:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego - lokal mieszkalny położony w m-ści Łambinowice przy ul. Powstańców Śląskich 13, gm. Łambinowice, powiat nyski, woj. opolskie. Lokal o pow. użyt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

112 012,50 zł

2 348 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice, Powstańców Śląskich

Cena wywoławcza:

112 012,50 zł

2 348 zł/m²

48 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice, Zawadzkiewgo

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy ul. Zawadzkiewgo, 48-316 Łambinowice , dla którego SĄD REJONOWY W NYSIE V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. RYNEK 36C, Nysa, 48-300 NYSA) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Lokala mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość oznaczony numerem 2, położony w wielorodzinnym budynku mieszkalnym ,zlokalizowanym w Łambinowicach ,przy ulicy Zawadzkiego nr 11,gmina Łambinowice, powiat nyski,wo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

53 362,50 zł

1 329 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2022-09-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice, Zawadzkiewgo

Cena wywoławcza:

53 362,50 zł

1 329 zł/m²

40 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice, 1 Maja

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy 1 Maja, 48-316 Łambinowice, dla którego SĄD REJONOWY NYSA V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , NYSA, 48-300 NYSA) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 97 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 72 825,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 9 710,00 zł. Rękojmia powinna ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

72 825 zł

1 618 zł/m²

45 m² 2 pokoje

Termin: 2022-03-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice, 1 Maja

Cena wywoławcza:

72 825 zł

1 618 zł/m²

45 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice, Kolejowa

...pierwsza licytacja

użytkowania wieczystego, którego właścicielem jest *** przy ul. Kolejowa, 48-316 Łambinowice, dla której SĄD REJONOWY W NYSIE V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. RYNEK 36C, Nysa, 48-300 NYSA) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowi zwarty kompleks produkcyjno-biurowy z zapleczem socjalnym o łacznej powierzchni użytkowej 1412,08 m2.Działki posiadają pośredni dostęp do drogi publicznej ulicy Kolejowej poprzez działki gruntow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

695 250 zł

492 zł/m²

1 412 m²

Termin: 2022-01-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice, Kolejowa

Cena wywoławcza:

695 250 zł

492 zł/m²

1 412 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-01-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy , 48-316 Łambinowice, dla której Sąd Rejonowy w Nysie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
prawo własności nieruchomości położonej w Łambinowicach, gmina Łambinowice, w skład której wchodzi działka nr 619/4 arkusz mapy 5, o mieszanym przeznaczeniu o obszarze 197,1729 ha, dla których w Sądzie Rejonowym w Nysie prowadzona jest księga wieczysta Kw nr ***. Jednocześnie zawiadamiam że zgodnie z art 2a...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 923 062,50 zł

2,00 zł/m²

1 971 729 m²

Termin: 2021-09-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

nyski, gm. Łambinowice, Łambinowice

Cena wywoławcza:

3 923 062,50 zł

2,00 zł/m²

1 971 729 m²