Przetargi nieruchomości: jarosławski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Jarosław, Batalionów Chłopskich

...odbędzie się dnia 14 września 2023 r. o godz. 11:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, III piętro, pokój nr 40. 9. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych. 10. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upływe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 025 zł

89,67 zł/m²

1 517 m²

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław, Batalionów Chłopskich

Cena wywoławcza:

136 025 zł

89,67 zł/m²

1 517 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 6 września 2023 r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro (sala narad).

10. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych.

11. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upływe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 913 zł

36,58 zł/m²

681 m²

Termin: 2023-09-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

24 913 zł

36,58 zł/m²

681 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 5 września 2023 r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro (sala narad).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

353 650 zł

98,40 zł/m²

3 594 m²

Termin: 2023-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

353 650 zł

98,40 zł/m²

3 594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 5 września 2023 r. o godz. 11:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, III piętro, pokój nr 40.

11. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

306 381 zł

234 zł/m²

1 311 m²

Termin: 2023-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

306 381 zł

234 zł/m²

1 311 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 30 sierpnia 2023 r. o godz. 0900 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro (sala narad).

9. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych.

10. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upływe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 209 729 zł

98,40 zł/m²

12 294 m²

Termin: 2023-08-30

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

1 209 729 zł

98,40 zł/m²

12 294 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-30

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 30 sierpnia 2023 r. o godz. 0900 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro (sala narad). 9. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych. 10. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upływem ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 209 730 zł

98,40 zł/m²

12 294 m²

Termin: 2023-08-30

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

1 209 730 zł

98,40 zł/m²

12 294 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-30

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Jarosław, Makowisko

WÓJT GMINY JAROSŁAW OGŁASZA

I - nieograniczony przetarg ustny w dniu 29.08.2023 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Jarosław, ul. Piekarska 5, pok. Nr 19, II piętro

na sprzedaż nieruchomości budowlanej niezabudowanej, położonej w obrębie MAKOWISKO o pow. 7,4805 ha w skład której wchodzą działki oznaczone w operacie ewidencji gruntów jako działka nr 237 o pow. 5,2639 ha i działka nr 236/2 o pow. 2,2166 ha – uwidocznione w KW PR1J/00055650/5 – wg Miejscowego Planu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 088 000 zł

68,02 zł/m²

74 805 m²

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Jarosław
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Jarosław, Makowisko

Cena wywoławcza:

5 088 000 zł

68,02 zł/m²

74 805 m²

WÓJT GMINY JAROSŁAW OGŁASZA

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław, Obręb 3

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Jarosław, obręb Jarosław Obręb 3 działka nr: 1040/2 o pow. ewid. 0.1392. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1392 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,1392 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00010098/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 520 zł

33,42 zł/m²

1 392 m²

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Obręb 3

Cena wywoławcza:

46 520 zł

33,42 zł/m²

1 392 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Pruchnik, Rozbórz Długi

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Pruchnik, obręb Rozbórz Długi działka nr: 700 o pow. ewid. 0.2332. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2332 ha, w tym w użytkach (N/N - 0,2332 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00081618/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 810 zł

2,92 zł/m²

2 332 m²

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Pruchnik, Rozbórz Długi

Cena wywoławcza:

6 810 zł

2,92 zł/m²

2 332 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Obręb 3

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Jarosław, obręb Jarosław Obręb 3 działka nr: 1002 o pow. ewid. 0.2495. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2495 ha, w tym w użytkach (PsIII/Ps - 0,2495 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00087443/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 280 zł

27,77 zł/m²

2 495 m²

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Obręb 3

Cena wywoławcza:

69 280 zł

27,77 zł/m²

2 495 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Obręb 3

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Jarosław, obręb Jarosław Obręb 3 działka nr: 1771 o pow. ewid. 0.1423. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1423 ha, w tym w użytkach (RII/R - 0,1157 ha; LzIV/Lz - 0,0266 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00087443/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 610 zł

4,65 zł/m²

1 423 m²

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Obręb 3

Cena wywoławcza:

6 610 zł

4,65 zł/m²

1 423 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Jarosław, Surochów

Nieruchomość w części nierolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Jarosław, obręb Surochów działka nr: 227 o pow. ewid. 0.6342. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6342 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,4174 ha; PsIV/Ps - 0,2168 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00017553/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

265 750 zł

41,90 zł/m²

6 342 m²

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Jarosław, Surochów

Cena wywoławcza:

265 750 zł

41,90 zł/m²

6 342 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radymno, Młyny

Przedmiotem sprzedaży będzie 1 nieruchomość nierolna, niezabudowana.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 171 000 zł

54,70 zł/m²

76 256 m²

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radymno, Młyny

Cena wywoławcza:

4 171 000 zł

54,70 zł/m²

76 256 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

Radymno, Zamknięta

...odbędzie się dnia 11 sierpnia 2023 roku o godzinie 12:00

w siedzibie Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20.

Pierwszy przetarg przeprowadzony został dnia 24 marca 2023 roku, drugi dnia 8 maja 2023 roku, trzeci dnia 12 czerwca 2023 roku i z uwagi na brak oferentów zakończyły się one wynikiem negatywnym.

Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług (tj. Dz.U.2022.931 z późn. zm.) obrót nieruchomością stanowiącą przedmiot przetargu podl...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

2 465 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Termin: 2023-08-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na dom

Radymno, Zamknięta

Cena wywoławcza:

160 000 zł

2 465 zł/m²

65 m² 3 pokoje

...odbędzie się dnia 11 sierpnia 2023 roku o godzinie 12:00

w siedzibie Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na działkę

Radymno

...odbędzie się dnia 4 sierpnia 2023 roku o godzinie 12:00

w siedzibie Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20.

Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 9 ustawy z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług (tj. Dz.U.2022.931 z późn. zm.) obrót nieruchomością stanowiącą przedmiot przetargu podlega zwolnieniu z podatku VAT.

W przetargu mogą wziąć udział osoby fizyczne lub prawne, które wpłacą w terminie do dnia 31 lipca 2023 roku wadium w kwocie 10.000,- zł. (słownie złotych: dziesięć tys...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

99,15 zł/m²

706 m²

Termin: 2023-08-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na działkę

Radymno

Cena wywoławcza:

70 000 zł

99,15 zł/m²

706 m²

...odbędzie się dnia 4 sierpnia 2023 roku o godzinie 12:00

w siedzibie Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
1                         69
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości