Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Nysa

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Nysa, Kolejowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego lokalu użytkowego nr 18 o pow. 145,5 m2, położonego w Nysie przy ul. Kolejowej 2. Lokal składa się z położonych na parterze budynku następujących pomieszczeń:
- kuchni o pow. 57 m2,
- pomieszczenia biurowego 1 o pow. 5 m2,
- pomieszczenia biurowego 2 o pow. 9 m2,
- magazynu o pow. 2,4 m2,
- szatni o pow. 7,4 m2,
- umywalni 1 o pow. 2,1 m2,
- umywalni 2 o pow. 1,8 m2,
- j...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

390 000 zł

2 680 zł/m²

146 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Nysa, Kolejowa

Cena wywoławcza:

390 000 zł

2 680 zł/m²

146 m²

- kuchni o pow. 57 m2,
- pomieszczenia biurowego 1 o pow. 5 m2,
- pomieszczenia biurowego 2 o pow. 9 m2,
- magazynu o pow. 2,4 m2,
- szatni o pow. 7,4 m2,
- umywalni 1 o pow. 2,1 m2,
- umywalni 2 o pow. 1,8 m2,
- j...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Nysa, Jana Koja

BURMISTRZ NYSY

ogłasza II przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w Nysie, obręb Radoszyn,

Powierzchnia

w m2

Cena wywoławcza nieruchomości

1

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w Nysie, obręb Radoszyn, w rejonie ul. Jana Koja

820/10

Lzr-PsIV – 18087 m2

PsIV - 10116 m2

G737...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 270 000 zł

293 zł/m²

28 203 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY NYSA
Przetarg na działkę

Nysa, Jana Koja

Cena wywoławcza:

8 270 000 zł

293 zł/m²

28 203 m²

Powierzchnia

w m2

Cena wywoławcza nieruchomości

1

820/10

Lzr-PsIV – 18087 m2

PsIV - 10116 m2

G737...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY NYSA
Przetarg na mieszkanie

Nysa, W. Pawlik

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Nysie przy ul. W. Pawlik 12/10. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze budynku mieszkalnego, czteropiętrowego, o pow. 48,59 m2.

Mieszkanie składa się z:
- pokoju o pow.10,15 m2
- pokoju o pow. 24,85 m2
- kuchni o pow. 5,45 m2
- łazienki o pow. 2,74 m2
- przedpokoju o pow. 5,4 m2.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3 m2.
Instalacje w lokalu: woda, kanalizacja, gaz, energia elekt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

235 000 zł

4 836 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Nysa, W. Pawlik

Cena wywoławcza:

235 000 zł

4 836 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Mieszkanie składa się z:
- pokoju o pow.10,15 m2
- pokoju o pow. 24,85 m2
- kuchni o pow. 5,45 m2
- łazienki o pow. 2,74 m2
- przedpokoju o pow. 5,4 m2.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3 m2.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

nyski, gm. Nysa, Głębinów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo opolskie, powiat nyski, gmina Nysa, obręb Głębinów, nr działki: 738 o pow. ewid. 0,0665. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0665 w tym w użytkach rolnych (0,0665 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OP1O/00074468/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

162 000 zł

244 zł/m²

665 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nyski, gm. Nysa, Głębinów

Cena wywoławcza:

162 000 zł

244 zł/m²

665 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nyski, gm. Nysa, Głębinów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo opolskie, powiat nyski, gmina Nysa, obręb Głębinów, nr działki: 735 o pow. ewid. 0,0666. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,0666 w tym w użytkach rolnych (0,0666 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr OP1O/00074468/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

162 000 zł

243 zł/m²

666 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nyski, gm. Nysa, Głębinów

Cena wywoławcza:

162 000 zł

243 zł/m²

666 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

Nysa, Mariacka

...odbędzie się w dniu 5 maja 2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Nysie ul. Kolejowa 15, sala nr 200 (II piętro) o godz. 9:30
Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wpłacić na konto Gminy Nysa: ING Bank Śląski
S.A. Nr 34 1050 1504 1000 0022 8890 9431, nie później niż do dnia 29.04.2026 r.
Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek
bankowy Gminy Nysa. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

342 000 zł

3 337 zł/m²

103 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na mieszkanie

Nysa, Mariacka

Cena wywoławcza:

342 000 zł

3 337 zł/m²

103 m² 3 pokoje

bankowy Gminy Nysa. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

BURMISTRZ NYSY
ogłasza kolejne przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w Nysie, obręb Wróblewskiego, w rejonie ul. Kordeckiego.
Opis nieruchomości. położenie:

Położenie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana,
położona w Nysie,
obręb Wróblewskiego,
w rejonie ul. Kordeckiego.

Numer działki

100

Symbol klasoużytku.
Poz. rej.

Bp
G206

Powierzchnia
w m2

838

Cena wywoławcza nieruchomości
170.000,00 zł

Dla wszystkich w/w nieruc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

203 zł/m²

838 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

Cena wywoławcza:

170 000 zł

203 zł/m²

838 m²

Numer działki

100

Symbol klasoużytku.
Poz. rej.

Bp
G206

Powierzchnia
w m2

838

Cena wywoławcza nieruchomości
170.000,00 zł

Dla wszystkich w/w nieruc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa

w Nysie ul. Kolejowa 15, sala nr 200 (II piętro) o godz. 9:00
Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (na wskazaną nieruchomość z podaniem nr działki) należy
wpłacić na konto Gminy Nysa: ING Bank Śląski S.A. Nr 34 1050 1504 1000 0022 8890 9431,
nie później niż do dnia 29 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

191 zł/m²

523 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa

Cena wywoławcza:

100 000 zł

191 zł/m²

523 m²

nie później niż do dnia 29 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Numer działki

99

Symbol klasoużytku.
Poz. rej.

Bp
G206

Powierzchnia
w m2

805

Cena wywoławcza nieruchomości
165.000,00 zł

Dla wszystkich w/w nieruch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 000 zł

205 zł/m²

805 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

Cena wywoławcza:

165 000 zł

205 zł/m²

805 m²

Numer działki

99

Symbol klasoużytku.
Poz. rej.

Bp
G206

Powierzchnia
w m2

805

Cena wywoławcza nieruchomości
165.000,00 zł

Dla wszystkich w/w nieruch...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

BURMISTRZ NYSY
ogłasza kolejne przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych
niezabudowanych, położonych w Nysie, obręb Wróblewskiego, w rejonie ul. Kordeckiego.
Opis nieruchomości. położenie:

Położenie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana,
położona w Nysie,
obręb Wróblewskiego,
w rejonie ul. Kordeckiego.

Numer działki

101

Symbol klasoużytku.
Poz. rej.

Bp
G206

Powierzchnia
w m2

856

Cena wywoławcza nieruchomości
173 000,00 zł

Dla wszystkich w/w nieruc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 000 zł

202 zł/m²

856 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

Cena wywoławcza:

173 000 zł

202 zł/m²

856 m²

Numer działki

101

Symbol klasoużytku.
Poz. rej.

Bp
G206

Powierzchnia
w m2

856

Cena wywoławcza nieruchomości
173 000,00 zł

Dla wszystkich w/w nieruc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa

Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu
ul. Sztabowa 32, 50-984 Wrocław
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej
nieruchomości gruntowej będącej w zasobie Agencji Mienia Wojskowego

i budynków

Działka nr 488,
obreb 0006
Wróblews...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

318 100 zł

125 zł/m²

2 554 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Nysa

Cena wywoławcza:

318 100 zł

125 zł/m²

2 554 m²

ul. Sztabowa 32, 50-984 Wrocław

i budynków

Działka nr 488,
obreb 0006
Wróblews...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Nysa

ul. Sztabowa 32, 50-984 Wrocław

głasza piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości
gruntowej będącej w zasobie Agencji Mienia Wojskowego
Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość ujęta w wykazie nr 28/2025 ogłoszonym w siedzibie Oddziatu
Regionalnego AMW we Wrocławiu przy ul. Sztabowej 32 i w budynku OR AMW we Wrocławiu
przy ul. Zwycięskiej 39 w dniach od 19.05.2025 roku do dnia 09.06.2025 roku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

126 zł/m²

436 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Nysa

Cena wywoławcza:

55 000 zł

126 zł/m²

436 m²

ul. Sztabowa 32, 50-984 Wrocław

gruntowej będącej w zasobie Agencji Mienia Wojskowego
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Licytacja komornicza mieszkania

Nysa, JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

Lokal mieszkalny składający się z 2 pokoi, kuchni, łazinki z WC przedpokoju, piwnicy (pow. 4,20m2), o pow. 38,7500m2, udział 11/1000 we współwłasności nieruchomości wspólnej obejmującej działkę nr ***/***, arkusz mapy 43 o obsz. 0,2560ha, KW *** – wspólność ustawowa majątkowa małżeńska.

***Adres nieruchomości***
JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO ***/***, 48-303 NYSA, poczta NYSA

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***D...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

145 125 zł

3 745 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Nysa, JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO

Cena wywoławcza:

145 125 zł

3 745 zł/m²

39 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

***Adres nieruchomości***
JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO ***/***, 48-303 NYSA, poczta NYSA

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***D...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Nysa, JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

Lokal mieszkalny składający się z 2 pokoi, kuchni, łazinki z WC przedpokoju, piwnicy (pow. 4,20m2), o pow. 38,7500m2, udział 11/1000 we współwłasności nieruchomości wspólnej obejmującej działkę nr ***/***, arkusz mapy 43 o obsz. 0,2560ha KW *** – wspólność ustawowa majątkowa małżeńska.

***Adres nieruchomości***
JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO ***/***, 48-303 NYSA, poczta NYSA

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dl...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

145 125 zł

3 745 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Nysa, JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO

Cena wywoławcza:

145 125 zł

3 745 zł/m²

39 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

***Adres nieruchomości***
JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO ***/***, 48-303 NYSA, poczta NYSA

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dl...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Nysa

...odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nysie ul. Kolejowa 15, sala nr 200 (II piętro) o godz. 10:00

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (na wskazaną nieruchomość z podaniem położenia i nr działki) należy wpłacić na konto Gminy Nysa: ING Bank Śląski S.A. Nr 34 1050 1504 1000 0022 8890 9431, nie później niż do dnia 13 kwietnia 2026 r.

Ogłoszenie zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Nysie, zamieszczone na stronie internetowej Urzędu M...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 145 000 zł

314 zł/m²

13 193 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY NYSA
Przetarg na działkę

Nysa

Cena wywoławcza:

4 145 000 zł

314 zł/m²

13 193 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
URZĄD GMINY NYSA
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości