Przetargi nieruchomości: gm. Nakło nad Notecią

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Nakło nad Notecią, Kościelna

...odbędzie się 16-17 kwietnia 2026 r. od godz. 11:00 przy ul. Toruńskiej 304.

Syndyk zastrzega sobie prawo do odstąpienia od sprzedaży bez podania przyczyny....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 626 100 zł

796 zł/m²

5 811 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Nakło nad Notecią, Kościelna

Cena wywoławcza:

4 626 100 zł

796 zł/m²

5 811 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Potulice, Działkowa

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią,

ogłasza rokowania po pierwszych
rokowaniach zakończonym wynikiem negatywnym, na sprzedaż lokalu
mieszkalnego nr 29 o pow. 67,80 m2
, położonego w miejscowości Potulice.
1.Opis nieruchomości
Nieruchomość stanowiąca własność Gminy Nakło nad Notecią. Lokal mieszkalny
nr 29 położony w miejscowości Potulice przy ulicy Działkowej 8 wraz z udziałem we własności
nieruchomości wspólnej wynoszącym 327/10000. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej
67...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

176 738 zł

2 607 zł/m²

68 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na mieszkanie

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Potulice, Działkowa

Cena wywoławcza:

176 738 zł

2 607 zł/m²

68 m² 2 pokoje

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią,

ogłasza rokowania po pierwszych
mieszkalnego nr 29 o pow. 67,80 m2
, położonego w miejscowości Potulice.
1.Opis nieruchomości
67...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na działkę

Nakło nad Notecią

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Nakle nad Notecią stanowiącej działkę nr ***/1 o pow. 0,0272 ha, dla którego to prawa Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** (numer księgi wieczystej dostępny na stronie internetowej kancelarii syndyka). Działka stanowi własność Gminy Nakło nad Notecią.

Wartość szacunkowa prawa użytkowania wieczystego zgodnie z operatem szacunkowym ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 zł

16,91 zł/m²

272 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Nakło nad Notecią

Cena wywoławcza:

4 600 zł

16,91 zł/m²

272 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Nakło nad Notecią, Dąbrowskiego

...odbędzie się w dniu 31 marca 2026 roku /wtorek/ o godzinie 9ºº
w Urzędzie Miasta i Gminy Nakło nad Notecią przy ulicy Ks. Piotra Skargi 6 pokój
nr 12 (pierwsze piętro).
Cena wywoławcza:
Cena wywoławcza wynosi 97.720,00 zł (dziewięćdziesiąt siedem tysięcy siedemset
dwadzieścia złotych 00/100)

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
- wniesienie Wadium w wysokości 19.550,00 zł (dziewiętnaście tysięcy pięćset
pięćdziesiąt złotych zero groszy) do dnia 26 marca 2026 roku na rachunek
b...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 720 zł

3 157 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na mieszkanie

Nakło nad Notecią, Dąbrowskiego

Cena wywoławcza:

97 720 zł

3 157 zł/m²

31 m² 1 pokój

nr 12 (pierwsze piętro).
Cena wywoławcza:
dwadzieścia złotych 00/100)

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
b...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na mieszkanie

Nakło nad Notecią, Gen. H. Dąbrowskiego

...odbędzie się w dniu 20 marca 2026 roku /piątek/ o godzinie 9ºº
nr 12 (pierwsze piętro).
Cena wywoławcza:
Cena wywoławcza wynosi 70.320,20 zł (siedemdziesiąt tysięcy trzysta dwadzieścia
złotych 20/100).

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
- wniesienie Wadium w wysokości 14.000,00 zł (czternaście tysięcy złotych
zero groszy) do dnia 16 marca 2026 roku na rachunek bankowy gminy
11 8179 0009 0000 301...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 320,20 zł

3 004 zł/m²

23 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na mieszkanie

Nakło nad Notecią, Gen. H. Dąbrowskiego

Cena wywoławcza:

70 320,20 zł

3 004 zł/m²

23 m² 1 pokój

nr 12 (pierwsze piętro).
Cena wywoławcza:
złotych 20/100).

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
11 8179 0009 0000 301...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na mieszkanie

Nakło nad Notecią, Gen. H. Dąbrowskiego

...odbędzie się w dniu 20 marca 2026 roku /piątek/ o godzinie 10ºº
nr 12 (pierwsze piętro).
Cena wywoławcza:
Cena wywoławcza wynosi 80.945,00 zł (osiemdziesiąt tysięcy dziewięćset czterdzieści
pięć złotych 00/100)

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
- wniesienie Wadium w wysokości 17.000,00 zł (siedemnaście tysięcy złotych
11 8179 000...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 945 zł

2 485 zł/m²

33 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na mieszkanie

Nakło nad Notecią, Gen. H. Dąbrowskiego

Cena wywoławcza:

80 945 zł

2 485 zł/m²

33 m² 2 pokoje

nr 12 (pierwsze piętro).
Cena wywoławcza:
pięć złotych 00/100)

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
11 8179 000...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Paterek, Rubinowa

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, podaje
do publicznej wiadomości, że przeznacza do sprzedaży w drodze II przetargów ustnych
nieograniczonych nieruchomości stanowiące własność Miasta i Gminy Nakło nad Notecią,
położone w Paterku przy ulicy Rubinowej:

Działka
numer
478/3

Powierzchnia
w ha
0,1285

Księga wieczysta
BY1N/00027801/9

Cena
wywoławcza zł
brutto
150.512,00

Wadium zł
30.000,00

Przeznaczenie nieruchomości:
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 512 zł

117 zł/m²

1 285 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Paterek, Rubinowa

Cena wywoławcza:

150 512 zł

117 zł/m²

1 285 m²

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, podaje
położone w Paterku przy ulicy Rubinowej:

Działka
numer
478/3

Powierzchnia
w ha
0,1285

Księga wieczysta
BY1N/00027801/9

Cena
wywoławcza zł
brutto
150.512,00

Wadium zł
30.000,00

Przeznaczenie nieruchomości:
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Paterek, Rubinowa

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, podaje
położone w Paterku przy ulicy Rubinowej:

Działka
numer
478/5

Powierzchnia
w ha
0,1601

Księga wieczysta
BY1N/00027799/1

Cena
wywoławcza zł
brutto
182.615,00

Wadium zł
36.000,00

Przeznaczenie nieruchomości:
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 615 zł

114 zł/m²

1 601 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Paterek, Rubinowa

Cena wywoławcza:

182 615 zł

114 zł/m²

1 601 m²

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, podaje
położone w Paterku przy ulicy Rubinowej:

Działka
numer
478/5

Powierzchnia
w ha
0,1601

Księga wieczysta
BY1N/00027799/1

Cena
wywoławcza zł
brutto
182.615,00

Wadium zł
36.000,00

Przeznaczenie nieruchomości:
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu z...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Paterek, Rubinowa

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, podaje
położone w Paterku przy ulicy Rubinowej:

Działka
numer
478/4

Powierzchnia
w ha
0,1529

Księga wieczysta
BY1N/00027800/2

Cena
wywoławcza zł
brutto
175.358,00

Wadium zł
35.000,00

Przeznaczenie nieruchomości:
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

175 358 zł

115 zł/m²

1 529 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Paterek, Rubinowa

Cena wywoławcza:

175 358 zł

115 zł/m²

1 529 m²

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, podaje
położone w Paterku przy ulicy Rubinowej:

Działka
numer
478/4

Powierzchnia
w ha
0,1529

Księga wieczysta
BY1N/00027800/2

Cena
wywoławcza zł
brutto
175.358,00

Wadium zł
35.000,00

Przeznaczenie nieruchomości:
Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu z...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na mieszkanie

Nakło nad Notecią, gen. H. Dąbrowskiego

...odbędzie się w dniu 17 marca 2026 roku /wtorek/ o godzinie 9ºº
nr 12 (pierwsze piętro).
Cena wywoławcza:
Cena wywoławcza wynosi 115.625,00 zł (sto piętnaście tysięcy sześćset dwadzieścia
pięć złotych 00/100)

Warunki uczestnictwa w przetargu oraz wysokość wadium, termin i miejsce
wpłaty wadium:
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
- wniesienie Wadium w wysokości 23.125,00 zł (dwadzieścia trzy tysią...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 625 zł

3 395 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na mieszkanie

Nakło nad Notecią, gen. H. Dąbrowskiego

Cena wywoławcza:

115 625 zł

3 395 zł/m²

34 m² 1 pokój

nr 12 (pierwsze piętro).
Cena wywoławcza:
pięć złotych 00/100)

wpłaty wadium:
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na mieszkanie

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Potulice, Szkolna

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią,

1. Opis nieruchomości
nr 27 położony w miejscowości Potulice przy ulicy Szkolnej 3 wraz z udziałem we własności
nieruchomości wspólnej wynoszącym 365/10000. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej
44,00 m² składa się z trzech pokoi 15,70m², 9,30 m² i 6,80m², kuchni 6,70 m²
łazienki z WC 3,10 m² i przedpokoju 2,40 m²; z przynależną piwnicą o powierzchni 4,00 m²
znajduje...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 800 zł

2 927 zł/m²

44 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na mieszkanie

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Potulice, Szkolna

Cena wywoławcza:

128 800 zł

2 927 zł/m²

44 m² 3 pokoje

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią,

1. Opis nieruchomości
znajduje...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na mieszkanie

Nakło nad Notecią, Potulicka

...odbędzie się w dniu 24 lutego 2026 roku /wtorek/ o godzinie 9ºº
w Urzędzie Miasta i Gminy Nakło nad Notecią przy ulicy Ks. Piotra Skargi 6 pokój nr 12
(pierwsze piętro).
Cena wywoławcza:
Cena wywoławcza wynosi 215.391,00 zł (dwieście piętnaście tysięcy trzysta dziewięćdziesiąt
jeden złotych 00/100).

Warunki uczestnictwa w przetargu oraz wysokość wadium, termin i miejsce wpłaty
wadium:
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
- wniesienie Wadium w wysokości 43.000,00 zł (czterdzieś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 391 zł

2 996 zł/m²

72 m² 3 pokoje

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Przetarg na mieszkanie

Nakło nad Notecią, Potulicka

Cena wywoławcza:

215 391 zł

2 996 zł/m²

72 m² 3 pokoje

(pierwsze piętro).
Cena wywoławcza:
jeden złotych 00/100).

wadium:
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
- wniesienie Wadium w wysokości 43.000,00 zł (czterdzieś...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Cena wywoławcza:

4 600 zł

16,91 zł/m²

272 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Nakło nad Notecią

Cena wywoławcza:

4 600 zł

16,91 zł/m²

272 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Nakło nad Notecią

...odbędzie się dnia 14 stycznia 2026 r. o godzinie 10:00 w Starostwie Powiatowym w Nakle nad Notecią przy ulicy Gen. Henryka Dąbrowskiego 54, pokój nr 16.

VIII. Wysokość wadium, forma, termin i miejsce jego wniesienia:

Wadium w wysokości 200.000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych) należy wnieść w pieniądzu do dnia 07 stycznia 2026 r. na konto Powiatu Nakielskiego nr 98 8179 0009 0000 6288 2000 0010.

Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który przetarg wygra, zalicza...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

365 zł/m²

5 481 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią
Przetarg na działkę

Nakło nad Notecią

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

365 zł/m²

5 481 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Polichno

...odbędzie się 09 stycznia 2026r. o godz. 12.30 w Sekcji Zamiejscowej OT KOWR w Lubostroniu. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 000 zł

3,82 zł/m²

11 000 m²

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nakielski, gm. Nakło nad Notecią, Polichno

Cena wywoławcza:

42 000 zł

3,82 zł/m²

11 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości