Licytacje komornicze: Gorajowice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Jasło, Gorajowice

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

KW ***/***

nieruchomości położonej: 38-200 Jasło, GORAJOWICE, dla której Sąd Rejonowy w Jaśle V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***/*** [NKW ***/***/***] działaki ewid. o nr *** i *** o łącznej pow. 1,3645 ha należące do dłużnika *** ***

Adres nieruchomości
38-200 GORAJOWICE, poczta Jasło

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczys...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

107 733,33 zł

7,90 zł/m²

13 645 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Jasło, Gorajowice

Cena wywoławcza:

107 733,33 zł

7,90 zł/m²

13 645 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

KW ***/***

Adres nieruchomości
38-200 GORAJOWICE, poczta Jasło

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczys...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Jasło, Gorajowice

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

...

Nieruchomość oznaczona działką ew. nr *** położona jest w miejscowości Gorajowice w kształcie wielokątnym, teren nieogrodzony ze spadkiem w kierunku północnym. Grunt nieuprawiany, a w jego północnej części podmokły. W północnej oraz półn-zach zadrzewiony, sąsiedztwo tworzą tereny luźnej zabudowy, rolne oraz rolne zadrzewione. Działka nr ew. *** posiada dostęp do drogi utwardzonej (publicznej).

Adres nieruchomości
38-200 Gorajowice...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

110 466,67 zł

16,19 zł/m²

6 824 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Jasło, Gorajowice

Cena wywoławcza:

110 466,67 zł

16,19 zł/m²

6 824 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

...

Adres nieruchomości
38-200 Gorajowice...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Jasło, Gorajowice

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. ***, Gorajowice, 38-200, dla której Sąd Rejonowy w Jaśle V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Armii Krajowej 3/38-200, Jasło, 38-200 Jasło) prowadzi księgę wieczystą o numerze KS1J/***/1.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość oznaczona działką ew. nr *** o pow. 0,8079 ha położona jest w miejscowości Gorajowice w kształcie wielokątnym, teren nieogrodzony ze spadkiem w kierunku zachodnim ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

121 200 zł

15,00 zł/m²

8 079 m²

Termin: 2026-02-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Jasło, Gorajowice

Cena wywoławcza:

121 200 zł

15,00 zł/m²

8 079 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Jasło, Gorajowice

- nieruchomości położonej przy ul. ***, 38-200 Gorajowice, dla której Sąd Rejonowy w Jaśle V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Armii Krajowej 3/38-200, Jasło, 38-200 Jasło) prowadzi księgę wieczystą o numerze KS1J/***/5.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość oznaczona działką ew. nr *** położona jest w miejscowości Gorajowice w kształcie wielokątnym, teren nieogrodzony ze spadkiem w kierunku północnym. Grunt nieuprawian...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

124 275 zł

18,21 zł/m²

6 824 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Jasło, Gorajowice

Cena wywoławcza:

124 275 zł

18,21 zł/m²

6 824 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Jasło, Gorajowice

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,GORAJOWICE, 38-200 Jasło, dla której Sąd Rejonowy w Jaśle V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Ul. Armii Krajowej 3, Jasło, 38-200 Jasło) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość oznaczona działką ew. nr *** położona jest w miejscowości Gorajowice w kształcie wydłużonego prostokąta ze spadkiem w kierunku zachodnim. Wschodnia granica ogrodzona, dodatkowo północna oraz południowa...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

113 066,67 zł

82,93 zł/m²

1 364 m²

Termin: 2024-06-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Jasło, Gorajowice

Cena wywoławcza:

113 066,67 zł

82,93 zł/m²

1 364 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-06-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Jasło, Gorajowice

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Nieruchomość oznaczona działką ew. nr 44 położona jest w miejscowości Gorajowice w kształcie wydłużonego prostokąta ze spadkiem w kierunku zachodnim. Wschodnia granica ogrodzona, dodatkowo północna oraz południo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

127 200 zł

93,29 zł/m²

1 364 m²

Termin: 2024-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Jasło, Gorajowice

Cena wywoławcza:

127 200 zł

93,29 zł/m²

1 364 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości