Przetargi nieruchomości: jarosławski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Rokietnica, obręb Rokietnica działki nr: 2513/54 o pow. ewid. 0.0100, nr: 2513/51 o pow. ewid. 0.0100, nr: 2513/52 o pow. ewid. 0.0800, nr: 2513/55 o pow. ewid. 0.1300, nr: 2513/58 o pow. ewid. 0.1600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3900 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,3900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00033249/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 310 zł

34,44 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2023-07-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Cena wywoławcza:

134 310 zł

34,44 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radymno, Młyny

Przedmiotem sprzedaży będzie 1 nieruchomość nierolna, niezabudowana.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 171 000 zł

54,70 zł/m²

76 256 m²

Termin: 2023-07-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Radymno, Młyny

Cena wywoławcza:

4 171 000 zł

54,70 zł/m²

76 256 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 20 lipca 2023 r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro (sala narad).

9. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych .

10. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upływem ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 100 zł

57,04 zł/m²

931 m²

Termin: 2023-07-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

53 100 zł

57,04 zł/m²

931 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 20 lipca 2023 r. o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro (sala narad).

10. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upływem 3...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

146 480 zł

120 zł/m²

1 221 m²

Termin: 2023-07-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

146 480 zł

120 zł/m²

1 221 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 19 lipca 2023 r. o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro (sala narad).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

149 720 zł

120 zł/m²

1 248 m²

Termin: 2023-07-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

149 720 zł

120 zł/m²

1 248 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 19 lipca 2023 r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro (sala narad).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

146 360 zł

120 zł/m²

1 220 m²

Termin: 2023-07-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

146 360 zł

120 zł/m²

1 220 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 18 lipca 2023 r. o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro.

9. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych.

10. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upływem 3 dni od dnia o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 434 zł

65,76 zł/m²

402 m²

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

26 434 zł

65,76 zł/m²

402 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 6 lipca 2023 r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, III piętro, pokój nr 32.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

306 381 zł

234 zł/m²

1 311 m²

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

306 381 zł

234 zł/m²

1 311 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław, Grodziszczańska

...odbędzie się dnia 5 lipca 2023 r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, III piętro, pokój nr 31.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 200 zł

150 zł/m²

908 m²

Termin: 2023-07-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław, Grodziszczańska

Cena wywoławcza:

136 200 zł

150 zł/m²

908 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 5 lipca 2022 r. o godz. 11:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro (sala narad).

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

353 650 zł

98,40 zł/m²

3 594 m²

Termin: 2023-07-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

353 650 zł

98,40 zł/m²

3 594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na obiekt / lokal

Radymno, Młyny

Przedmiotem sprzedaży będzie 1 nieruchomość niezabudowana.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 171 000 zł

54,70 zł/m²

76 256 m²

Termin: 2023-06-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Radymno, Młyny

Cena wywoławcza:

4 171 000 zł

54,70 zł/m²

76 256 m²

Przedmiotem sprzedaży będzie 1 nieruchomość niezabudowana.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Pruchnik, Świebodna

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt V GUp 303/19 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości :

*** prawa własności nieruchomości gruntowej, położonej w Świebodnej, gmina Pruchnik, składającej się z działki nr 400 o pow. 1,0461 ha, dla której Sąd Rejonowy w Jarosławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr ***, za cenę nie niższą niż 75% ceny oszacowania, tj. 16.500,00 zł (słownie: szesnaście tysi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 500 zł

1,58 zł/m²

10 461 m²

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Pruchnik, Świebodna

Cena wywoławcza:

16 500 zł

1,58 zł/m²

10 461 m²

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na dom

jarosławski, Bandurskiego

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt V GUp 303/19 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości udziału w wysokości ¼ prawa własności w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem jednorodzinnym, położonej przy ul. Bandurskiego w Jarosławiu, oznaczonej jako działka nr 789/3 pow. 0,0628 ha, dla której Sąd Rejonowy w Jarosławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr ***, za cenę nie niższą niż 75% ceny o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 513 zł

368 zł/m²

186 m² 5 pokoi

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na dom

jarosławski, Bandurskiego

Cena wywoławcza:

68 513 zł

368 zł/m²

186 m² 5 pokoi

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na obiekt / lokal

jarosławski, gm. Pruchnik, Hawłowice

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ
Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt V GUp 303/19 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości udziału w wysokości ¼ prawa własności w nieruchomości gruntowej składającej się z działki nr 126 o pow. 4,7869 ha położonej w miejscowości Hawłowice, obręb Hawłowice, gmina Pruchnik, zabudowanej budynkiem stajni z cz. biuro-socjalną, budynkiem stajni II, budynkiem wychowu drobiu i innymi budynkami gospodarczymi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 750 zł

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
Syndyk Marek Nowak
Przetarg na obiekt / lokal

jarosławski, gm. Pruchnik, Hawłowice

Cena wywoławcza:

117 750 zł

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ