Przetargi Urzędów Miast: podkarpackie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Przemyśl, Bolesława Chrobrego

...odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2026 r. (środa) o godzinie 9:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19. Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. _w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości_ (Dz. U. z 2021 r., poz. 2213).
*** Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium. Ustala się wadium do kolejnego przetargu w kwocie 7 500,00 zł (słownie: si...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 000 zł

118 zł/m²

637 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Przetarg na działkę

Przemyśl, Bolesława Chrobrego

Cena wywoławcza:

75 000 zł

118 zł/m²

637 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Przetarg na działkę

Sanok, Zielna

BURMISTRZ MIASTA SANOKA
Ogłasza trzecie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasta Sanoka

I. Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej przy ul. Zielnej w Sanoku, obręb Posada, oznaczonej jako działka nr 668/23 o pow. 0.1269 ha, objętej księgą wieczystą nr KS1S/00056043/0. Dział III i IV jest wolny od wpisów (obciążeń).

Cena wywoławcza – 137 000,00 zł netto Wadium – 13 700,00 zł Minimalne postąpi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

137 000 zł

108 zł/m²

1 269 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Zielna

Cena wywoławcza:

137 000 zł

108 zł/m²

1 269 m²

BURMISTRZ MIASTA SANOKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Zielna

BURMISTRZ MIASTA SANOKA

II. Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej przy ul. Zielnej w Sanoku, obręb Posada, oznaczonej jako działka nr 668/24 o pow. 0.0914 ha, objętej księgą wieczystą nr KS1S/00056043/0. Dział III i IV jest wolny od wpisów (obciążeń).

Cena wywoławcza – 99 000,00 zł netto Wadium – 9 900,00 zł Minimalne postąpien...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 000 zł

108 zł/m²

914 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Zielna

Cena wywoławcza:

99 000 zł

108 zł/m²

914 m²

BURMISTRZ MIASTA SANOKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Zielna

BURMISTRZ MIASTA SANOKA

III. Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej przy ul. Zielnej w Sanoku, obręb Posada, oznaczonej jako działka nr 668/25 o pow. 0.0906 ha, objętej księgą wieczystą nr KS1S/00056043/0. Dział III i IV jest wolny od wpisów (obciążeń).

Cena wywoławcza – 128 000,00 zł netto Wadium – 12 800,00 zł Minimalne postąp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 000 zł

141 zł/m²

906 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Zielna

Cena wywoławcza:

128 000 zł

141 zł/m²

906 m²

BURMISTRZ MIASTA SANOKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Zielna

BURMISTRZ MIASTA SANOKA

IV. Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej przy ul. Zielnej w Sanoku, obręb Posada, oznaczonej jako działka nr 668/26 o pow. 0.0907 ha, objętej księgą wieczystą nr KS1S/00056043/0. Dział III i IV jest wolny od wpisów (obciążeń).

Cena wywoławcza – 140 000,00 zł netto Wadium – 14 000,00 zł Minimalne postąpi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

154 zł/m²

907 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Zielna

Cena wywoławcza:

140 000 zł

154 zł/m²

907 m²

BURMISTRZ MIASTA SANOKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Zielna

BURMISTRZ MIASTA SANOKA

V. Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej przy ul. Zielnej w Sanoku, obręb Posada, oznaczonej jako działka nr 668/29 o pow. 0.1285 ha, objętej księgą wieczystą nr KS1S/00056043/0. Dział III i IV jest wolny od wpisów (obciążeń).

Cena wywoławcza – 140 000,00 zł netto Wadium – 14 000,00 zł Minimalne postąpie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

109 zł/m²

1 285 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Zielna

Cena wywoławcza:

140 000 zł

109 zł/m²

1 285 m²

BURMISTRZ MIASTA SANOKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Baranów Sandomierski

...odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim przy
ulicy Gen. Leopolda Okulickiego 1 /sala narad/w dniu 23.04.2026r. o godz. 1000.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w formie pieniężnej
w wysokości 5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) na konto Urzędu Miasta i Gminy
Baranów Sandomierski - Bank Spółdzielczy Tarnobrzeg o/ Baranów Sandomierski
nr 90 9434 1067 2004 1400 0130 0010 – w terminie do dnia 20.04.2026r. Za dzień wpłaty
wadium należy uzn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 680 zł

40,00 zł/m²

1 192 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
Przetarg na działkę

Baranów Sandomierski

Cena wywoławcza:

47 680 zł

40,00 zł/m²

1 192 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
Przetarg na obiekt / lokal

tarnobrzeski, gm. Baranów Sandomierski, Dąbrowica

...odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim przy ulicy
Gen. Leopolda Okulickiego 1 /sala narad/w dniu 23.04.2026r. o godz. 1100.

w wysokości 10 000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych) na konto Urzędu Miasta i Gminy
nr 90 9434 1067 2004 1400 0130 0010 - w terminie do dnia 20.04.2026r. Za dzień wpłaty
wadium należ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 500 zł

697 zł/m²

282 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
Przetarg na obiekt / lokal

tarnobrzeski, gm. Baranów Sandomierski, Dąbrowica

Cena wywoławcza:

196 500 zł

697 zł/m²

282 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Przysietnica

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 r. o godzinie 11.00.
w budynku Urzędu Miejskiego w Brzozowie pok. Nr 215, II piętro.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w terminie
do dnia 15 kwietnia 2026 r. przelewem na rachunek Gminy Brzozów
Nr 86 1020 4391 0000 6502 0171 7776 PKO Bank Polski SA Oddział
w Brzozowie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 100 zł

4,37 zł/m²

3 228 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzozowie
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Przysietnica

Cena wywoławcza:

14 100 zł

4,37 zł/m²

3 228 m²

w Brzozowie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzozowie
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Przysietnica

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 r. o godzinie 10.00.
w Brzozowie....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 zł

5,95 zł/m²

672 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzozowie
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Przysietnica

Cena wywoławcza:

4 000 zł

5,95 zł/m²

672 m²

w Brzozowie....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzozowie
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Stara Wieś

...odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2026 r. o godzinie 09.00.
w Brzozowie....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 300 zł

4,68 zł/m²

1 559 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzozowie
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Brzozów, Stara Wieś

Cena wywoławcza:

7 300 zł

4,68 zł/m²

1 559 m²

w Brzozowie....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzozowie
Przetarg na działkę

Sanok, Ustrzycka

BURMISTRZ MIASTA SANOKA
ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność
Gminy Miasta Sanoka

I. Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Sanoku, przy ul. Ustrzyckiej, obręb Posada, oznaczonej jako działka nr 3473 o pow. 0.1098 ha, objętej księgą wieczystą nr KS1S/00013010/7.
Dział III księgi wieczystej nr KS1S/00013010/7 zawiera wpisy nie dotyczące działki będącej przedmiotem przetargu.
Dział IV księgi wi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 000 zł

157 zł/m²

1 098 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Ustrzycka

Cena wywoławcza:

172 000 zł

157 zł/m²

1 098 m²

BURMISTRZ MIASTA SANOKA
Gminy Miasta Sanoka

Dział IV księgi wi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Ustrzycka

BURMISTRZ MIASTA SANOKA
Gminy Miasta Sanoka

II. Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Sanoku, przy ul. Ustrzyckiej, obręb Posada, oznaczonej jako działka nr 3475 o pow. 0.1050 ha, objętej księgą wieczystą nr KS1S/00063312/9.
Dział III księgi wieczystej nr KS1S/00063312/9 zawiera wpisy nie dotyczące działki będącej przedmiotem przetargu.
Dział IV księgi w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

164 500 zł

157 zł/m²

1 050 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Ustrzycka

Cena wywoławcza:

164 500 zł

157 zł/m²

1 050 m²

BURMISTRZ MIASTA SANOKA
Gminy Miasta Sanoka

Dział IV księgi w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Okulickiego

BURMISTRZ MIASTA SANOKA
Ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasta Sanoka

I. Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej przy ul. Okulickiego w Sanoku, obręb Dąbrówka, oznaczonej jako działka nr 1342/2 o pow. 0.6438 ha, objętej księgą wieczystą nr KS1S/00035714/2.
Dział III księgi wieczystej nr KS1S/00035714/2 zawiera wpisy:
Lp.1, rodzaj wpisu: ograniczone prawo rzeczowe, treść wpisu: ustano...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

755 000 zł

117 zł/m²

6 438 m²

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Okulickiego

Cena wywoławcza:

755 000 zł

117 zł/m²

6 438 m²

BURMISTRZ MIASTA SANOKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Okulickiego

BURMISTRZ MIASTA SANOKA

II. Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej przy ul. Okulickiego w Sanoku, obręb Dąbrówka, oznaczonej jako działka nr 2664 o pow. 0.8135 ha, objętej księgą wieczystą nr KS1S/00058586/2. Dział III i IV jest wolny od wpisów (obciążeń).

Cena wywoławcza – 600 000,00 zł netto Wadium – 60 000,00 zł Minimalne postąpienie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

73,76 zł/m²

8 135 m²

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
Przetarg na działkę

Sanok, Okulickiego

Cena wywoławcza:

600 000 zł

73,76 zł/m²

8 135 m²

BURMISTRZ MIASTA SANOKA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sanok
1                         90
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości