Przetargi nieruchomości: leżajski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

leżajski, gm. Leżajsk, Stare Miasto

...odbędzie się w dniu 28.04.2026r. siedzibie Urzędu Gminy w Leżajsku
ul. Ł. Opalińskiego 2, pok. Nr 58 (III piętro).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w kwocie podanej w tabeli,
w pieniądzu na konto Bank PEKAO S.A. Grupa PEKAO S.A. I O/LEŻAJSK
45124026301111000036371846 w terminie do 24.04.2026r.
z dopiskiem „Wadium na zakup działki nr ….. w Starym Mieście”.

Ogłoszenie o przetargu umieszczone jest na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy w Leżajsku: Adres www...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

155 000 zł

70,17 zł/m²

2 209 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Leżajsk
Przetarg na działkę

leżajski, gm. Leżajsk, Stare Miasto

Cena wywoławcza:

155 000 zł

70,17 zł/m²

2 209 m²

ul. Ł. Opalińskiego 2, pok. Nr 58 (III piętro).

45124026301111000036371846 w terminie do 24.04.2026r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Leżajsk
Przetarg na dom

leżajski, gm. Nowa Sarzyna, Łętownia

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert:

a. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w trakcie budowy oraz budynkiem handlowo - usługowym, położonej w miejscowości Łętownia, gmina Nowa Sarzyna KW nr *** za cenę nie niższą niż 853 500,00 złotych,

b. Nieruchomość gruntowa - niezabudowana działka gruntu nr ***/4 o powierzchni 0,2201 ha, położonej w miejscowości Łętownia, gmina...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

853 500 zł

2 756 zł/m²

310 m² 5 pokoi

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

leżajski, gm. Nowa Sarzyna, Łętownia

Cena wywoławcza:

853 500 zł

2 756 zł/m²

310 m² 5 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

leżajski, gm. Nowa Sarzyna, Łętownia

OPIS OFERTY

b. Nieruchomość gruntowa - niezabudowana działka gruntu nr ***/4 o powierzchni 0,2201 ha, położonej w miejscowości Łę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 010 zł

17,27 zł/m²

2 201 m²

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

leżajski, gm. Nowa Sarzyna, Łętownia

Cena wywoławcza:

38 010 zł

17,27 zł/m²

2 201 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-06

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

leżajski, gm. Grodzisko Dolne, Grodzisko Dolne

Syndyk masy upadłości
ogłasza konkurs zbierania ofert na zakup składników masy upadłości w postaci:

***prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka nr ew. ***/1 (przed scaleniem dz. nr ***/1) o pow. 0,2386 ha , zabudowanej murowanymi budynkami użytkowymi, położonej w miejscowości Grodzisko Dolne, gm. Grodzisko Dolne, pow. leżajski, woj. podkarpackie (numer KW ***)

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 1 079 239,50 zł i stanowi 90 % ceny oszacowania (1 199 155,00 zł)

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 199 155 zł

503 zł/m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

leżajski, gm. Grodzisko Dolne, Grodzisko Dolne

Cena wywoławcza:

1 199 155 zł

503 zł/m²

Syndyk masy upadłości

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Cena wywoławcza:

38 010 zł

17,27 zł/m²

2 201 m²

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

leżajski, gm. Nowa Sarzyna, Łętownia

Cena wywoławcza:

38 010 zł

17,27 zł/m²

2 201 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Cena wywoławcza:

853 500 zł

2 762 zł/m²

309 m² 5 pokoi

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

leżajski, gm. Nowa Sarzyna, Łętownia

Cena wywoławcza:

853 500 zł

2 762 zł/m²

309 m² 5 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Cena wywoławcza:

135 310 zł

39,04 zł/m²

3 466 m²

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

leżajski, gm. Nowa Sarzyna, Łętownia

Cena wywoławcza:

135 310 zł

39,04 zł/m²

3 466 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Leżajsk

...odbędzie się w dniu 05.12.2025r. siedzibie Urzędu Gminy w Leżajsku

ul. Ł. Opalińskiego 2, pok. Nr 58 (III piętro).

45124026301111000036371846 w terminie do 02.12.2025r.

Ogłoszenie o przetargu umieszczone jest na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy w Leżajsku: A...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

74,03 zł/m²

1 891 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Leżajsk
Przetarg na działkę

Leżajsk

Cena wywoławcza:

140 000 zł

74,03 zł/m²

1 891 m²

ul. Ł. Opalińskiego 2, pok. Nr 58 (III piętro).

45124026301111000036371846 w terminie do 02.12.2025r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Leżajsk
Przetarg na obiekt / lokal

leżajski, gm. Grodzisko Dolne, Grodzisko Dolne

Syndyk masy upadłości

• prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka nr ew. ***/1 (przed scaleniem dz. nr ***/1) o pow. 0,2386 ha , zabudowanej murowanymi budynkami użytkowymi, położonej w miejscowości Grodzisko Dolne, gm. Grodzisko Dolne, pow. leżajski, woj. podkarpackie (numer KW ***)

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 1 199 155,00 zł i stanowi 100 % ceny oszacowania

Oferty należy s...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 199 155 zł

503 zł/m²

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

leżajski, gm. Grodzisko Dolne, Grodzisko Dolne

Cena wywoławcza:

1 199 155 zł

503 zł/m²

Syndyk masy upadłości

Oferty należy s...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Leżajsk, Dębniańsk. Hucisko

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 21.11.2025 godz. 11:20

Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 391 zł

27,01 zł/m²

3 384 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Leżajsk, Dębniańsk. Hucisko

Cena wywoławcza:

91 391 zł

27,01 zł/m²

3 384 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Leżajsk, Dębniańsk. Hucisko

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 2 nieruchomości rolnych/nierolnych, niezabudowanych - przetarg 23.10.2025 godz. 10:40

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 391 zł

27,01 zł/m²

3 384 m²

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Leżajsk, Dębniańsk. Hucisko

Cena wywoławcza:

91 391 zł

27,01 zł/m²

3 384 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

leżajski, gm. Leżajsk, Wierzawice

...odbędzie się w dniu 14.10.2025r. o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy w Leżajsku

ul. Łukasza Opalińskiego 2, pok. Nr 58 (III piętro).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w kwocie 16 000,00 w pieniądzu na konto Bank PEKAO S.A. Grupa PEKAO S.A. I O/LEŻAJSK 45124026301111000036371846 w terminie do 10.10.2025r. z dopiskiem „Wadium na zakup działki nr 4048 i 4049 w Wierzawice”.

Ogłoszenie o przetargu umieszczone jest na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy w Leż...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

62,94 zł/m²

1 271 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Leżajsk
Przetarg na działkę

leżajski, gm. Leżajsk, Wierzawice

Cena wywoławcza:

80 000 zł

62,94 zł/m²

1 271 m²

ul. Łukasza Opalińskiego 2, pok. Nr 58 (III piętro).

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Leżajsk
Przetarg na działkę

Leżajsk

ul. Łukasza Opalińskiego 2, pok. Nr 58 (III piętro).
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w kwocie 16 000,00 w pieniądzu na konto Bank PEKAO S.A. Grupa PEKAO S.A. I O/LEŻAJSK (17... pokaż numer w terminie do 10.10.2025r. z dopiskiem „Wadium na zakup działki nr 4048 i 4049 w Wierzawice”.
Ogłoszenie o przetargu umieszczone jest na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy w Leżajsku: na ta...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

62,94 zł/m²

1 271 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Leżajsk
Przetarg na działkę

Leżajsk

Cena wywoławcza:

80 000 zł

62,94 zł/m²

1 271 m²

ul. Łukasza Opalińskiego 2, pok. Nr 58 (III piętro).
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Leżajsk
Przetarg na działkę

Leżajsk

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości rolnej, niezabudowanej - przetarg 19.09.2025 godz. 11:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 822 zł

8,57 zł/m²

3 128 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Leżajsk

Cena wywoławcza:

26 822 zł

8,57 zł/m²

3 128 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Leżajsk, Stare Miasto Dębniańsk. Hucisko

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 3 nieruchomości rolnych, niezabudowanych - przetarg 19.09.2025 godz. 12:20

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 874 zł

22,37 zł/m²

5 135 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Leżajsk, Stare Miasto Dębniańsk. Hucisko

Cena wywoławcza:

114 874 zł

22,37 zł/m²

5 135 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości