Przetargi nieruchomości: jarosławski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

Jarosław, 3 maja 114

BEST S.A. działając w imieniu BEST I Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego z/s w Gdyni (Fundusz), wierzyciela hipotecznego przedmiotowej nieruchomości (nasz znak: 1366578) INFORMUJE O MOŻLIWOŚCI ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE LICYTACJI KOMORNICZEJ I termin licytacji wyznaczony na dzień 23-05-2023 r. o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 11 w sali nr 8 . Prowadzący sprawę: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jarosławiu Adrianna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 400 zł

1 826 zł/m²

54 m² 3 pokoje

Termin: 2023-05-23

Organizator przetargu:
BEST S.A.
Przetarg na dom

Jarosław, 3 maja 114

Cena wywoławcza:

98 400 zł

1 826 zł/m²

54 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-23

Organizator przetargu:
BEST S.A.
Przetarg na dom

Jarosław, 3 Maja

BEST S.A. działając w imieniu BEST I Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego z/s w Gdyni (Fundusz), wierzyciela hipotecznego przedmiotowej nieruchomości (nasz znak: 1366578)

INFORMUJE O MOŻLIWOŚCI ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE LICYTACJI KOMORNICZEJ

I termin licytacji wyznaczony na dzień 23-05-2023 r. o godz. 10:00
w Sądzie Rejonowym w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 11 w sali nr 8 .

Prowadzący sprawę:
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Jarosławiu Adria...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 400 zł

1 826 zł/m²

54 m² 3 pokoje

Termin: 2023-05-23

Organizator przetargu:
BEST S.A.
Przetarg na dom

Jarosław, 3 Maja

Cena wywoławcza:

98 400 zł

1 826 zł/m²

54 m² 3 pokoje

Prowadzący sprawę:
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Jarosławiu Adria...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-23

Organizator przetargu:
BEST S.A.
Przetarg na dom

Radymno

...odbędzie się dnia 8 maja 2023 roku o godzinie 12:00 w siedzibie

Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20.

Pierwszy przetarg przeprowadzony został dnia 24 marca 2023 roku o godzinie 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20 w Radymnie i z uwagi na brak oferentów zakończył się wynikiem negatywnym.

Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 11 marca 2004 roku o podatku od towarów i usług (tj. Dz.U.2022.931 z późn. zm.) obrót nieruchomością stanowiącą przedmiot p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

2 465 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Termin: 2023-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na dom

Radymno

Cena wywoławcza:

160 000 zł

2 465 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20.

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na działkę

Jarosław, Surochów

Przedmiotem sprzedaży będzie 1 nieruchomość nierolna, niezabudowana.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

332 180 zł

52,38 zł/m²

6 342 m²

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Surochów

Cena wywoławcza:

332 180 zł

52,38 zł/m²

6 342 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, -miasto Obręb 1

Przedmiotem sprzedaży będą 4 nieruchomości rolne, niezabudowane.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 340 zł

36,94 zł/m²

5 018 m²

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, -miasto Obręb 1

Cena wywoławcza:

185 340 zł

36,94 zł/m²

5 018 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Korzenica

Przedmiotem sprzedaży będą 3 nieruchomości nierolne, niezabudowane.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

313 000 zł

29,91 zł/m²

10 465 m²

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Korzenica

Cena wywoławcza:

313 000 zł

29,91 zł/m²

10 465 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Manasterz

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 160 zł

20,43 zł/m²

2 700 m²

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Manasterz

Cena wywoławcza:

55 160 zł

20,43 zł/m²

2 700 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, -miasto Obręb 3

Przedmiotem sprzedaży będzie 1 nieruchomość rolna, niezabudowana.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 260 zł

5,80 zł/m²

1 423 m²

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, -miasto Obręb 3

Cena wywoławcza:

8 260 zł

5,80 zł/m²

1 423 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Pruchnik, Rozbórz Długi

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 720 zł

4,17 zł/m²

2 332 m²

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Pruchnik, Rozbórz Długi

Cena wywoławcza:

9 720 zł

4,17 zł/m²

2 332 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Cetula

Przedmiotem sprzedaży będą 2 nieruchomości rolne, niezabudowane.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 290 zł

3,56 zł/m²

8 800 m²

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Cetula

Cena wywoławcza:

31 290 zł

3,56 zł/m²

8 800 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

256 820 zł

37,22 zł/m²

6 900 m²

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Cena wywoławcza:

256 820 zł

37,22 zł/m²

6 900 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 160 zł

42,90 zł/m²

400 m²

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Cena wywoławcza:

17 160 zł

42,90 zł/m²

400 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Korzenica

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 750 zł

3,87 zł/m²

970 m²

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Korzenica

Cena wywoławcza:

3 750 zł

3,87 zł/m²

970 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Czerniawka

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 570 zł

22,33 zł/m²

1 145 m²

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Laszki, Czerniawka

Cena wywoławcza:

25 570 zł

22,33 zł/m²

1 145 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Cetula

Przedmiotem sprzedaży będą 4 nieruchomości nierolne, niezabudowane.

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

206 070 zł

21,47 zł/m²

9 600 m²

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Wiązownica, Cetula

Cena wywoławcza:

206 070 zł

21,47 zł/m²

9 600 m²

Pełna treść ogłoszenia podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-26

Organizator przetargu:
KOWR
1                         69
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości