Licytacje komornicze: Bieździadka

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

jasielski, gm. Kołaczyce, Bieździadka

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi należącej do dłużnika: *** położonej w Bieździadka, gmina Kołaczyce, powiat jasielski dla której Sąd Rejonowy w Jaśle Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KS1J/***/5.

Suma oszacowania wynosi 216.055,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 162.041,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości _jednej dzi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

162 041,25 zł

824 zł/m²

197 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

jasielski, gm. Kołaczyce, Bieździadka

Cena wywoławcza:

162 041,25 zł

824 zł/m²

197 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

jasielski, gm. Kołaczyce, Bieździadka

...druga licytacja nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi należącej do dłużnika *** położonej Bieździadka, gmina Kołaczyce, powiat jasielski dla której Sąd Rejonowy w Jaśle Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 148.608,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 99.072,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości _jednej dziesiątej sumy o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

99 072 zł

Termin: 2025-07-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

jasielski, gm. Kołaczyce, Bieździadka

Cena wywoławcza:

99 072 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-07-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Bieździadka

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości oznaczonej jako działka nr *** o powierzchni 0,4420 ha. Nieruchomość położona w miejscowości Bieździadka i posiada założoną księgę wieczystą nr ***.

Nieruchomości stanowi własność dłużnika ***

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 10 564,00 zł. Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. kwotę: 7 923,00 zł.
Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10 % cen...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

7 923 zł

1,79 zł/m²

4 420 m²

Termin: 2025-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

jasielski, gm. Kołaczyce, Bieździadka

Cena wywoławcza:

7 923 zł

1,79 zł/m²

4 420 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Nieruchomości stanowi własność dłużnika ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

jasielski, gm. Kołaczyce, Bieździadka

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi należącej do dłużnika: *** położonej: Bieździadka, gmina Kołaczyce, powiat jasielski dla której Sąd Rejonowy w Jaśle Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***

Suma oszacowania wynosi _148 608,00 zł_, zaś cena wywołania jest równa _3/4_ sumy oszacowania i wynosi _111 456,00 zł_.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości _jednej dzies...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

111 456 zł

Termin: 2024-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

jasielski, gm. Kołaczyce, Bieździadka

Cena wywoławcza:

111 456 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-11-05