Przetargi nieruchomości: jarosławski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Jarosław, Sienkiewicza

...odbędzie się W DNIU 05 LISTOPADA 2025 ROKU O GODZ. 10:00 W SIEDZIBIE SPÓŁDZIELNI.

WARUNKIEM UCZESTNICTWA W PRZETARGU JEST WPŁACENIE WADIUM NA RACHUNEK BANKOWY NR 56 9096 0004 2001 0053 9308 0002 BANK SPÓŁDZIELCZY W JAROSŁAWIU (Z DOPISKIEM – WADIUM SIENKIEWICZA 6/9) NAJPÓŹNIEJ DO DNIA 31 PAŹDZIERNIKA 2025 ROKU.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

203 022 zł

5 428 zł/m²

37 m² 1 pokój

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu
Przetarg na mieszkanie

Jarosław, Sienkiewicza

Cena wywoławcza:

203 022 zł

5 428 zł/m²

37 m² 1 pokój

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu
Przetarg na działkę

Jarosław, Tuczempy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Jarosław, obręb Tuczempy działki nr: 2884/1 o pow. ewid. 0.0160, nr: 2884/2 o pow. ewid. 0.0108. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0268 ha, w tym w użytkach (ŁII/Ł - 0,0268 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00082027/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 440 zł

12,84 zł/m²

268 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Tuczempy

Cena wywoławcza:

3 440 zł

12,84 zł/m²

268 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Tuczempy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Jarosław, obręb Tuczempy działka nr: 3033/2 o pow. ewid. 0.0362. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0362 ha, w tym w użytkach (RII/R - 0,0362 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00082027/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 970 zł

10,97 zł/m²

362 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Tuczempy

Cena wywoławcza:

3 970 zł

10,97 zł/m²

362 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Tuczempy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Jarosław, obręb Tuczempy działki nr: 3066/5 o pow. ewid. 0.0041, nr: 3066/4 o pow. ewid. 0.0235. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0276 ha, w tym w użytkach (RII/R - 0,0276 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00082027/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 120 zł

11,30 zł/m²

276 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Tuczempy

Cena wywoławcza:

3 120 zł

11,30 zł/m²

276 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Tuczempy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo PODKARPACKIE, powiat jarosławski, gmina Jarosław, obręb Tuczempy działka nr: 3002/1 o pow. ewid. 0.0388. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0388 ha, w tym w użytkach (ŁII/Ł - 0,0388 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PR1J/00082027/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 690 zł

12,09 zł/m²

388 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jarosław, Tuczempy

Cena wywoławcza:

4 690 zł

12,09 zł/m²

388 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Radymno

...odbędzie się dnia 20 października 2025 roku o godzinie 1200 w siedzibie Urzędu Miasta Radymna przy ulicy Lwowskiej 20 w Radymnie.

W przetargu mogą wziąć udział osoby fizyczne lub prawne, które wpłacą w terminie do dnia 15 października 2025 roku wadium w kwocie 10.000,- zł. (słownie złotych: dziesięć tysięcy) bezpośrednio na konto Nr 71XXXXX000XXXXX372 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna oraz spełnią wszystkie warunki podane w niniejszym ogłoszeniu.

Za datę wpłaty wadium...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 359 zł

1 824 zł/m²

65 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na obiekt / lokal

Radymno

Cena wywoławcza:

118 359 zł

1 824 zł/m²

65 m² 1 pokój

Za datę wpłaty wadium...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Radymno
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 15 października 2025 r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, III piętro, pokój nr 40.

10. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych.

11. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

24,29 zł/m²

1 235 m²

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

30 000 zł

24,29 zł/m²

1 235 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Radymno, Sośnica

...odbędzie się w dniu 09 października 2025r. o godz. 09:00, w Urzędzie Gminy
Radymno, ul. Lwowska 38 - II piętro pokój nr 25.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu do dnia
03 października 2025r. przelewem na konto Gminy nr 54 9107 0007 2001 0002 7052 0010 lub
w kasie tutejszego Urzędu Gminy Radymno. W tytule przelewu należy wpisać,,numer działki,
obręb oraz dane uczestnika przetargu". Za datę wpłaty uznaje się datę wpływu środków na
rachunek bankowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 510 zł

31,39 zł/m²

1 450 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Radymno
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Radymno, Sośnica

Cena wywoławcza:

45 510 zł

31,39 zł/m²

1 450 m²

Radymno, ul. Lwowska 38 - II piętro pokój nr 25.
rachunek bankowy....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Radymno
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Radymno, Duńkowice

...odbędzie się w dniu 09 października 2025r. o godz. 10:00, w Urzędzie Gminy
Radymno, ul. Lwowska 38 – II piętro pokój nr 25.
w kasie tutejszego Urzędu Gminy Radymno. W tytule przelewu należy wpisać ,„numer działki,
rachunek bankowy.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 110 zł

3,65 zł/m²

11 814 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Radymno
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Radymno, Duńkowice

Cena wywoławcza:

43 110 zł

3,65 zł/m²

11 814 m²

Radymno, ul. Lwowska 38 – II piętro pokój nr 25.
rachunek bankowy.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Radymno
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 9 października 2025 r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, III piętro, pokój nr 40.

9. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych.

10. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed up...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

89,29 zł/m²

224 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

20 000 zł

89,29 zł/m²

224 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 8 października 2025 r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro, sala narad.

9. O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych .

10. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

487 080 zł

492 zł/m²

990 m²

Termin: 2025-10-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

487 080 zł

492 zł/m²

990 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na dom

Jarosław

...odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (02.10.2025 r.).
Kwota postąpienia została określona dla każdego przedmiotu przetargu odrębnie oraz pozostała wskazana w regulaminie.
7. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie wyznaczonym przez Spółkę, nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia rozstrzygnięcia przetargu.
8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Wszelkie informacje na temat nieruchomości objętych niniejszy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

542 000 zł

2 930 zł/m²

185 m² 5 pokoi

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Jarosław

Cena wywoławcza:

542 000 zł

2 930 zł/m²

185 m² 5 pokoi

8. Koszty transakcyjne sprzedaży ponosi wyłącznie nabywca.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 1 października 2025 r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro, sala narad.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 968 000 zł

85,08 zł/m²

23 131 m²

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

1 968 000 zł

85,08 zł/m²

23 131 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

...odbędzie się dnia 1 października 2025 r. o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, II piętro, sala narad.

10. Wadium wygrywającego przetarg, zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia ustalonej w przetargu. Wadia pozostałych uczestników przetargu zwrócone zostaną nie później niż przed upływ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

615 000 zł

146 zł/m²

4 206 m²

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

Jarosław

Cena wywoławcza:

615 000 zł

146 zł/m²

4 206 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jarosław
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

INFORMACJA O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości*** w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt RZ1Z/GUp-s/155/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości:

1) Prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej oznaczonej jako działki ewidencyjne numer ***/9 o łącznej powierzchni 0,06 ha położonej w Rokietnicy, powiat jarosławski, województwo podkarpackie, dla której Sąd Rejonowy w Jarosławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW ***. Syndyk dokona w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 400 zł

4,00 zł/m²

600 m²

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

jarosławski, gm. Rokietnica, Rokietnica

Cena wywoławcza:

2 400 zł

4,00 zł/m²

600 m²

INFORMACJA O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         69
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości