Przetargi nieruchomości: Osobnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 8 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
 Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 270 zł

7,09 zł/m²

14 708 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

Cena wywoławcza:

104 270 zł

7,09 zł/m²

14 708 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

...odbędzie się w dniu 23.04.2026 r. o godz. 1100 w siedzibie Urzępп
Gminy w Jaśle ul. Słowackiego 4, pokój 110.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w kwocie 5 000, 00 zł.
Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Gminy w Jaśle w ING Bank Śląski Oddział Jasło, nr konta
59 1050 1458 1000 0022 7740 8312 w takim terminie by wpłynęło na konto Urzędu najpóźniej w dniu
17.04.2026 r. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Urzędu Gminy.
W...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 620 zł

20,78 zł/m²

2 388 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Jasło
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

Cena wywoławcza:

49 620 zł

20,78 zł/m²

2 388 m²

Gminy w Jaśle ul. Słowackiego 4, pokój 110.
W...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Jasło
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

...odbędzie się w dniu 23.04.2026 r. o godz. 1000 w siedzibie Urzędu
Gminy w Jaśle ul. Słowackiego 4, pokój 110.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w kwocie 600, 00 zł.
Wad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 620 zł

3,71 zł/m²

1 516 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Jasło
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

Cena wywoławcza:

5 620 zł

3,71 zł/m²

1 516 m²

Gminy w Jaśle ul. Słowackiego 4, pokój 110.
Wad...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Jasło
Przetarg na dom

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

...odbędzie się w dniu 19 stycznia 2022 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaśle, ul. Rynek 18, pokój nr 339, III piętro.

Osoba ustalona jako nabywca nieruchomości zobowiązana jest wpłacić nie później niż na 3 dni przed podpisaniem umowy sprzedaży kwotę równą 100% ceny nieruchomości osiągniętej w przetargu pomniejszoną o wpłacone wadium. Nie uiszczenie tej kwoty spowoduje odstąpienie od zawarcia umowy i przepadek wadium. Za datę wpłaty uważa się wpływ wymaganej należnośc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 000 zł

416 zł/m²

58 m²

Termin: 2022-01-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jaśle
Przetarg na dom

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

Cena wywoławcza:

24 000 zł

416 zł/m²

58 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jaśle
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

...odbędzie się w dniu 19 stycznia 2022 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaśle, ul. Rynek 18, pokój nr 339, III piętro. Osoba ustalona jako nabywca nieruchomości zobowiązana jest wpłacić nie później niż na 3 dni przed podpisaniem umowy sprzedaży kwotę równą 100% ceny nieruchomości osiągniętej w przetargu pomniejszoną o wpłacone wadium. Nie uiszczenie tej kwoty spowoduje odstąpienie od zawarcia umowy i przepadek wadium. Za datę wpłaty uważa się wpływ wymaganej należności n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 000 zł

39,00 zł/m²

615 m²

Termin: 2022-01-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jaśle
Przetarg na działkę

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

Cena wywoławcza:

24 000 zł

39,00 zł/m²

615 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jaśle
Przetarg na dom

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

...odbędzie się w dniu 3 listopada 2021 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaśle, ul. Rynek 18, pokój nr 339, III piętro.

Osoba ustalona jako nabywca nieruchomości zobowiązana jest wpłacić nie później niż na 3 dni przed podpisaniem umowy sprzedaży kwotę równą 100% ceny nieruchomości osiągniętej w przetargu pomniejszoną o wpłacone wadium. Nie uiszczenie tej kwoty spowoduje odstąpienie od zawarcia umowy i przepadek wadium. Za datę wpłaty uważa się wpływ wymaganej należności ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 000 zł

502 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2021-11-03

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jaśle
Przetarg na dom

jasielski, gm. Jasło, Osobnica

Cena wywoławcza:

29 000 zł

502 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-03

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jaśle
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości